4330 відвідувачів онлайн
2 762 16

НАТО розглядає розширення своєї місії в Афганістані, - Столтенберг

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив про можливе розширення місії "Рішуча підтримка" (Resolute Support) у НАТО.

Про це він розповів в інтерв'ю газеті Welt am Sonntag, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

Крім того, деякі члени Альянсу виступають за те, щоб дію місії потрібно було продовжувати не раз на рік, як зараз, а раз на кілька років. Очікується, що остаточне рішення щодо цих питань ухвалять у червні.
Місія "Рішуча підтримка" стартувала на початку 2015 року, замінивши 13-річну бойову місію Міжнародних сил з підтримки безпеки в Афганістані (ISAF). Якщо в рамках ISAF на території країни були задіяні 140 тисяч військових НАТО, то чисельність персоналу нової місії поки обмежується приблизно 13 тисячами солдатів, які не беруть участі в бойових діях, а займаються підготовкою і консультуванням афганських сил безпеки.

Після виходу більшої частини іноземних військових із Афганістану бойовики знову почали відвойовувати території. За повідомленнями американської наглядової організації SIGAR, яка готувала доповідь про становище в Афганістані для Конгресу США, на листопад 2016 року офіційна влада в Кабулі контролювала трохи більше половини території країни.
Топ коментарі
+1
НАТО рассматривает расширение своей миссии в Афганистане, - Столтенберг
Но раися и ее союзник северная ыния - будут против так как это угрожает мировому порядку !!!
показати весь коментар
30.04.2017 22:10 Відповісти
+1
Обращать внимание на разею и иже с ней при принятии решений стало моветоном во всём цивилизованном мире...
показати весь коментар
30.04.2017 22:24 Відповісти
+1
НАТО рассматривает расширение своей миссии в Афганистане, - Столтенберг - Цензор.НЕТ 1023
показати весь коментар
30.04.2017 23:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
30.04.2017 22:24 Відповісти
15 лет уже НАТО в Афганистане, а талибан как был там, так и остался.
показати весь коментар
30.04.2017 22:14 Відповісти
НАТО рассматривает расширение своей миссии в Афганистане, - Столтенберг - Цензор.НЕТ 279
показати весь коментар
30.04.2017 22:41 Відповісти
А сам он еврей, что любит подчеркнуть. Я не антисемит и не националист, но можно обратить внимание на то, что самые ярые идеологи "русского мира" - не русские по национальности.
показати весь коментар
30.04.2017 23:18 Відповісти
620 тысяч советских солдат и офицеров прошли через афганскую войну, чтобы туда не пришло НАТО. А оно пришло...
показати весь коментар
30.04.2017 23:09 Відповісти
НАТО рассматривает расширение своей миссии в Афганистане, - Столтенберг - Цензор.НЕТ 1023
показати весь коментар
30.04.2017 23:09 Відповісти
Лучше б НАТО рассмотрело расширение своей миссии в Крыму и на Донбасе, пля.
показати весь коментар
30.04.2017 23:31 Відповісти
а шо Афганистан нападал? там ***** талибов мутит, а тут прямая агрессия, Вася.
показати весь коментар
01.05.2017 00:04 Відповісти
НАТО в Афганистане после террористических атак 21.09.2001 Аль-Каиды на США. Первый раз в истории была задействована 5 статья договора НАТО.
показати весь коментар
01.05.2017 13:42 Відповісти
Дык Осамыч Бин Ладен в Пакестане ховался, а террористы булы все саудиты... так шо ежели бы не Буш с его вендеттой к Саддамчику - причем ваще Афган к 9/11? )
показати весь коментар
01.05.2017 17:55 Відповісти
Спасибо, что поправили дату, опечаток, конечно 9/11. Нашли Бин Ладена в Пакистане, а где он раньше прятался и кто его прятал вопрос. Бин-Ладен, талибан, Аль-Каида, Афганистан взаимосвязаны. Про саудиты это только такие разговоры, наверно не имеющие реальной почвы.
показати весь коментар
01.05.2017 22:22 Відповісти