Генсек ОБСЄ Заньєр про Донбас: "Конфлікт може перейти до серйознішої конфронтації"
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив в середу генсек ОБСЄ Ламберто Заньєр, виступаючи на Міжнародній конференції з безпеки в Москві.
"Є загрози ескалації, і цей регіональний конфлікт може перейти до серйознішої конфронтації, і, звичайно, якісь традиційні інструменти знову-таки не спрацювали. Тому з Україною потрібно дуже серйозно попрацювати і в дуже терміновому порядку", - сказав Заньєр
"Спеціальна моніторингова група зараз так само працює, щоб запобігти ескалації", - додав він.
ТАК И ХОЧЕТСЯ СКАЗАТЬ: - ЗРИ В КОРЕНЬ ЗАНЬЕР, А НЕ В ПУТИНСКИЙ ПУКАН.
ТВОЮ БЫ СТРАНУ ОККУПИРОВАЛИ И ПОТОМ КАКАЯ ТО СРАНЬ СОВЕТОВАЛА КАК СЕБЯ ВЕСТИ С УБИЙЦАМИ ТВОИХ РОДИТЕЛЕЙ, ЖЕНЫ И ДЕТЕЙ.
ТОЛЬКО БЛАГОДАРЯ ВАШИМ СОВЕТАМ УКРАИНСКАЯ ВЛАСТЬ ПРОСРАЛА КРЫМ, ТЕРЯЕТ ДОНБАСС И ПРОДОЛЖАЕТ НАБИВАТЬ ИУДЕЙСКУЮ МОШНУ ДОЛЛАРАМИ.