8784 відвідувача онлайн
3 031 41

Перший закордонний візит як президент Макрон здійснить до Німеччини

Першою країною, яку відвідає Еммануель Макрон після офіційного вступу на посаду президента Франції, стане Німеччина.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Deutsche Welle.

15 травня, на наступний день після інавгурації, він зустрінеться з федеральним канцлером Ангелою Меркель у Берліні, повідомив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт журналістам у п'ятницю, 12 травня.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Уряд Франції пішов у відставку

Напередодні голова німецького уряду озвучила наміри запропонувати новому президенту Франції інвестиційну програму, а також висловила бажання обговорити з ним подальші заходи зі зміцнення єврозони.
Крім того, Меркель заявила про готовність до спільної роботи для поліпшення становища на ринку праці.
Також читайте: Макрона офіційно проголосили президентом Франції

Нагадаємо, 7 травня відбувся другий тур виборів президента Франції, в якому змагалися незалежний центрист Еммануель Макрон та ультраправа екс-голова "Національного фронту" Марін Ле Пен. За лідера руху "Вперед!" Еммануеля Макрона проголосували 66,1% виборців.
Церемонія інавгурації обраного президента Франції Еммануеля Макрона відбудеться 14 травня, оскільки саме в цей день опівночі закінчується термін повноважень його попередника Франсуа Олланда.

Читайте також: Упевнений, що Макрон і його команда будуть тиснути на Росію з метою виконання Мінських угод, - Клімкін
Топ коментарі
+4
И правильно!!!
Макрон уважает старшечких жиночок
показати весь коментар
12.05.2017 22:34 Відповісти
+4
Он просто забрал любимую училку французкого на дом
показати весь коментар
12.05.2017 22:44 Відповісти
+4
Руки прочь от Капрона!
показати весь коментар
12.05.2017 22:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Логично.
Т.к. надо усиливать санкции против рашки.
показати весь коментар
12.05.2017 22:33 Відповісти
санкции тока на пользу расеюшке, больше санкций - больше пользы Первый зарубежный визит в качестве президента Макрон совершит в Германию - Цензор.НЕТ 9319
показати весь коментар
12.05.2017 22:50 Відповісти
Маркон! Помни подвиг дидов,мацкву спаливших дотла ! Диды умные были и не зря в такую даль перлись!
показати весь коментар
12.05.2017 22:52 Відповісти
И правильно!!!
Макрон уважает старшечких жиночок
показати весь коментар
12.05.2017 22:34 Відповісти
его бабушка т.е. жена, давняя подружка меркельши, да и ехать ему больше некуда, только к хозяйке.
показати весь коментар
12.05.2017 22:37 Відповісти
Он просто забрал любимую училку французкого на дом
показати весь коментар
12.05.2017 22:44 Відповісти
наоборот,это училка купила себе макарона за бабки меркельши, а говорят рабство отменили
показати весь коментар
12.05.2017 22:47 Відповісти
Руки прочь от Капрона!
показати весь коментар
12.05.2017 22:49 Відповісти
финдипёрсовый
показати весь коментар
12.05.2017 22:51 Відповісти
А зачем чужие ники подделывать?
показати весь коментар
12.05.2017 23:15 Відповісти
герантофилия не самый страшный недостаток. ... люби стару -криву и каліку і Бог добавить тобі віку
показати весь коментар
12.05.2017 22:53 Відповісти
все верно, век живи - век учись...))
показати весь коментар
12.05.2017 22:51 Відповісти
не... ну... согласись. По французски-то , он шарит, е-мае
показати весь коментар
12.05.2017 23:04 Відповісти
шарил он ишо с детства под юбкой у мадам училки-и за енто она его настрополила красиво шпарить по французки
показати весь коментар
12.05.2017 23:18 Відповісти
и что у меня с руками не так??? где у кого пошарить?
и в президенты
шерше там.. ля фам... в жисть бы не подумал шо лет на 30 надо....
мерси макрону.
показати весь коментар
12.05.2017 23:28 Відповісти
Макрон большой шалунишкО
показати весь коментар
12.05.2017 23:50 Відповісти
Машка Ли Пен сразу бы мчалась к ***** с докладом
показати весь коментар
12.05.2017 22:35 Відповісти
будет наверное калинку плясать с другой машкой...)
показати весь коментар
12.05.2017 22:52 Відповісти
Субординация.
показати весь коментар
12.05.2017 22:39 Відповісти
Я не против визита. Подарю ему жабу.
показати весь коментар
12.05.2017 22:39 Відповісти
" гарсон! ескюзе муа! подожди!! ком цюрюк,падла!...ну стооой! а я тебе лягушек наловлю.."
показати весь коментар
12.05.2017 22:43 Відповісти
Первый зарубежный визит в качестве президента Макрон совершит в Германию - Цензор.НЕТ 2378
показати весь коментар
12.05.2017 22:59 Відповісти
Первый зарубежный визит в качестве президента Макрон совершит в Германию - Цензор.НЕТ 2205
показати весь коментар
12.05.2017 22:41 Відповісти
Подобається тобі сторіночка Вождя?
показати весь коментар
12.05.2017 23:02 Відповісти
Кацахольчик а тебе что нет.
показати весь коментар
12.05.2017 23:25 Відповісти
Звісно що ні. І що б всі бачили звідки ти свої картинки тягаєш, я просто лишу посилання на сторінку того кацапа.
https://twitter.com/zybb_zer0?lang=ru
\
показати весь коментар
13.05.2017 00:14 Відповісти
Да мне очень нравятся эти картинки, я просто тащусь от них.
показати весь коментар
13.05.2017 00:24 Відповісти
Ну то викладай ще.
показати весь коментар
13.05.2017 00:26 Відповісти
Какие тебе больше нравятся, а то я не в курсе, какие выкладывать.
показати весь коментар
13.05.2017 00:29 Відповісти
З сорокарічним дибілом, що заліз на голову пам'ятнику оленю в Черкасах давай. Хочу поржати.
показати весь коментар
13.05.2017 00:31 Відповісти
Картинка классная, нравится.
Первый зарубежный визит в качестве президента Макрон совершит в Германию - Цензор.НЕТ 5653
показати весь коментар
13.05.2017 00:46 Відповісти
А мені ще й ця.
Первый зарубежный визит в качестве президента Макрон совершит в Германию - Цензор.НЕТ 4314
показати весь коментар
13.05.2017 00:54 Відповісти
Хорошая тебе нравится картинка с кацапского сайта, вот оригинал.

http://www.domznaniy74.ru/anonces/?id=157

Первый зарубежный визит в качестве президента Макрон совершит в Германию - Цензор.НЕТ 2541
показати весь коментар
13.05.2017 01:05 Відповісти
Че нормальных форумчан обзываешь, в бан захотел.
показати весь коментар
12.05.2017 22:53 Відповісти
Ну, это по-любому лучше, чем *****.
показати весь коментар
12.05.2017 23:04 Відповісти
Нормальные не поливают говном президента страны, которая, мягко говоря, не поддерживает действия оккупанта. И ты не чекай, в ачхой-мартане своем чекать будешь, когда рамзан разрешит.
показати весь коментар
12.05.2017 23:03 Відповісти
.Извиняюсь что не совсем по теме . Сегодня Климкин поведал про некий ,,белый" шенген (первый раз слышу) который сразу же откроется для нас после подписания безВиза с Европой. В него входит , якобы, около 60 стран .Приводился даже список этих стран подобранных вообще непонятно по какому принципу . Но географически , культурно и экономически очень очень разных. Причём непонятно и то что среди них есть и те с которыми у Украины УЖЕ давно введён безВиз .Например МОЛДОВА ! И такие с которыми безВиз пока даже не обсуждался или начинал обсуждаться но эти попытки закончились ожидаемым провалом( Канада) .Вот интересно это просто обычный рекламный трюк от МИДа , или же на самом деле после введения безВиза с ЕС , будет повторный заход на решение по безВизу с наиболее проблемными для украинских туристов странами ?
показати весь коментар
12.05.2017 23:13 Відповісти