5656 відвідувачів онлайн

Генсек ОБСЄ Заньєр про Донбас: "Конфлікт може перейти до серйознішої конфронтації"

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив в середу генсек ОБСЄ Ламберто Заньєр, виступаючи на Міжнародній конференції з безпеки в Москві.
"Є загрози ескалації, і цей регіональний конфлікт може перейти до серйознішої конфронтації, і, звичайно, якісь традиційні інструменти знову-таки не спрацювали. Тому з Україною потрібно дуже серйозно попрацювати і в дуже терміновому порядку", - сказав Заньєр

"Спеціальна моніторингова група зараз так само працює, щоб запобігти ескалації", - додав він.
Топ коментарі
+9
"с Украиной нужно очень серьезно поработать и в очень срочном порядке" - это значит, на Украину надо еще больше давить, шоб не дай Бог не разгневать еще больше и так неадекватное *уйло, так, что ли, следует понимать?
показати весь коментар
26.04.2017 15:57 Відповісти
+4
А ЭТОТ *ЗИГМУНД ФРЕЙД* НЕ ПОДУМАЛ О ТОМ, ПОЧЕМУ В МИССИИ НА 70% СОСТОЯЩЕЙ ИЗ ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ ФАШИСТСКОЙ РОССИИ И ИХ СОЛИТЁРОВ, ПАРДОН САТЕЛЛИТОВ, ПОДОРВАЛАСЬ МАШИНА В КОТОРОЙ ОНЫХ ТВАРЕЙ НЕ БЫЛО ????
ТАК И ХОЧЕТСЯ СКАЗАТЬ: - ЗРИ В КОРЕНЬ ЗАНЬЕР, А НЕ В ПУТИНСКИЙ ПУКАН.
ТВОЮ БЫ СТРАНУ ОККУПИРОВАЛИ И ПОТОМ КАКАЯ ТО СРАНЬ СОВЕТОВАЛА КАК СЕБЯ ВЕСТИ С УБИЙЦАМИ ТВОИХ РОДИТЕЛЕЙ, ЖЕНЫ И ДЕТЕЙ.
ТОЛЬКО БЛАГОДАРЯ ВАШИМ СОВЕТАМ УКРАИНСКАЯ ВЛАСТЬ ПРОСРАЛА КРЫМ, ТЕРЯЕТ ДОНБАСС И ПРОДОЛЖАЕТ НАБИВАТЬ ИУДЕЙСКУЮ МОШНУ ДОЛЛАРАМИ.
показати весь коментар
26.04.2017 16:17 Відповісти
+3
Поэтому с Украиной нужно очень серьезно поработатьИсточник: https://censor.net/n437892 - WTF ?!
показати весь коментар
26.04.2017 15:52 Відповісти

Завантаження...