7190 відвідувачів онлайн
3 364 33

Кабмін пропонує Раді ввести довічне ув'язнення за злочини проти людства, - Петренко

петренко

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ввести найвищу міру кримінального покарання, передбаченого українським законодавством, - довічне ув'язнення за злочини проти людства.

Відповідний законопроект ухвалено на засіданні уряду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Уряд звертається до парламенту з пропозицією, щоб відносно цих злочинів було введено найвищу міру кримінальної відповідальності аж до довічного ув'язнення проти осіб, причетних до таких злочинів", - сказав міністр юстиції Павло Петренко, представляючи законопроект.
За його словами, законопроект передбачає включення до Кримінального кодексу окремої статті, яка встановлює найвищу відповідальність щодо осіб, які скоюють злочини проти людства.
Згідно з міжнародним правом, злочинами проти людства є вбивство, знищення, поневолення, депортація або насильницьке переміщення населення, тортури, сексуальне рабство, переслідування групи або спільноти за політичними, расовими, національними, етнічними, культурними, релігійними, гендерними мотивами, злочини апартеїду.
Петренко наголосив, що згідно з міжнародним правом такі злочини не мають терміну давності і висловив упевненість, що всі причетні до злочинів проти людства, які вчинено проти українців, будуть відповідати перед законом.
Він зазначив, що дуже багато таких злочинів скоюють зараз на території окупованого Росією Криму проти українців і кримських татар, а також російськими військами і терористами на Донбасі.
Законопроект передбачає, що Служба безпеки України буде розслідувати такі справи.
Петренко зазначив, що Україна фіксує факти таких злочинів у міжнародних судових спорах.
Він закликав Раду невідкладно ухвалити цей законопроект.
Топ коментарі
+13
Спочатку довічне за корупцію для суддів, чиновників, ментів, сбушників, митників, податківців, депутатів та президентів! А з чєловєчністтю ми якось почекаємо!
показати весь коментар
18.05.2017 13:14 Відповісти
+3
Грабіжницькі ціни на енергоносії і тепло , при зарплаті в 100 дол. а пенсії 50 дол. , є злочином проти людства.? . Це ж по факту є Геноцидом.
показати весь коментар
18.05.2017 14:15 Відповісти
+1
пипец, тогда всю власть пересажать нужно
показати весь коментар
18.05.2017 13:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спочатку довічне за корупцію для суддів, чиновників, ментів, сбушників, митників, податківців, депутатів та президентів! А з чєловєчністтю ми якось почекаємо!
показати весь коментар
18.05.2017 13:14 Відповісти
Оттэта не дождёсси... ворон ворону глёнз не выклюет.
показати весь коментар
18.05.2017 13:17 Відповісти
Згоден на 100%
показати весь коментар
18.05.2017 14:01 Відповісти
Курочка по зёрнышку клюёт. Нужно с чего то начать наводить порядок. До чинуш доберутся, куда они денутся. А сделать фсё и сейчас невозможно. У западных демократий на это ушли века.,
показати весь коментар
18.05.2017 14:07 Відповісти
Вводити довічне покарання за якісь там злочини які навіть не є злочинами а є тільки якимось там посяганнями на щось? Ви подуріли нах? Вам завтра контрольовані мафією органи МВС та СБУ пришиють посягання на людяність і посадять Вас в тюрму на довічне, щоб Ви вже до кінця життя не лякали мафію своїми акціями протесту! Цього не можна робити за будь яких обставин!
показати весь коментар
18.05.2017 14:13 Відповісти
Так что - ща основная проблема чтоб ********* не преследовали?
А по моему как раз ********* и нужно сажать за нарушение общественного порядка.
показати весь коментар
18.05.2017 14:31 Відповісти
Кабмин предлагает Раде ввести пожизненное заключение за преступления против человечности.
Абсолютно правильное решение- каждую дэржтварь садить пожизненно за не выполнение решений суда !!!
показати весь коментар
18.05.2017 13:15 Відповісти
Если примут , скоро выборы .
показати весь коментар
18.05.2017 13:15 Відповісти
пипец, тогда всю власть пересажать нужно
показати весь коментар
18.05.2017 13:16 Відповісти
А шо? Они чемта Украине памагают? Хотяяя... асвабаждают от грязнага жёлтага металла...
показати весь коментар
18.05.2017 13:19 Відповісти
Это против депутан и министров, видимо.
показати весь коментар
18.05.2017 13:20 Відповісти
Особисто я думаю, що страта - набагато простіше рішення.
показати весь коментар
18.05.2017 13:26 Відповісти
Закон это когда вы не знаете как решить проблему--- Осязаемая истина - Жак Фреско https://www.youtube.com/watch?v=jXa1vh6uFy0&list=PLLv9lP_r8JCCPfxqtGB2Rjo0CyWHGm0JO&index=6
Кабмин предлагает Раде ввести пожизненное заключение за преступления против человечности, - Петренко - Цензор.НЕТ 9215
показати весь коментар
18.05.2017 13:27 Відповісти
І до речі, дивлячись на нашу країну, здається що тулмачення злочину проти людяності треба розширити.
показати весь коментар
18.05.2017 13:27 Відповісти
За державну зраду - розстріл! без варіантів
Для держчиновників/суддів/прокурорів/************** за корупцію теж під розстріл.
Отак буде добре
показати весь коментар
18.05.2017 13:30 Відповісти
не второпаю нахєра їх пажизнєнно корміть???
показати весь коментар
18.05.2017 13:31 Відповісти
Предателя или того, кого осудили по статье?
показати весь коментар
18.05.2017 13:42 Відповісти
понты власти заиь али
если будет такой закон то кабмины и президенты всех годов сядут пожизненно
Все кто был у власти Украины (даже сельсоветов) за все 26 лет -сядут на пожизненно...а это где-то миллион властных преступников пожизненных.
НО ЭТОГО НЕ БУДЕТ.
А хороший понт дороже шекелей
показати весь коментар
18.05.2017 13:34 Відповісти
Это все екс Минагрополитики нужно за геноцид сельського населения.
показати весь коментар
18.05.2017 13:38 Відповісти
ну так порошенко первый кто попадает под эту статью, все беглецы януковича и Ко - политические, интерпол не ищет, потому что обвинительной базы нет, значит гонимые по политическим мотивам, здесь вообще каждый вор и взяточник ссылается на политическое преследование, получится так, что если у следователей или обвинения будут слабые улики - они сами попадают под пожизненное, например всплывет запись указаний с администрации и усе приплыли, волкодавы на привязи и полная безнаказанность для коррупционеров особенно в нашей политически невежественной стране. Очень двусмысленный закон, и его можно использовать как для репрессий, так и для ухода от наказания.
показати весь коментар
18.05.2017 13:40 Відповісти
" преследование группы или сообщества по политическим Источник: https://censor.net/n440365 "
После этого проявление рашизма, например, в виде победобесия можно будет преследовать?
показати весь коментар
18.05.2017 13:40 Відповісти
Вводите смертную казнь.
показати весь коментар
18.05.2017 13:45 Відповісти
Вот интересно,не любить президента это преступления против человечности?
показати весь коментар
18.05.2017 13:58 Відповісти
Этот человек на фото сделал всё возможное,чтобы затормозить работу НАПК.
показати весь коментар
18.05.2017 13:58 Відповісти
И мы все знаем этого человека.
показати весь коментар
18.05.2017 14:06 Відповісти
Грабіжницькі ціни на енергоносії і тепло , при зарплаті в 100 дол. а пенсії 50 дол. , є злочином проти людства.? . Це ж по факту є Геноцидом.
показати весь коментар
18.05.2017 14:15 Відповісти
Засновник терміну " Геноцид " Лемкін , "визначає геноцид у такий спосіб: «Взагалі кажучи, геноцид не обов'язково означає негайне знищення нації, крім випадків, коли здійснюються масові вбивства всіх членів нації. Він, скоріше, означає скоординований план різних дій, спрямованих на знищення суттєвих основ життя національних груп з метою їхнього знищення. Метою такого плану буде розпад політичних і соціальних інститутів, культури, мови, національних почуттів, релігії та економічного існування національних груп, а також знищення особистої безпеки, свободи, здоров'я, гідності та навіть життя осіб, що належать до таких груп».
показати весь коментар
18.05.2017 14:27 Відповісти
"..економічного існування національних груп, а також знищення особистої безпеки, свободи, здоров'я, гідності та навіть життя осіб, що належать до таких груп»." . Доведення до зубожіння , що призводить до еміграції чере неможливість прогодувати себе і рідних , а для тих хто не може покинути місце проживання з різних причин , означає смерть . Пенсія 50 дол. . В Україні 80 відсотків вважають себе українцями , отже знищуються саме вони. Теж очевидно було і в 1932 -1933 роках .
показати весь коментар
18.05.2017 14:34 Відповісти
Все бы хорошо, но...их пожизненно кормить?! Только со спецдиетой - хлеб+вода...
показати весь коментар
18.05.2017 16:13 Відповісти
После знакомства с вашим прошлым и настоящим я потерял веру в человечество. Разве это не стоит миллиона рублей?! (c) Золотой телёнок
показати весь коментар
18.05.2017 16:20 Відповісти
Бред пЭтрЭнко.Лет 10-15 доказывать будут.А потом,как всегда,под залог.ps.Упыри,*****.
показати весь коментар
18.05.2017 16:31 Відповісти
ЛУЧШЕ ЭВТАНАЗИЮ !!! НАМ НА ИНВАЛИДОВ ВОЙНЫ И ИНВАЛИДОВ ДЕТЕЙ ДЕНЕГ НЕ ХВАТАЕТ, А ТУТ ЕЩЁ ЭТИХ КОРМИТЬ !!!
показати весь коментар
18.05.2017 17:09 Відповісти