10339 відвідувачів онлайн

Стрілянина в Києві: іноземця поранено в ногу, стрілок - зник, - Нацполіція

В результаті конфлікту в столичному кафе постраждав іноземець.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП в м.Києві.

За даними поліції, подія сталася в Солом'янському районі столиці. Правоохоронці опитали очевидців і потерпілого.

Іноземець розповів, що з учасниками конфлікту познайомився в кафе. Під час застілля вони посварилися і вийшли на вулицю. Там почалася бійка, в результаті якої один з опонентів дістав пістолет і почав стріляти. Стрілок з місця пригоди зник, а його спільника затримали. Постраждалого доставили в медичний заклад із пораненням ноги.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Невідомий обстріляв із пневматичної зброї пасажирський автобус у Києві, - Нацполіція. ФОТО

Зазначається, що поліція вилучила на місці гільзи та інші речові докази.

Відомості про подію належним чином зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян Солом'янського управління поліції, вирішується питання про правову кваліфікацію події.
Топ коментарі
+19
Иностранец рассказал? Из россии иностранец?
показати весь коментар
05.05.2017 15:22 Відповісти
+13
Венесуэла
Стрельба в Киеве: иностранец ранен в ногу, стрелок - скрылся, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 8673
показати весь коментар
05.05.2017 15:25 Відповісти
+10
Стрельба в Киеве: иностранец ранен в ногу, стрелок - скрылся, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 6716
показати весь коментар
05.05.2017 15:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Иностранец рассказал? Из россии иностранец?
показати весь коментар
05.05.2017 15:22 Відповісти
Патриот не стал бьі пить с россиянином, но в статье про "патриотов" нет. Вьі что-то знаете?
показати весь коментар
05.05.2017 15:27 Відповісти
Из ближнего инострания!
показати весь коментар
05.05.2017 15:35 Відповісти
чурка скорее всего, азер чухчен или дог из догистана
их много понаехало в последнее время
показати весь коментар
05.05.2017 15:54 Відповісти
От Вас попахивает европейскими ценностями прав человека
показати весь коментар
05.05.2017 16:28 Відповісти
К европейской толерастии нужно относиться так же как евротолерасты относятся к проблемам Украины - выражать глубокую озабоченность и ложить на нее куй.
показати весь коментар
05.05.2017 17:59 Відповісти
Может быть и козломордый , но подобное в первую очередь мешает нам . Где наша полиция ?
показати весь коментар
05.05.2017 19:42 Відповісти
Х8йло Аваков прокментуй щось в фейсбуці))які ти успіхи робиш
показати весь коментар
05.05.2017 15:23 Відповісти
Венесуэла
Стрельба в Киеве: иностранец ранен в ногу, стрелок - скрылся, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 8673
показати весь коментар
05.05.2017 15:25 Відповісти
майдан по венесуэльски....
показати весь коментар
05.05.2017 15:32 Відповісти
венесуєльці скадидають комуняцький прокремлівський диктаторський режим.
показати весь коментар
05.05.2017 15:40 Відповісти
По ногам у нас обычно Пашинский стреляет. Если его не посадят оно ещё много народа обездвижит. Хоть пистолет у наго заберите.

Стрельба в Киеве: иностранец ранен в ногу, стрелок - скрылся, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 1391
показати весь коментар
05.05.2017 15:25 Відповісти
Стрельба в Киеве: иностранец ранен в ногу, стрелок - скрылся, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 6716
показати весь коментар
05.05.2017 15:30 Відповісти
Стрельба в Киеве: иностранец ранен в ногу, стрелок - скрылся, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 7586Больше на Чикатило похож
показати весь коментар
05.05.2017 17:32 Відповісти
не, рот перекошен в другую сторону
показати весь коментар
05.05.2017 18:14 Відповісти
то є його старший брат по розуму!
та й по правді--наша чупакабра тут виглядає симпатичніше,ніж на фото,де сама собі показує фак і регоче
показати весь коментар
05.05.2017 21:31 Відповісти
може попробовать поменять министра, а то страшно жить как-то, и чем дальше - тем страшней?! каждый день сводки ужасней одна другой, а этот квадратный фейсбук-министр, нихера не делает и на всё и всех забил уй!
може пора(давно) его нахер выгнать, с полным аудитом его "работы"?
показати весь коментар
05.05.2017 15:36 Відповісти
Надо подарить ему парабелум. Пусть застрелится. Можно и без аудита
показати весь коментар
05.05.2017 15:40 Відповісти
такие не стреляются...
показати весь коментар
05.05.2017 15:44 Відповісти
значит помочь принять верное регение
показати весь коментар
05.05.2017 15:52 Відповісти
придёт время и примется решение, и спросится по полной программе, и конфискуется "нажитое непосильным трудом", и посадится тело на жёсткие нары.
если будет иначе, тогда всё пережитое не имеет смысла. тогда нам полный ******.
показати весь коментар
05.05.2017 16:57 Відповісти
А почему не голову прострелили ??? оборона значит была ,,, неадекват может алкашный прыгал на всех с ножом ???
показати весь коментар
05.05.2017 15:37 Відповісти
Пашинський, нє?
показати весь коментар
05.05.2017 15:40 Відповісти
Наверно это гуно Пашинский шалит. ШНАЙПЕР хренов.
показати весь коментар
05.05.2017 15:41 Відповісти
Такі от вони - реалії нинішнього життя на Україні..........
показати весь коментар
05.05.2017 15:50 Відповісти
Які реалії, а Ви хочете сказати що в Європі немає крадіжок, та є вони і там! Так щоб їх не оь крадали, нехай гав не ловлять!
показати весь коментар
11.05.2017 12:51 Відповісти
Якщо потерпілий руське лайно, то за цю добру справу стрілка треба заохотити.
Нехай щастить.
показати весь коментар
05.05.2017 16:24 Відповісти
;Іностранєц; кацап чи поляк?
показати весь коментар
05.05.2017 16:33 Відповісти
Этого найдут.
показати весь коментар
05.05.2017 16:56 Відповісти
Не достигли консенсуса между шансоном и попсой.
показати весь коментар
05.05.2017 17:18 Відповісти
зато срашка перед евро18 так разрекламировалась,что уже к вам зарание ехать не хотят,так что сидите в своей выгребной яме сами
показати весь коментар
05.05.2017 19:18 Відповісти
вякнул срашка,стоящий в дерьме уже по бороду)))))))))))))))
показати весь коментар
05.05.2017 19:45 Відповісти
Репетиция Евровидения
А нечего было закрывать небо, полицейских зрения лишать