8672 відвідувача онлайн
3 508 34

Євробачення показало, що українська правоохоронна система може працювати злагоджено, - Грицак

За його словами, у СБУ в перевірці було багато осіб, громадян України, які підтримують контакти з ватажками "ЛДНР" або встановленими Службою представниками спецслужб РФ.

Проведений пісенний конкурс Євробачення в Києві показав, що українська правоохоронна система може працювати злагоджено. Як передає Цензор.НЕТ, про це на брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив глава СБУ Василь Грицак.

"Ми дуже переживали, щоб Євробачення відбулося без надзвичайних подій, тому готувалися ... Євробачення показало, що українська правоохоронна система може працювати злагоджено ... Вдалося не допустити жодного злочину терористичного характеру", - сказав Грицак.

Читайте також: За пасивну участь у "протестній акції" провокаторам платять 150-200 грн, за бійку з правоохоронцями - до 500 доларів, - Грицак

За його словами, у СБУ в перевірці було багато осіб, громадян України, які підтримують контакти з ватажками "ЛДНР" або встановленими Службою представниками спецслужб РФ. "Саме за цими людьми здійснювався посилений оперативний контроль. Когось із них ми викликали, допитували, впливали на них, щоб розуміти ситуацію", - додав він.
Топ коментарі
+9
9 мая тоже?
показати весь коментар
15.05.2017 11:34 Відповісти
+9
Вишенкой на торте слаженной работы стал выход на сцену эксгибициониста с голым задом.
показати весь коментар
15.05.2017 11:36 Відповісти
+4
9-ое мая тоже показало что "украинская правоохранительная система может работать слаженно"... но только против украинцев ! "Сепары"-мусора и "титушки" спокойно избивали патриотов, воинов АТО, топтали украинские флаги - и никакого наказания не получили . Действительно очень слаженно работает "правоохранительная система", только вот вопрос - против кого она работает ?
показати весь коментар
15.05.2017 12:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
9 мая тоже?
показати весь коментар
15.05.2017 11:34 Відповісти
дєнь пабєди вашу злагодженість показав, якщо що статтю я не читав
показати весь коментар
15.05.2017 11:35 Відповісти
50 млн. втяхали ...скиз..ли ....
"хотіли" щоб муха на евробачення не пролетіла , а ось "духовка" ватного журналюги легко зайшла до джопали
показати весь коментар
15.05.2017 11:38 Відповісти
Вишенкой на торте слаженной работы стал выход на сцену эксгибициониста с голым задом.
показати весь коментар
15.05.2017 11:36 Відповісти
не тільки це, ще і вошами сєпарів ДРГ СБУ за допомогою ГУР МО заразило , а IC цю новину освітлюв. Скоро в ефірі всіх телеканалів брифінг Грицака.
показати весь коментар
15.05.2017 11:41 Відповісти
да ладно, за рубежом на футбольные поля часто голышом хулиганы выбегают, к этому уже давно привыкли. К тому же скандал в шоу-бизнесе только на пользу, добавляет популярности, растут просмотры на ютубе. Может хлопчика спецом запустили.
показати весь коментар
15.05.2017 11:46 Відповісти
Теперь пойдёт популяризировать Евровидение и набирать лайки на зону, тоже спецом?
показати весь коментар
15.05.2017 13:24 Відповісти
Этот тип просто невменяемый, известный дикими выходками на мероприятиях подобного рода в Европе и США, в том числе с голливудскими актерами. По нему смирительная рубашка плачет, так что удивляться не стоит.
показати весь коментар
15.05.2017 12:56 Відповісти
Бетонными блоками перегородить пол района и выставить на одном перекрестке 8 патрульных машин...
Да... так слаженно мало кто работать сможет!
показати весь коментар
15.05.2017 11:37 Відповісти
50 млн.на охорону піра під час війни ігде ??
га ?

куди поділися??
показати весь коментар
15.05.2017 11:40 Відповісти
А жопа на сцене кому была показана?
показати весь коментар
15.05.2017 11:37 Відповісти
путлеру
показати весь коментар
15.05.2017 12:09 Відповісти
Из всех возможных террористических атак - одна голая дупа, жертв нет и на том спасибо.
показати весь коментар
15.05.2017 11:39 Відповісти
http://kiev.pravda.com.ua/news/59194bbd0a7a3/ П'яний працівник НАБУ на Лексусі збив пам'ятник і влетів у мікроавтобус. ФОТО

Працівник НАБУ Олексій Довгий, перебуваючи за кермом у нетверезому стані, збив на Подолі пам'ятник і в'їхав у мікроавтобус.
аварія сталася о 5:29 ранку 14 травня.

"За даними відеокамер посольства, на Подолі джип Лексус держномер АА9777ВЕ зробив епічну аварію: вилетівши на тротуар, зніс пам'ятник з довоєнним трактором навпроти ресторану "Самогон" і врізався через 60 метрів в мікроавтобус", - йдеться в повідомленні.

"І тут ціла послідовність вказує на причетність держслужбовця. Моментально були зняті номери з джипа (НЕ поліцією), якийсь непонятний таксист в кульок почав діставати документи з джипа .. о 7.00 водієві джипа Довгому Олексію Анатолійовичу 12.02.1991 р.н. стало погано і його відвезли до лікарні", - йдеться в повідомленні.
показати весь коментар
15.05.2017 11:39 Відповісти
А одну безмозглую задницу не успели вовремя со сцены стянуть. Ублюдка нужно было за жабры взять как только онО начало вылазить на сцену.
показати весь коментар
15.05.2017 11:48 Відповісти
Як показало Євробачення, у сраці пронести можна усе, навіть на сцену
показати весь коментар
15.05.2017 11:49 Відповісти
"Удалось не допустить ни одного преступления террористического характера", - сказал Грицак.



да потому что они не планировались, шоколадный ублюдок.
показати весь коментар
15.05.2017 11:49 Відповісти
звідки у вас така інформація?
показати весь коментар
15.05.2017 12:03 Відповісти
просто повезло)))
показати весь коментар
15.05.2017 12:42 Відповісти
Грицак тонко ********* авякова за голую сраку на сцене
показати весь коментар
15.05.2017 11:50 Відповісти
Вааще-то , такие как седюк не должны были даже попасть на территорию Евровидения. Нам рассказывали про систему видеонаблюдения и распознавания лиц . то есть система не сработала или охрана или никакой системы не было ??!!
показати весь коментар
15.05.2017 12:01 Відповісти
скандалы в шоу-бизнесе только на пользу
показати весь коментар
15.05.2017 12:04 Відповісти
Жопа на сцене и миллионы телезрителей, главное охрана не спешила. А девятого мая, такие председатели будущих республик били ветеранов АТО, тоже били сказать на бойцов которые как бы воевали, не очень приятно, может быть там масса была приличная.
показати весь коментар
15.05.2017 12:03 Відповісти
9-ое мая тоже показало что "украинская правоохранительная система может работать слаженно"... но только против украинцев ! "Сепары"-мусора и "титушки" спокойно избивали патриотов, воинов АТО, топтали украинские флаги - и никакого наказания не получили . Действительно очень слаженно работает "правоохранительная система", только вот вопрос - против кого она работает ?
показати весь коментар
15.05.2017 12:06 Відповісти
что Евровиденье нам показало - посмотрели
какой восторг правохранителей нелегкий труд!
от скромности едва не поседели
но нас спасли, Грицак был тут как тут...
показати весь коментар
15.05.2017 12:13 Відповісти
А если бы он покалечил Джамалу ?!! Тоже скандал на пользу ?!
Что "божья роса" ??!!
показати весь коментар
15.05.2017 12:13 Відповісти
а вот если бы покалечил, там другая статья совсем и давайте не перегибать
показати весь коментар
15.05.2017 12:23 Відповісти
Конечно, если силовиков нагнали со всей Украины.
Да и без инцидента все равно не обошлось.
показати весь коментар
15.05.2017 12:25 Відповісти
Может, но не хочет?
показати весь коментар
15.05.2017 12:43 Відповісти
Интересно-"вызывали всех кто контактирует с главарями боевиков и тех кто работает на спецслужбы россии" тоесть они не в тюрьме? Вот это успех СБУ.
показати весь коментар
15.05.2017 13:38 Відповісти
И голая жопа на весь мир-результат этой работы