10210 відвідувачів онлайн

Російські кондитери недоотримають 15-17 млн дол. через українські мита на шоколад

рф из кондитеры

Кондитери з Росії можуть недоотримати $ 15-17 млн через введене Україною антидемпінгове мито в розмірі 31,33% на російський шоколад і інші продукти, що містять какао.

Про це йдеться в повідомленні російського Центру досліджень кондитерського ринку, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.
"На Україну припадали досить помітні обсяги поставок, і за розрахунками ЦДКР російські кондитери тільки за підсумками 2017 року можуть недоотримати близько $ 15-17 млн", - повідомляє виконавчий директор Центру досліджень кондитерського ринку Єлизавета Нікітіна.

За даними експертів, в 2016 році в Україну було експортовано 7,5 тис тонн шоколадних кондитерських виробів на суму $ 22,9 млн. Україна є шостим за величиною покупцем цього виду солодощів, на неї припадає майже 5% російського експорту шоколадних виробів.
Нагадуємо, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про застосування на 5 років антидемпінгового мита щодо шоколадних виробів із Росії. Ставка антидемпінгового мита становитиме 31,33%.
Топ коментарі
+14
Та нахер нам их пластилиновый шоколад. Може из Пети президент и не очень но канхфетки он вкусные делает
показати весь коментар
22.05.2017 16:50 Відповісти
+13
Чтоб они не плакали, мы можем им конфет дать. Сосательных.
показати весь коментар
22.05.2017 16:49 Відповісти
+6
зато наш кондитер солодкий петро получит эти 15-17 млн$.
показати весь коментар
22.05.2017 16:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чтоб они не плакали, мы можем им конфет дать. Сосательных.
показати весь коментар
22.05.2017 16:49 Відповісти
Российские кондитеры недополучат 15-17 млн долл. из-за украинских пошлин на шоколад - Цензор.НЕТ 3971
показати весь коментар
22.05.2017 16:49 Відповісти
говно редкое
показати весь коментар
22.05.2017 17:12 Відповісти
дядя на бабаевской гуталиновой фабрике работает - вот он этот гуталин и шлет всем кому попало
показати весь коментар
22.05.2017 17:41 Відповісти
Млять... Украина ввела пошлины на кацапский шоколод. У меня какие-то раздвоенные чувства
показати весь коментар
22.05.2017 16:49 Відповісти
Зато еврейские кондитеры получат на 15-17 млн долл больше
показати весь коментар
22.05.2017 16:50 Відповісти
Та нахер нам их пластилиновый шоколад. Може из Пети президент и не очень но канхфетки он вкусные делает
показати весь коментар
22.05.2017 16:50 Відповісти
пальмова олія не розчиняється в шлунку людини. Гарантований атеросклероз від гаранта.
показати весь коментар
22.05.2017 17:16 Відповісти
У тебя хреново с вкусовыми рецепторами. Там же одна химия, и только немного соевых бобов
показати весь коментар
22.05.2017 17:52 Відповісти
Это ты сам пробовал, или кацапская вата рассказывала?)
показати весь коментар
22.05.2017 21:37 Відповісти
Соколова, я взагалі в західній Україні знаходжусь. Тут у нас тільки тупа вата і дибіли рошенки їдять
показати весь коментар
22.05.2017 22:53 Відповісти
По технологии производства Рошен рулит.... Но не покупаю из принципа...
показати весь коментар
22.05.2017 19:43 Відповісти
31,33%. eto zhe po zhivomu rezhut !! cinichnie Binderi ! Astanavitesj !
показати весь коментар
22.05.2017 16:51 Відповісти
зато наш кондитер солодкий петро получит эти 15-17 млн$.
показати весь коментар
22.05.2017 16:51 Відповісти
Это очень хорошо ! Давите кацапов по всем фронтам !
показати весь коментар
22.05.2017 16:51 Відповісти
,,Российские кондитеры недополучат 15-17 млн долл. из-за украинских пошлин на шоколад."
-- А, сколько недополучит Украина, когда Россия введет зеркальные санкции?
И, кому будет хуже?
показати весь коментар
22.05.2017 16:56 Відповісти
Уже могут вводить, Пеця свою фабрику прикрыл... А Свиточ и Корона в Роччию не идут года с 2015...
показати весь коментар
22.05.2017 17:03 Відповісти
Петр Алексеевич заплатил Миллиард в бюджет России. Липецкая фабрика "Рошен" опубликовала отчет за 2016 год https://strana.ua/news/70595-milliard-v-byudzhet-rossii-lipeckaya-konditerskaya-fabrika-roshen-opublikovala-otchet-za-2016-god.html
Так что это была ответка со стороны Украины
показати весь коментар
22.05.2017 17:05 Відповісти
какие славные цифирки))))Украина столько синяков уже наставила на теле великой)))Брат вяликой Китай срочно увеличил поставки сжижгаза амерского,что и в будущем им рашкогаз не понадобится)))бедный рашкостан мечетсся,ищет рынки сбыта))))облом,за обломом))))щип,щип....))
показати весь коментар
22.05.2017 17:07 Відповісти
На росиси сейчас не шоколад, а говно, типа нашей кондитерской плитки. Нет того знамениитого "Вдохновения" или "Гвардейского". Да нам вполне и своего хватает, правда, некогда очень классный Roshen скурвился, Корона тоже не та, теперь их не покупаю. Беру Любимов, Світоч (авторский) и Миллениум или бельгийский.
показати весь коментар
22.05.2017 17:09 Відповісти
да-да-да, розкажи про неперевершений смак Світоча який на прямому сонячному промінні не тане. Це в тебе щось із смаковими рецепторами, іспєрд шакаладний
показати весь коментар
22.05.2017 17:46 Відповісти
Как и бельгийский, французский и Lindt (Швейцария) с Fazer (Финляндия) и Pergale (Литва). Так що в мене все гаразд із рецепторами. Не тают как раз сурогаты и шоколад с большим содержанием молотого какао (крошки, а не масла). Температура плавления какао-масла +32°С.
показати весь коментар
22.05.2017 19:34 Відповісти
я маю на увазі, що не треба розповідати супер-пупер Світоч, бо добре знаю що там і як робиться. Тому бачу вашу заангажованість
показати весь коментар
22.05.2017 20:23 Відповісти
Я отметил только один их вариант "Авторский", что ту не так? Это вполне нормальный, не супер, но нормальный, меня приятно удивил. Вам трудно понять, что такое для нас шоколад. Даже дешевый "Ореховый" и "Льдинка", я уже не говорю по "Чайка" и "Аленка", которые я бы сейчас даже задаром не ел, мы редко видели. Это была Мечта и верх блаженства - один раз в году в подарке под Елочку, если еще крупно повезет. Я мог только пойти в магазине на него посмотреть и помечтать, вот будет коммунизм, пойду и бесплатно (!) возьму, сколько захочу. Вот дожил .
показати весь коментар
22.05.2017 21:02 Відповісти
Покупая шоколад смотрите на этикетку...там где очень мелкими буквами-процент содержания какао бобов. В Сникерсе шоколада нет по умолчанию.-краситель, подсластитель, технический арахис.
показати весь коментар
22.05.2017 19:47 Відповісти
Российские кондитеры недополучат 15-17 млн долл. из-за украинских пошлин на шоколад

І ЦЕ - ПРЕКРАСНО!
показати весь коментар
22.05.2017 17:14 Відповісти
5% экспорта прикрыли, а остальные 95% экспорта из россии кто скупает? да и эти 5% пойдут через Беларусь. Батька в этом деле по обходу санкций уже дока.
показати весь коментар
22.05.2017 19:29 Відповісти
какая нахер разница кто у нас получит эти деньги - не нравится рошен, кушайте другие торговые марки, благо выбор огромный, главное это отечественный производитель,а лучше вообще поменьше сладкого, для здоровья полезнее
показати весь коментар
22.05.2017 17:14 Відповісти
С какого они потеряют? Этот акциз будет в цену заложен. Если только продажи упадут.
показати весь коментар
22.05.2017 17:27 Відповісти
А що,це гімно хтось завозить в Україну та ще й купляє? Мені привозили колись мацковськи цукерок - у нас найдешевші набагато кращі, за шоколад я взагалі мовчу - совьєцький "Прівєт (піднебінню!)" відпочиває, а знайомі, як велику дяку, "давали покуштувати "Рошен"!!!
показати весь коментар
22.05.2017 17:42 Відповісти
Щось я не бачив, щоб туристи поляки брали всяке дірмо типу любімоф, міллєніум і тому подібне ригівське конті з авк
показати весь коментар
22.05.2017 17:48 Відповісти
А поляки и сами гавно делают. Посмотрите Нулеллу. Не стесняясь , указывают , что там пальмовое масло.
показати весь коментар
22.05.2017 18:39 Відповісти
Co ma piernik do wiatraka? Якась "Нулеллу" - не знаю такого шоколаду.

Через то й беруть Рошен, Корону за таку ціну якіснішого немає.
показати весь коментар
22.05.2017 18:45 Відповісти
Та да... СОЯ рррррулит...
Боти шакалАдні-пайка соєва збільшиться!!!
показати весь коментар
22.05.2017 17:51 Відповісти
я в магазинах при покупке обращаю внимание где изготовлен продукт и радуюсь если вижу Украинское ))
этим стараюсь поддерживать Украину.. Покупаю и Рошен во всем своем изобилии ))
Плох президент Порошенко - это народу Украины решать , я же при покупки шоколада Рошен думаю не о Порошенко а об Украине ...
показати весь коментар
22.05.2017 18:28 Відповісти
Я покупаю Рошен не потому, что мне так уж нравится президент, а потому, что лучшие за такие деньги не вижу.
показати весь коментар
22.05.2017 18:40 Відповісти
да вы сладкоежка ))
показати весь коментар
22.05.2017 19:08 Відповісти
А я покупаю Суворов
показати весь коментар
22.05.2017 19:12 Відповісти
А АВК?
показати весь коментар
22.05.2017 19:24 Відповісти
Нравится или не нравится президент, а кондитерку "Рошен" делают УКРАИНЦЫ.
показати весь коментар
22.05.2017 21:46 Відповісти
А я купую "Світоч"
показати весь коментар
22.05.2017 19:24 Відповісти
При широкому асортименті шоколадних виробів ще й імпортувати кацапське? Люди, хто його купує? Може хтось перепаковує і ****** під українським лейблом? Іноді бачу на ярмарках беларуський в несерйозній обгортці, але там усі контакти, склад, відповідність стандартам.
показати весь коментар
22.05.2017 19:29 Відповісти
Найсмачніший шоколад - президентський.. Ним зарплату зондеркоманді Roschen -Waffen видають..
показати весь коментар
22.05.2017 20:14 Відповісти
Порохоботам скормлюють лише протухлий, як усім недолугим шавкам
показати весь коментар
23.05.2017 09:33 Відповісти
А зрадо№бам скормлюють найкращий шоколад, так виходить? БабаЄвський чи Рот Фронт, чи Котни- русь Богі Калєснченка? Шо їдять зрадойоби?
показати весь коментар
23.05.2017 09:47 Відповісти
А що, у тебе в методичці немає відповіді на таке просте питання?
показати весь коментар
23.05.2017 10:16 Відповісти
Хто і де востаннє бачив кацапський шоколад в Україні?
показати весь коментар
23.05.2017 09:31 Відповісти