5402 відвідувача онлайн
5 007 22

Нічний обстріл Авдіївки: бойовики били з 122-мм артилерії

Наші бійці вогонь не відкривали, проте були готові в будь-який момент негайно дати відсіч провокаційним діям НЗФ ОРДЛО

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО, бойовики вночі обстріляли Авдіївку.

Під вечір 20 травня найманці російсько-окупаційних військ активізувалися на окремих ділянках лінії розмежування сторін.

"Для мешканців Авдіївки та декількох населених пунктів Приазов'я доба завершилася під звуки канонади на лінії розмежування сторін. Бойовики нагло використовували наявні у них види артилерії та озброєння: 122-мм артилерію, 82 та 120-мм міномети, великокаліберні кулемети, стрілецьку зброю та гатили по позиціях сил АТО.

Наші бійці вогонь у відповідь не відкривали, однак були готові в будь-який момент негайно дати відсіч провокаційним діям НЗФ ОРДЛО", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: За добу 7 військовослужбовців ЗС України зазнали поранень, - штаб АТО
Топ коментарі
+10
Ну - і де наші контрбатарейні радари? Чому немає вогню у відповідь ? Чи не занадто затягнулося Петрове великоднє перемир'я? Пишатися відведеною від передової важким озброєнням та неухильним дотриманням так званого "режиму тиші"- якось не виходить...
показати весь коментар
21.05.2017 08:35 Відповісти
+6
Робота Стеця по висвітленню подій в так званому АТО не витримує жодної критики.. Чи чув коли небудь пан Стець та його численна челядь тут на форумі про підтримання морального духу нації під час війни? Якщо не чув - то нехай прочитає праці про інформаційну політику Британії в період другої світової, особливо - її першої половини, коли становище Британії інколи було просто безнадійним..
показати весь коментар
21.05.2017 08:47 Відповісти
+6
Ночной обстрел Авдеевки: бьевики били из 122-мм артиллерии - Цензор.НЕТ 1530
показати весь коментар
21.05.2017 09:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У Німеченні Пєдро цього не чує,йому насрать.
показати весь коментар
21.05.2017 08:31 Відповісти
Козломордый, надоели вы уже со своим флудом про Шоколадного
...лучше со своим ****** разберитесь
- пока он ********* не спустил окончательно в унитаз...
Ночной обстрел Авдеевки: бьевики били из 122-мм артиллерии - Цензор.НЕТ 6713
показати весь коментар
21.05.2017 08:36 Відповісти
Ночной обстрел Авдеевки: бьевики били из 122-мм артиллерии - Цензор.НЕТ 4429
показати весь коментар
21.05.2017 08:38 Відповісти
А с Земаном вы уже разобрались ?
показати весь коментар
21.05.2017 08:41 Відповісти
Це не чех,це і є козломордий.
показати весь коментар
21.05.2017 08:46 Відповісти
Ну - і де наші контрбатарейні радари? Чому немає вогню у відповідь ? Чи не занадто затягнулося Петрове великоднє перемир'я? Пишатися відведеною від передової важким озброєнням та неухильним дотриманням так званого "режиму тиші"- якось не виходить...
показати весь коментар
21.05.2017 08:35 Відповісти
У Ліпецьку на складі рошен,вони їх шоколадом змашчують,щоб не заіржавили.
показати весь коментар
21.05.2017 08:47 Відповісти
а может быть это план "анаконда"?
показати весь коментар
21.05.2017 09:09 Відповісти
Це Пономаря потрібно запитувати.. Та його прихильників тут на форумі, котрі так жагуче на нього мастурбують..
показати весь коментар
21.05.2017 09:12 Відповісти
Наёмники... это родственники авдеевских сепараторов вместе с кацапами из параши их обстреливают и все молчат. после обстрелов запрещать на месяц через КПП перемещаться скотам.
показати весь коментар
21.05.2017 08:36 Відповісти
Ночной обстрел Авдеевки: бьевики били из 122-мм артиллерии - Цензор.НЕТ 9687
показати весь коментар
21.05.2017 08:40 Відповісти
АТО оно такое
показати весь коментар
21.05.2017 08:41 Відповісти
Ночной обстрел Авдеевки: бьевики били из 122-мм артиллерии - Цензор.НЕТ 6969
показати весь коментар
21.05.2017 08:43 Відповісти
Робота Стеця по висвітленню подій в так званому АТО не витримує жодної критики.. Чи чув коли небудь пан Стець та його численна челядь тут на форумі про підтримання морального духу нації під час війни? Якщо не чув - то нехай прочитає праці про інформаційну політику Британії в період другої світової, особливо - її першої половини, коли становище Британії інколи було просто безнадійним..
показати весь коментар
21.05.2017 08:47 Відповісти
Ночной обстрел Авдеевки: бьевики били из 122-мм артиллерии - Цензор.НЕТ 1530
показати весь коментар
21.05.2017 09:05 Відповісти
https://censor.net/user/170498 Так это когда Война ,а у нас АТО , не путайте пожалуйста , и с Парашей даже визового режима нет Вы что товарищь , против решений президента , поддерживаете план шатун?
показати весь коментар
21.05.2017 10:45 Відповісти