8996 відвідувачів онлайн
25 357 76

У Чорному морі біля берегів Криму масово гинуть дельфіни

солдаты дельфин
Фахівці не можуть пояснити причини масової загибелі дельфінів у Чорному морі біля берегів Криму і сусідньої Росії, передає Цензор.НЕТ. Про це в коментарі Крим.Реалії розповіла кримська еколог Маргарита Литвиненко.

"Є різні припущення, теорії. Одні вважають, що це результат вірусних захворювань, інші - що це результат забруднення. У Криму зараз немає служби екстреної допомоги дельфінам. На базі дельфінарію в Севастополі діяла така служба, зараз вони не мають можливості виїжджати і допомагати дельфінам. І в Сімферополі була така служба. Зараз її теж немає", - прокоментувала ситуацію Литвиненко.

Читайте також: 80 джерел питної води в ОРДЛО вже не придатні до використання, в багатьох шахтах зупинено водовідлив, - Гримчак


За інформацією видання "Российская газета", в травні на території Криму виявили викинутими на берег тіла 31 дельфіна. Російська Азово-Чорноморська міжрайонна природоохоронна прокуратура веде розслідування масової загибелі дельфінів у районі Чорного моря.
Топ коментарі
+78
Шо за мода пішла у кацапів - засмічувати Наше Море ? Ви його копали , мляд@і ?!!!
показати весь коментар
11.05.2017 09:20 Відповісти
+51
ватники лапти поснимали ... лапы в море отмывают
показати весь коментар
11.05.2017 09:18 Відповісти
+42
Где кацапы - там смерть всему живому и прекрасному...
показати весь коментар
11.05.2017 09:19 Відповісти

Завантаження...