7188 відвідувачів онлайн

Пропоную розглянути питання довіри уряду в Раді наступного тижня, - Гройсман

Прем'єр Володимир Гройсман запропонував депутатам Верховної Ради розглянути на наступному пленарному тижні питання про довіру або недовіру до його уряду.

Як передає Цензор.НЕТ про це він сказав в ефірі телеканалу "1+1".
"Я не боюся звіту ряду в парламенті", - сказав Гройсман на зауваження журналістки про те, що він нібито уникає зустрічі з депутатами через страх втратити посаду.
"Коли був рік, я вийшов на трибуну українського парламенту, 14 квітня, відзвітував", - зазначив Прем'єр і додав, що те саме роблять у профільних комітетах його міністри.
Крім того, Гройсман запропонував Раді розглянути питання про довіру до уряду вже наступного тижня.
"Я пропоную на наступному пленарному тижні у будь-який день внести резолюцію недовіри моєму уряду. Я за свою посаду не тримаюся і завжди був у цьому питанні самодостатнім", - заявив Прем'єр.
Він також відповів на звинувачення про те, що нібито лобіює певних людей на посади. "Я нікого не кришую. Я нікого не лобіюю призначати, я нікого не змушую писати заяви", - сказав посадовець.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін має намір ініціювати осучаснення пенсій для військових до 2018 року, - Гройсман
Топ коментарі
+9
Вован, ты у нас спроси, клоуны в раде всё кошерное одобрямс.
показати весь коментар
19.05.2017 00:26 Відповісти
+5
Предлагаю рассмотреть вопрос доверия правительству в Раде на следующей неделе, - Гройсман - Цензор.НЕТ 7794
показати весь коментар
19.05.2017 00:30 Відповісти
+3
у самих себя предлагает спросить умник
показати весь коментар
19.05.2017 00:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вован, ты у нас спроси, клоуны в раде всё кошерное одобрямс.
показати весь коментар
19.05.2017 00:26 Відповісти
Огошечки! Какой блеф.
показати весь коментар
19.05.2017 00:26 Відповісти
Предлагаю рассмотреть вопрос доверия правительству в Раде на следующей неделе, - Гройсман - Цензор.НЕТ 7794
показати весь коментар
19.05.2017 00:30 Відповісти
Мечта Петьки.
показати весь коментар
19.05.2017 00:45 Відповісти
Только не колхоз. а кибуц
показати весь коментар
19.05.2017 01:25 Відповісти
у самих себя предлагает спросить умник
показати весь коментар
19.05.2017 00:32 Відповісти
Там таких "людей" не должно быть !
показати весь коментар
19.05.2017 00:32 Відповісти
****, як діти маленькі...
показати весь коментар
19.05.2017 00:36 Відповісти
Гнойцман - есть такой сайт ЦЕНЗОР.НЕТ

Так на нем про доверие к вам каждый день пишут ! Честное слово !
показати весь коментар
19.05.2017 00:38 Відповісти
Предлагаю рассмотреть вопрос доверия правительству в Раде на следующей неделе, - Гройсман - Цензор.НЕТ 8451Предлагаю рассмотреть вопрос доверия правительству в Раде на следующей неделе, - Гройсман - Цензор.НЕТ 6375
показати весь коментар
19.05.2017 00:42 Відповісти
или переодевались в нквдистов или им помогали за пару сапог.....
показати весь коментар
19.05.2017 00:44 Відповісти
Я не я и хата не моя...)
показати весь коментар
19.05.2017 00:44 Відповісти
Хата то как раз съемная
показати весь коментар
19.05.2017 06:12 Відповісти
Хороших правительств не бывает.Помню кажись в Италии в 60-е годы за год поменяли 18 правительств....
показати весь коментар
19.05.2017 01:05 Відповісти
Написав пару коментарів в фейсбуці на сторінці Порошенка - результати: заблокували доступ, мої дописи знищили. Це після того, коли сказав, що вата не тільки в головах окремих росіян, але і в деяких українців також трапляється: 14 травня, в місті Кам'янське Дніпропетровської області сталася стрілянина за участю охоронців народного депутата Верховної Ради і лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша. Троє п'яних чоловіків обурилися небажанням таксиста відповідати на вітання "Слава Україні", в результаті чого вони спочатку вдарили таксиста, а потім прострелили йому обидві ноги. По матеріалу: https://news.vash.ua/news/okhoronnyk-yarosha-strilyav-u-lyudynu-za-vidmovu-skazaty-geroyam-slava-47383 Я так розумію, що на сторінці Порошенка все більше ботів, що друкують похвальні оди, а критику допускають легеньку, щоб не засмучувати боса.
показати весь коментар
19.05.2017 01:19 Відповісти
"Я никого не крышую" Кроме вмнницкого базара
показати весь коментар
19.05.2017 06:10 Відповісти
гнося это предлагает потому что уже договорился с пецей и рыговскими недобитками в бпп....за это они проголосуют...это ведь не санкции против овоща и его подельников...это позволит воровать им и дальше...
показати весь коментар
19.05.2017 07:14 Відповісти
Кажется мы стоим накануне грандиозного шухера.
показати весь коментар
19.05.2017 07:42 Відповісти
А где и когда вопрос доверия Раде рассматриваться будет!?
показати весь коментар
19.05.2017 08:05 Відповісти
Очікую, що з'явиться у нас прогресивний уряд,який буде проводити політику стрімкого розвитку країни,впроваджувати інноваційні підходи і т.д.
Те,що є зараз фактично нічим не відрізняється від попередників-совкове планування та мінімальне виконання.Якщо і є якісь кроки,то вони несміливі і майже непомітні.
Такими темпами ми ще довго успіху не досягнемо.
показати весь коментар
19.05.2017 08:25 Відповісти
Да там и Рада такая. Одни моральные уроды собрались.
показати весь коментар
19.05.2017 08:38 Відповісти
По результатам работы кабмина, призываю Гройсмана уйти в отставку. Людям с низу лучше видно, "доверие" к кабмину ниже плинтуса.
показати весь коментар
19.05.2017 09:52 Відповісти