"КримЅОЅ": кримчани активно цікавляться отриманням біометричного паспорта
Активісти громадської організації "КрімЅОЅ" зазначають, що з рішенням про встановлення безвізового режиму між Україною та країнами Євросоюзу, кримчани стали активніше звертатися за консультацією з питання отримання біометричного паспорта.
Як передає Цензор.НЕТ, про це Крим.Реалії розповіла координаторка громадської організації "КримЅОЅ" Таміла Ташева.
"Якщо з боку української влади не буде вчинено якихось перепон для отримання біометричних паспортів і буде максимально лояльне ставлення до кримчан, це дозволить відкрити горизонти для людей, які живуть на окупованій території й не мали змоги їздити за кордон, знайомитися з тим, що відбувається в тих частинах світу. Думаю, це буде позитивно сприйнято кримчанами, вони більше прив'язані до України", - вважає Ташева.
Орали: "Ре-фе-рен-дум!"? Орали.
Орали: "Нам бы в родную говень, а там хоть камни с неба!"?. Орали.
Орали: "Даешь Киев!", когда началась война на Донбассе? Орали. И не только орали, но и воевать на Донбасс ездили.
А теперь хотят на халяву примазаться. Это так чисто по кацапски.