11027 відвідувачів онлайн
11 606 26

На полковника Голубана на початку квітня заведено справу, - СБУ

Щодо можливої участі в терористичній організації полковника поліції Юрія Голубана Служба безпеки України зареєструвала кримінальне провадження на початку квітня.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це на брифінгу сказав керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

На питання щодо кваліфікації зареєстрованого Головним слідчим управлінням СБУ кримінального провадження стосовно Голубана Ткачук відповів: "Якщо я не помиляюся, то щодо Голубана ще 6 квітня було зареєстровано провадження Генеральною прокуратурою, а 8-го, згідно з рішенням суду, ще одне провадження - Службою безпеки. Розслідування проводиться за ознаками статті Кримінального кодексу 258 - участь у терористичній організації".

Також читайте: На мітингу з вимогою відставки полковника Голубана під МВС затримано 4 особи. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Крім того, на питання, чи оголошувалася Голубану підозра, Ткачук відповів: "Наскільки мені відомо, підозра йому не оголошувалася. І відповідно, як підозрюваний він у цій справі не проходить. Здійснюється перевірка, проходить комплекс експертиз, які призначені слідчими".

Нагадаємо, раніше депутат фракції "Батьківщина" Ігор Луценко, посилаючись на слова терориста Олександра Ходаковського, звинуватив українських офіцерів у нібито співпраці з терористами.


Народний депутат України Антон Геращенко своєю чергою заявив, що його колега по парламенту Ігор Луценко поширив недостовірну інформацію про те, що співробітник поліції Юрій Голубан, який брав участь у спецоперації з вилучення зброї у блокадників, раніше співпрацював із бойовиками.

Сам Голубан в інтерв'ю Цензор.НЕТ повідомив, що тричі зустрічався з терористом Ходаковським.

Повне інтерв'ю з Юрієм Голубаном читайте ТУТ.

Топ коментарі
+14
Во Аваков "услужил" другу! Теперь придется в Феоофанию деньги заносить и коляску покупать.
показати весь коментар
27.04.2017 17:02 Відповісти
+13
а как же отброськин ?
показати весь коментар
27.04.2017 17:05 Відповісти
+12
От СБУ малатцы! предупредили Голубана,шоб концы зачистил,а то неудобно могло выйти.
показати весь коментар
27.04.2017 17:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скорее всего 1 апреля.
показати весь коментар
27.04.2017 16:59 Відповісти
Посмотрим.что будет выводом следствия. Говорить рано о результатах.
показати весь коментар
27.04.2017 17:01 Відповісти
Ще один орден дадуть
показати весь коментар
27.04.2017 17:14 Відповісти
Во Аваков "услужил" другу! Теперь придется в Феоофанию деньги заносить и коляску покупать.
показати весь коментар
27.04.2017 17:02 Відповісти
До коляски может и не дотянуть, застрелится дважды, а после этого ещё и контрольный выстрел в дупу.
показати весь коментар
27.04.2017 17:07 Відповісти
Кантрольний постріл в ДУПУ,щоб напевно..
показати весь коментар
27.04.2017 17:21 Відповісти
а как же отброськин ?
показати весь коментар
27.04.2017 17:05 Відповісти
Откомандирован в запой.
показати весь коментар
27.04.2017 17:08 Відповісти
можно смеяться,или подождать выводов фсб?)
показати весь коментар
27.04.2017 17:16 Відповісти
Голубаны всех областей, в голубятню.
показати весь коментар
27.04.2017 17:18 Відповісти
Аваков сказал беспонтовый монтаж.
показати весь коментар
27.04.2017 17:19 Відповісти
Сначала наградили,а потом разбираться начали.
показати весь коментар
27.04.2017 17:23 Відповісти
От СБУ малатцы! предупредили Голубана,шоб концы зачистил,а то неудобно могло выйти.
показати весь коментар
27.04.2017 17:25 Відповісти
Ну, зачем вы так!
А если окажется правдой сотрудничество полкана с боевиками, Авакову придется застрелиться.
А как иначе должен поступить министр внутренних дел, считающий самым большим патриотом Украины агента сепаратистов?
показати весь коментар
27.04.2017 17:28 Відповісти
и Семенченка расследуйте.
Он тоже донецкую ОДА захватывал.
показати весь коментар
27.04.2017 17:32 Відповісти
Гнидьі потрошенковские будут болтаться на фонарях!
показати весь коментар
27.04.2017 18:01 Відповісти
И сколько проверку проводить? Видно проводят такие же сепары.
показати весь коментар
27.04.2017 18:14 Відповісти
По полковнику МВД Голубану проводится расследование об участии в террористической организации, - СБУ.
Ща СБУ нарасследует и скажет, что герой Украины Голубан был внедрен в группировку ДНР с целью сбора информации об участии российских войск в конфликте. Но в процессе деятельности его узнали несколько днровцев и пришлось срочно ретироваться. Однако, данные Голубана являются основным источником доказательной базы в судебном иске против России, который Украина будет подавать в 2025 году.
показати весь коментар
27.04.2017 18:39 Відповісти
Смех и слезы. Он же герой, кажется сам Авакян сказал....
показати весь коментар
27.04.2017 18:39 Відповісти
По полковнику МВД Голубану проводится расследование об участии в террористической организации, - СБУ

============
Наступне питання:
А як і яке розслідування проводиться?
Відповідь: полковника МВД Голубана розшукують органи СБУ.
показати весь коментар
27.04.2017 18:41 Відповісти
С ума поехать поехать..а монтажеры сказали что видео подлинное...все менты Мариуполя в курсе, что он шкуру тер у новоросцев в 14...тока для барбосакина это секрет полишишеля
показати весь коментар
27.04.2017 21:11 Відповісти
а шо на это скажет авякян??? оно ж божилось, что это чмо, ну самый самый "патриот"...
показати весь коментар
27.04.2017 21:16 Відповісти
и он докажет это. денег и влияния хватит.
сабаков не дурак и прекрасно понимает: либо голубан патриот, либо сабаков в дерьме по макушку. так что без вариантов.
показати весь коментар
28.04.2017 09:38 Відповісти
Це майже те ж саме, якби на нього завів справу кацапський СК