10164 відвідувача онлайн
3 926 24

"Народний фронт" офіційно запропонує кандидатуру Денисової на омбудсмена, - Сюмар

Фракція "Народний фронт" у Верховній Раді буде пропонувати кандидатуру свого народного депутата Людмили Денисової для призначення її на посаду уповноваженого парламенту з прав людини, повідомила заступник голови цієї фракції Вікторія Сюмар.

"Так, говорили про це (про призначення омбудсмена). Альтернативою від нашої фракції буде Людмила Денисова, оскільки вона багато займається соціальними питаннями і правами переселенців... Згідно з усіма процедурами і законами України буде проходити призначення на цю посаду", - сказала вона журналістам у понеділок у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Раніше джерело агентства повідомило, що "Народний фронт" має намір запропонувати кандидатуру Л. Денисової для призначення її на посаду омбудсмена.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "125 депутатів висунули мене на цю посаду", - Денисова може стати новим омбудсменом

Зараз вона очолює парламентський комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.
Термін повноважень нинішнього омбудсмена Валерії Лутковської закінчився 27 квітня 2017 року.
Відповідно до закону про уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, пропозиції щодо кандидатури на посаду уповноваженого вносять голова парламенту або не менше 1/4 народних депутатів від конституційного складу парламенту.
Висування кандидатури для призначення на посаду омбудсмена здійснюють у 20-денний строк з дня, що настає після закінчення терміну повноважень.
Уповноваженого призначає на посаду і звільняє парламент таємним голосуванням шляхом подачі бюлетенів.
Закон передбачає, що омбудсменом може бути призначений громадянин України, який на день обрання досяг 40-річного віку, а також має досвід правозахисної діяльності.

Також читайте: Лутковська згодна на повторне висунення своєї кандидатури на посаду омбудсмена
Топ коментарі
+5
Что это за ОПГ - Народный фронт ???
показати весь коментар
15.05.2017 21:38 Відповісти
+4
По Деисовой тюрьма плачет за её дела на посту Министра соцполитики!
показати весь коментар
15.05.2017 21:46 Відповісти
+3
Сюмар продажная шкура с Парубием блокировали создание Временной следственной Комисии по грабежу Сеней чмом и Кабмином 7 милиардов . Видать хорошо затарились баблом откатом на офшоры . Гандоны .
показати весь коментар
15.05.2017 21:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что это за ОПГ - Народный фронт ???
показати весь коментар
15.05.2017 21:38 Відповісти
а вы из кацапии...
показати весь коментар
15.05.2017 21:43 Відповісти
Я, как представитель западного региона, тоже от вас не в восторге..
показати весь коментар
15.05.2017 21:48 Відповісти
Обалденное видео
https://www.youtube.com/watch?v=V_DV94w4ML4
Александр Андреевич Проханов, как имперская вошь сталинизма ...
показати весь коментар
15.05.2017 21:58 Відповісти
Дякую!
показати весь коментар
15.05.2017 22:00 Відповісти
это кролики, а кролики это не только диетическое мясо, но и 2-3 лярда стыренной народной денюшки
показати весь коментар
15.05.2017 21:52 Відповісти
набирай ЛУБЯНСКИЙ УРКАНАТ. Там всё описывают
показати весь коментар
15.05.2017 22:12 Відповісти
Сюмар продажная шкура с Парубием блокировали создание Временной следственной Комисии по грабежу Сеней чмом и Кабмином 7 милиардов . Видать хорошо затарились баблом откатом на офшоры . Гандоны .
показати весь коментар
15.05.2017 21:40 Відповісти
Краще Мартинека ніж Денисову.Хоча її місце також біля параші.Ще коли була містром грабила інвалідів за рахунок відмивання на інвалідних калясках
показати весь коментар
15.05.2017 21:40 Відповісти
Из отстойника... Из вашей паРаши, что-ли?
показати весь коментар
15.05.2017 21:47 Відповісти
По Деисовой тюрьма плачет за её дела на посту Министра соцполитики!
показати весь коментар
15.05.2017 21:46 Відповісти
Эту региональшу,которая прозевала все преступления на Майдане давно пора было уволить.
показати весь коментар
15.05.2017 21:55 Відповісти
видать денисова может заплатить за новый пост
показати весь коментар
15.05.2017 21:55 Відповісти
Минимальная пенсия это 5% зарплаты Гройсмана. Омбудсмен в Украине это дань моде, мировым трендам.
показати весь коментар
15.05.2017 22:04 Відповісти
Так типа Раша хочет что бы этим сепаратистам дали ОСОБЫЙ СТАТУС - я бы дал, очень даже особый, все НЕграждане (как в Латвии = есть ведь неграждане) украины без права голосования - только житель, и всё - не нравится Украина валите в Рашу. Хочешь получить гражданство Украины - вопрос: Россия окупант да/нет?, и второй: Чей Крым?
И не просто ответить а посредством ящичка под названием "дэтэктор лжи"
показати весь коментар
15.05.2017 22:04 Відповісти
"Народный фронт" официально предложит кандидатуру Денисовой на омбудсмена, - Сюмар - Цензор.НЕТ 5860 https://censor.net/user/91568

Что это за ОПГ - Народный фронт ???
Ну к примеру министр МВД Аваков с группой нардепов поручился за Мартыненко.
показати весь коментар
15.05.2017 22:16 Відповісти
Денисова издевалась над своими гражданами, будучи в правительстве Тимошенко министром соц.политики. Тогда, тоже обвалили гривну и Денисова всячески ограничивала индексацию доходов населения и ввела кучу ограничений на соц.выплаты. И такую гадость ставить омбудсменом?
показати весь коментар
15.05.2017 22:31 Відповісти
Только не эта продажная Пенисова.
показати весь коментар
16.05.2017 00:02 Відповісти
який активний цей НФ з рейтингом 1% !!! то у януковоща всьо забрать і падєліть, томартиненку на поруки, то стіну лугандонську будувати, то сабаківа міністром...
МОЖЕ Б ВЖЕ ПИСДУВАЛИ НА СМІТТЄЗВАЛИЩЕ, чи без копняків ніяк ??
показати весь коментар
16.05.2017 01:15 Відповісти