8638 відвідувачів онлайн
846 11

У БПП пропонують заслухати звіт Луценка наступного тижня

луценко

Верховна Рада має намір заслухати Генерального прокурора Юрія Луценка зі звітом наступного тижня.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив глава парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

"Наступного тижня ми хочемо це запланувати, щоб Юрій Віталійович міг прийти. І підхід парламенту в цьому - щоб був не 5-хвилинний виступ, а обговорення, щоб була можливість обмінятися думками", - сказав А.Герасимов журналістам у кулуарах парламенту в понеділок .

Читайте також: Луценку треба публічно відзвітуватися в Раді за рік роботи. Це буде корисно, - Порошенко

Лідер фракції зазначив, що на поточному тижні звіт Генпрокурора не планується, оскільки вже сформований порядок денний, в якій на кожен день пленарних засідань розписані тематичні блоки.

Найближчі два тижні народні депутати працюють у режимі пленарних засідань.
Топ коментарі
+3
Правильно, через неделю юга должен от праздников отойти.
показати весь коментар
15.05.2017 13:19 Відповісти
+2
Какой смысл?
Юик как всегда возьмет пример с шефа,и пропоет о своих победах..))
показати весь коментар
15.05.2017 13:20 Відповісти
+2
щас алкаш на трибуне будет речи толкать ...о том как звездные корабли бороздят просторы Вселенной........
показати весь коментар
15.05.2017 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Запасайтесь попкорном . Будет весело .
показати весь коментар
15.05.2017 13:15 Відповісти
А как на счет заслушать отчет Проршенко??? О посадке Гонтаревой - http://news.eizvestia.com/news-finance/full/1005-rukovodstvo-nacbanka-obrushilo-grivnu-uvelichilo-dolyu-rossijskix-bankov-narastilo-gosdolg-i-pozvolilo-yanukovichu-utait-aktivy-doklad-illarionova-infografika, о лишении гражданства его невестки, о панамских блуднях и т.д. и т.п.????!!!!
показати весь коментар
15.05.2017 14:04 Відповісти
Правильно, через неделю юга должен от праздников отойти.
показати весь коментар
15.05.2017 13:19 Відповісти
Какой смысл?
Юик как всегда возьмет пример с шефа,и пропоет о своих победах..))
показати весь коментар
15.05.2017 13:20 Відповісти
щас алкаш на трибуне будет речи толкать ...о том как звездные корабли бороздят просторы Вселенной........
показати весь коментар
15.05.2017 13:22 Відповісти
Большой театр.
показати весь коментар
15.05.2017 13:29 Відповісти
а можно попросить оформить доклад в процентах, как и в цифрах? А то цифры впечатляют, проценты разочаровывают, баш на баш - и прокурор при своем, и лицемерить не надо.
показати весь коментар
15.05.2017 13:23 Відповісти
Усьо ідьот по плану, шеф.(с)
показати весь коментар
15.05.2017 13:28 Відповісти
Когда был министром МВД, его "борьбе" мешала прокуратура, которая по его словам-все его "достижения в борьбе с коррупцией и преступностью тормозила". Кто сейчас мешает? Ответ, хреновому танцору, всем известно, что мешает.
показати весь коментар
15.05.2017 13:34 Відповісти
отчет будет краток: "бриллиантовые" прокурворы в полном порядке, всем спасибо. ваш юГик.
показати весь коментар
15.05.2017 13:42 Відповісти
Звіт, який звіт...??

Про те що нічогісінько не зроблено в боротьбі з корупцією?
Чи можливо про прокурорів мільйонерів...??
Аа, буде "лапша" про те, що "може-колись".....
показати весь коментар
15.05.2017 13:56 Відповісти