4981 відвідувач онлайн
9 560 43

Трамп допускає, що Росія втручалася у вибори в США

Президент США Дональд Трамп заявив, що допускає можливість втручання Росії в передвиборчу кампанію 2016 року за допомогою хакерських атак, але відкинув можливість змови свого передвиборчого штабу з російськими спецслужбами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.

В інтерв'ю телеканалу Сі-бі-ес Трамп підкреслив, що необхідно розібратися, хто зламував сервери Демократичної партії і електронну пошту одного з головних радників Клінтон Джона Подести і потім публікував вибрані місця з листування демократів.
"Якщо ви не зловили хакера на гарячому, то дуже важко сказати, хто зламав. Але все-таки я допускаю, що це Росія. Але це міг бути і Китай, і багато різних інших груп", - сказав Трамп.
На уточнююче запитання ведучого програми "Обличчям до нації" Джона Дікерсона, чи означають слова президента невпевненість щодо цього, Трамп відповів: "Ні. Ми маємо з'ясувати, що сталося. Я був би радий з'ясувати, що сталося. Але можу сказати вам одне: ми (штаб Трампа) жодного стосунку до цього не мали. Жодного стосунку не мали, і всі це знають".

Коли Дікерсон зауважив, що американські спецслужби одностайні в тому, що втручання Росії в американські вибори мало місце, Трамп відповів, що він не заперечує цей висновок, але зауважив, що демократи самі не давали ФБР вести розслідування.
Трамп раніше вже допускав можливість причетності Росії до кібератаки під час американських виборів, проте завжди додавав, що такі атаки здійснює не лише Росія.
Під час передвиборчої кампанії і в перші кілька тижнів після обрання Трамп неодноразово робив примирливі заяви на адресу Росії, що спровокувало звинувачення в тому, що кібератаки з ознаками участі російських спецслужб відбувалися в його інтересах. Трамп завжди відкидав цю версію.
20 березня на слуханнях у Комітеті із розвідки Палати представників директор ФБР Джеймс Комі повідомив, що ФБР веде розслідування зв'язків штабу Дональда Трампа з російськими спецслужбами.
Топ коментарі
+33
Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 6035
показати весь коментар
30.04.2017 20:46 Відповісти
+17
Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 9115 ..
..Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 8542.
показати весь коментар
30.04.2017 21:04 Відповісти
+10
***** обосралось
показати весь коментар
30.04.2017 20:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мы тоже допускаем (теоретически).
показати весь коментар
30.04.2017 20:46 Відповісти
Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 6035
показати весь коментар
30.04.2017 20:46 Відповісти
показати весь коментар
30.04.2017 20:55 Відповісти
когда хйулА не доверяют никому..
филю чуть не пристрелили..
внимание на зеленій кружок..
Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 3499
показати весь коментар
30.04.2017 20:49 Відповісти
Это да.
показати весь коментар
30.04.2017 20:52 Відповісти
***** обосралось
показати весь коментар
30.04.2017 20:53 Відповісти
Сэм, восэм, где то так.
показати весь коментар
30.04.2017 20:51 Відповісти
Причем в пользу Трампа...
И он об этом не знал ))))
показати весь коментар
30.04.2017 20:54 Відповісти
Человек, который в конце фразы использует выражения типа - "все об этом знают", "вы не можете об это не знать"и тп., однозначно пытается манипулировать собеседником. И Трамп, как бизнесмен, конечно же обучен этим принципам. А исходя из этого - он однозначно врёт, ибо манипуляция есть прикрытие или сокрытие чего либо. Палится курилка, в силу возраста.
показати весь коментар
01.05.2017 10:15 Відповісти
в.и.чЛенин.ПСС.том 45.там всё расписал главный негодяй 20 века 100 лет назад.Мировая рывалюция и прочая дребедень
показати весь коментар
30.04.2017 20:57 Відповісти
Не прошло и три года !
показати весь коментар
30.04.2017 21:01 Відповісти
В мире уже стало хорошим тоном допускать куда-то казламордых, апускать...
показати весь коментар
30.04.2017 21:03 Відповісти
Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 9115 ..
..Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 8542.
показати весь коментар
30.04.2017 21:04 Відповісти
на самом деле он сказал что это мог быть кто угодно. Тут главная фишка в том что он признал что вмешательство имело место.
показати весь коментар
30.04.2017 21:04 Відповісти
тот кто его пиарил по своим главным каналам, тот кто демонстративно пил шампанское после его победы, тот и вмешался.
показати весь коментар
30.04.2017 23:02 Відповісти
Америка не валяй дурака...
показати весь коментар
30.04.2017 21:05 Відповісти
ха.. рассмешил, так что пусть завалит дурака?
показати весь коментар
30.04.2017 21:37 Відповісти
Маруська Лепениха прилетала в Москву накануне выборов во Франции не за баблом,а попарится в знаменитой Рюсскай баньке типа Сандунская по ул.Неглинная,14
показати весь коментар
30.04.2017 21:07 Відповісти
Трамп наш,сказал Жиринжопский за месяц до выборов в США в студии Володьки типа Салавьёва..Спалил Контору кацаПсинскую..
показати весь коментар
30.04.2017 21:12 Відповісти
Кстати на революцию в Германии было выделено в конце 1919 года Володкой чЛениным 4 чемодана украшений отнятых у РАБссиянских буржуев. Личный банкир чЛенина Яков Ганецкий снабдил гонца и 2 охранников вчкИСТОВ для сопровоЖдения драгоценностей в Берлин товарыстчу Эрнсту Тельману..
показати весь коментар
30.04.2017 21:19 Відповісти
Теперь штатам надо вмешаться в выборы ********** и отправить ***** в Гаагу.
показати весь коментар
30.04.2017 21:21 Відповісти
Цитата из совместного отчета ЦРУ, ФБР и АНБ [CIA, FBI and NSA] :
"Путин и правительство России стремились улучшить предвыборные шансы президента-электа Трампа, когда это было возможно, путем дискредитации госсекретаря Клинтон и публичного противопоставления её Трампу в неблагоприятном виде. Все три агенства согласны с этим суждением."

"Putin and the Russian government aspired to help President-elect Trump's election chances when possible by discrediting Secretary Clinton and publicly contrasting her unfavorably to him. All three agencies agree with this judgment."
https://www.dni.gov/files/documents/ICA_2017_01.pdf
показати весь коментар
30.04.2017 21:23 Відповісти
Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 4650
показати весь коментар
30.04.2017 21:30 Відповісти
Гыгант, мыслИ...Экономической...
показати весь коментар
01.05.2017 10:17 Відповісти
"Если вы не поймали хакера с поличным, то очень трудно сказать, кто взломал. Но все-таки я допускаю, что это Россия. Но это мог быть и Китай, и много разных других групп", - сказал Трамп. Источник: https://censor.net/n438443
https://censor.net/n438443
Оригинал:
PRESIDENT DONALD TRUMP: knowing something about hacking, if you don't catch a hacker, okay, in the act, it's very hard to say who did the hacking. With that being said, I'll go along with Russia. Could've been China, could've been a lot of different groups.
показати весь коментар
30.04.2017 21:40 Відповісти
...но это мог бы быть и...
...и тут взыграла моя фантазия))) ...точняк Вануату и Сванизуеллё.
показати весь коментар
30.04.2017 23:06 Відповісти
ШО...О...О ?
показати весь коментар
30.04.2017 22:10 Відповісти
Видимо, некоторым переводчикам хорошо за это платят!
показати весь коментар
30.04.2017 23:22 Відповісти
Добре платять ще й деяким дописувачам...
Особливо тим, які сруть тут, на Цезорі. Поважають, чи то пак бздять...
показати весь коментар
01.05.2017 10:23 Відповісти
Самокритичный? Уважуха!
показати весь коментар
01.05.2017 10:40 Відповісти
Дебільновате? Фу ***!
показати весь коментар
01.05.2017 11:06 Відповісти
Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 6390
показати весь коментар
30.04.2017 22:35 Відповісти
то.что сказал трамплин далеко не то, о чем пока молчит ЦРУ ,ФБР и их партнеры из Израиля.Англии и Китая....
показати весь коментар
30.04.2017 22:48 Відповісти
Приємно бачити розумну людину серед збіговиська дітей, тролів і відвертих олігофренів. Дуже мало розумних на цьому, колись дуже класному сайті. Зробили з нього смітник, хоч це і свідчить, що Цензор бояться.
показати весь коментар
01.05.2017 10:32 Відповісти
Дякую Козаче...і на Цензорі,як і в житті різні люди....кому приємний смак українського борщу і вареників із шкварками,шматок сала і стаканчик доброго перваку з перцем...а хто дістає задоволення від "питьевого одеколона "Руский лес" ,або "боярышника"....
показати весь коментар
01.05.2017 12:07 Відповісти
http://www.bbc.com/russian/news-39760705 На выступлении Трампа в воздух подбросили российские флаги.
http://www.bbc.com/russian/news-39760705 Трамп допускает, что Россия вмешивалась в выборы в США - Цензор.НЕТ 3557
показати весь коментар
01.05.2017 00:27 Відповісти