10563 відвідувача онлайн
9 476 28

Навальному видали закордонний паспорт

Раніше російському опозиціонеру відмовляли у видачі документа через судимість.

Опозиційному російському політикові Олексію Навальному, якому раніше відмовляли у видачі закордонного паспорта через судимості, нарешті видали цей документ, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляється на офіційному сайті Навального.
"Сьогодні дзвінок із ФМС: приходьте і забирайте свій закордонний паспорт. Якісь - думаю - пранкери. Все-таки п'ять років мені паспорт не давали. Але дійсно: прийшов, отримав", - цитують на сайті Навального.
Згідно з повідомленням, опозиціонер тепер планує поїхати на обстеження і лікування в одну з клінік, які спеціалізуються на опіках очей. За його словами, учорашній замір показав у нього 15% зору на правому оці.

Читайте також: Напад на Навального вчинив агент ФСБ Петрунько, який брав участь у захопленні Харківської ОДА, - журналіст
Топ коментарі
+22
Навальному выдали загранпаспорт - Цензор.НЕТ 3752
показати весь коментар
04.05.2017 15:02 Відповісти
+4
Тонкий намек...
показати весь коментар
04.05.2017 15:01 Відповісти
+4
Куча паспортов - плохая замена бронежилету..
показати весь коментар
04.05.2017 15:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и билет в одну сторону, зачем ботоксному конкурент, хоть и полуслепой
показати весь коментар
04.05.2017 15:01 Відповісти
Чтоб считать бабло, достаточно иметь чувствительные пальцы
показати весь коментар
04.05.2017 15:14 Відповісти
Так ***** уже обеспечил что бы "по закону ", навальный не мог балатироваться
показати весь коментар
04.05.2017 15:43 Відповісти
Тонкий намек...
показати весь коментар
04.05.2017 15:01 Відповісти
Навальному выдали загранпаспорт - Цензор.НЕТ 3752
показати весь коментар
04.05.2017 15:02 Відповісти
приходят евреи к гитлеру и говоят слушай ну хватит уже! надоел!
показати весь коментар
04.05.2017 15:18 Відповісти
та да, даже паспорта некоторым отдает
показати весь коментар
04.05.2017 15:06 Відповісти
Пусть едет к нам! У нас хоть 15 паспортов можешь иметь.
показати весь коментар
04.05.2017 15:09 Відповісти
Куча паспортов - плохая замена бронежилету..
показати весь коментар
04.05.2017 15:15 Відповісти
Нам что радоваться из за того что этому анальному удмурту русня аусвайс отдала?
показати весь коментар
04.05.2017 15:19 Відповісти
Був би небезпечний для кремля, пуйло б йому паспорт не дав, а так можна чекати в гості цю феесбешную консерву, приїде сюди повітря отруювати.
показати весь коментар
04.05.2017 15:21 Відповісти
А бьют то все равно по роже а не по паспорту!!
показати весь коментар
04.05.2017 15:22 Відповісти
Поїде, а тим часом його позбавлять кацапського громадянства.
показати весь коментар
04.05.2017 15:33 Відповісти
Вот и пускай по нему в Крым ездит. А то, неровен час припрется туда, как зеленый человечек. Хотя, собственно, почему "как"?
показати весь коментар
04.05.2017 15:39 Відповісти
Ты пропустил прием лекарства
показати весь коментар
04.05.2017 15:41 Відповісти
А зачем Вам зрители для приема лекарств? Я не любитель таких зрелищ, принимайте в одиночестве.
показати весь коментар
04.05.2017 15:51 Відповісти
Точно, к паспорту прилагался билет в одну сторону, пока добровольно.
показати весь коментар
04.05.2017 15:40 Відповісти
доказывает что Навальный консерва *****
показати весь коментар
04.05.2017 15:51 Відповісти
И поджопник.
показати весь коментар
04.05.2017 15:55 Відповісти
Теперь силой выпихнут за границу и сделают не въездным?
показати весь коментар
04.05.2017 16:12 Відповісти
анальному фсб открыло форточку на случай провала операции.
показати весь коментар
04.05.2017 16:26 Відповісти
https://twitter.com/cynicarea Уголок циника‏ @cynicarea

Деградация нации - это когда в стране масса людей, способных плеснуть в тебя дрянью, но нет ни одного, способного потом сделать операцию.
показати весь коментар
04.05.2017 16:30 Відповісти
Вот что зеленка животворящая делает.
показати весь коментар
04.05.2017 16:31 Відповісти
Скоро в России тема диссертации: " Лечение хронической невыездатости раствором бриллиантового зеленого."