10216 відвідувачів онлайн
12 007 42

Змагання екіпажів БМП відбулося на Донеччині. ВIДЕО

бмп

В оперативно-тактичному угрупованні "Донецьк" за звання найкращого екіпажу бойової машини піхоти боролися найсильніші екіпажі, які виконують бойові завдання на донецькому напрямку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО.
Зазначено, що учасники змагань продемонстрували ефективну командну роботу і влучність у низці випробувань.
Крім того, досвідчені конкурсанти поділилися досвідом і розповіли, яким повинен бути справжній командир і екіпаж бойової машини.

Також дивіться: У районі АТО відбуваються змагання на найкращий танковий екіпаж. ВIДЕО

Топ коментарі
+7
Потрібні важкі БМП на базі танків, ці консерви вже не захистять солдат від ворожих куль, снарядів та ПТРК! На цих БМП навіть немає активного та динамічного захисту! Для чого ці БМП потрібні на фронті? Ми за 3 роки не форсували жодної річки але втратили десятки БМП через їх погане бронювання та постійні несправності! Старі радянські БМП показали повну неспроможність витримувати темп ******** війни! А нові важкі БМП на базі танків досі не прийняті на озброєння і не замовлені на танкових заводах!
показати весь коментар
22.05.2017 09:10 Відповісти
+5
Так держать!
показати весь коментар
22.05.2017 08:56 Відповісти
+5
В позиційній війні більш потрібна важкоброньована БМП ніж легка бронетехніка. З обох сторін конфлікту БМП починають кустарними способами обшивати додатковими бронелистами захисту, навішують на БМП динамічний захист Контакт-1 від танків. Все це говорить про нагальну потребу заміни легких БМП-1 та БМП-2 на важкі БМПТ-64!!!
показати весь коментар
22.05.2017 09:45 Відповісти

Завантаження...