5375 відвідувачів онлайн
11 392 18

Порошенко підписав закон про автономізацію закладів охорони здоров'я

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я".

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я" (№ 2002-VІІІ), ухвалений Верховною Радою 6 квітня цього року, передбачає впровадження заходів із реформування системи охорони здоров'я України задля створення мережі державних та комунальних медичних закладів з достатнім рівнем самостійності для ефективного та своєчасного медичного забезпечення населення, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

Згідно із текстом документа заклади охорони здоров'я отримали можливість здобуття фінансової та управлінської автономії для забезпечення фінансових, матеріально-технічних ресурсів системи охорони здоров'я. При цьому, у відповідності до ст. 49 Конституції України, існуюча мережа державних та комунальних закладів охорони здоров'я не буде скорочена, ці установи залишаться у державній та комунальній власності та не підлягатимуть приватизації. Документом також встановлено спрощений порядок реорганізації закладів охорони здоров'я - державних та комунальних установ - у казенні підприємства та комунальні некомерційні підприємства; уточнено існуючу гарантію, що кошти, не використані закладом охорони здоров'я (крім державних та комунальних установ) у поточному році, не будуть вилучатись та можуть бути використані на фінансування діяльності закладу (зокрема, на оновлення матеріально-технічної бази); урегульовано окремі питання, пов'язані з договорами про медичне обслуговування населення, які будуть укладатись відповідно до спеціального порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Також читайте: Замість системи охорони здоров'я в Україні існує система охорони хабарів, - Супрун

Цей закон набуває чинності з дня, наступного за днем опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня набрання чинності цим Законом.
Топ коментарі
+11
Хвала Петру.. Працює в поті чола.. Ночами не спить - все про Україну та про українців піклується..
показати весь коментар
02.05.2017 15:47 Відповісти
+8
А зачем нам медицина,у нас ведь всего две болезни,хуня и писец,хуня сама проходит,а писец не лечится совсем.Спасибо Барыга за наше счастливое детство.
показати весь коментар
02.05.2017 15:53 Відповісти
+5
Налоги платим централизованно, лечимся "автономно".
Пживемо по-новому...
показати весь коментар
02.05.2017 16:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хвала Петру.. Працює в поті чола.. Ночами не спить - все про Україну та про українців піклується..
показати весь коментар
02.05.2017 15:47 Відповісти
І не говори , Друже
показати весь коментар
02.05.2017 15:48 Відповісти
если он подписал...что-то стремно.Не к добру все это , ох и не к добру.
показати весь коментар
02.05.2017 15:47 Відповісти
По идее налогообложение резко должно сократиться)))..
показати весь коментар
02.05.2017 15:53 Відповісти
какой-то подвох, всё же, ожидается
показати весь коментар
02.05.2017 16:53 Відповісти
Все всех теперь на органы пустят во имя жидорептилоидного бога и приспешников его шоколадных
показати весь коментар
02.05.2017 15:53 Відповісти
т.е. медицина теперь уже официально платная?
показати весь коментар
02.05.2017 15:49 Відповісти
Автономная.
показати весь коментар
02.05.2017 16:07 Відповісти
А зачем нам медицина,у нас ведь всего две болезни,хуня и писец,хуня сама проходит,а писец не лечится совсем.Спасибо Барыга за наше счастливое детство.
показати весь коментар
02.05.2017 15:53 Відповісти
Порошенко подписал закон об автономизации учреждений здравоохранения - Цензор.НЕТ 8757
показати весь коментар
02.05.2017 16:15 Відповісти
Порошенко подписал закон об автономизации учреждений здравоохранения - Цензор.НЕТ 6017
показати весь коментар
02.05.2017 16:24 Відповісти
Налоги платим централизованно, лечимся "автономно".
Пживемо по-новому...
показати весь коментар
02.05.2017 16:58 Відповісти
Оце вже главврачі розвернуться. Мазератті, Мекрседеси, Лексуси...
показати весь коментар
02.05.2017 17:31 Відповісти
Ні рівень медицини, ні рівень організації роботи від цього не покращиться. Гол. лікарям простіше буде здійснювати закупки (будь-які, бо під "відкати").Але й вище начальство накладе лапу і "свого не упустить"... А "пересічних" як обдерали, так і обдератимуть...
показати весь коментар
02.05.2017 18:19 Відповісти
Порошенко подписал закон об автономизации учреждений здравоохранения

---------------
Наступним кроком буде автономізація освіти.
Громадяни, ховайте гроші в матраси,
якщо вони у вас ще залишились...
показати весь коментар
02.05.2017 21:09 Відповісти
Порошенко подписал закон об автономизации учреждений здравоохранения - Цензор.НЕТ 2665Ожидания - Видео https://www.youtube.com/watch?v=REDLki2QB2M Все зависит от того насколько вы привязаны к человеку может вам наплевать(доктору и тд..) на его страдания, понимаете о чем я? Некоторые люди умоляли своих врачей забрать их жизнь, они так ужастно страдали и для их семьи это то же была тяжолая ноша, у них не было денег оплачивать их прибывание в больнице, люди просили пожалуста закончи мою жизнь, потому что боль просто не выносима. В библи же сказано что вы не можете забрать жизнь как бы сильна не была боль, это ваш пропуск в "рай"....... и таких бредовых идей много вы встречаете их в жизни и пытаетесь их обосновать логически думая что в них есть смысл. Смысл есть только если человек скажет я поимаю проблему но я не могу справиться с этим эмоционально .......... Помните что именно ваши ожидания причиняют вам боль, а не мир в котором вы живете. Что бы не случилось в мире реально, что вы думаете должно случится не реально. Люди страдают от своих собственных ожиданий.............

Сегодня, если врач говорит, что вам нужно удалять почку, вы не знаете: действительно ли у вас всё так плохо, или врачу нужно расплатиться за ипотеку.
Пока мы живём в денежной системе, http://citaty.info/tema/obshestvo общество будет всё более фашистским.--- Учитесь отделять важное от майского денька.---Людям очень трудно научиться говорить «я не знаю».---Взглянув на http://citaty.info/tema/nebo небо , просто скажите: «Я не знаю, откуда все это», - и не сочиняйте небылицы.
Жак Фреско - Видео https://www.youtube.com/watch?v=REDLki2QB2M
показати весь коментар
03.05.2017 01:57 Відповісти
Порошенко подписал закон об автономизации учреждений здравоохранения - Цензор.НЕТ 7041
показати весь коментар
03.05.2017 01:58 Відповісти
Так !Краще не буде! Узаконене здирництво.як у держ. стоматлогії!Главврачам воля! Культури нема! Все буде продовжуватись!Судів нема.Прокуратури теж! Зато коррупцію ніхто не переміг!
показати весь коментар
04.05.2017 18:27 Відповісти