Суд дав 7 років водієві, який напідпитку погубив двох людей

Як з'ясували в ході розслідування, чоловік перебував у ту ніч за кермом у стані алкогольного і наркотичного сп'яніння.
Суд визнав водія винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху) і засудив його до 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 2 роки.
Топ коментарі
+2 Виамин Павловский
показати весь коментар
22.05.2017 22:24 Відповісти Посилання +1 Александр Пахомов #142189
показати весь коментар
22.05.2017 22:45 Відповісти Посилання +1 ВКЛ_это_мы_01
показати весь коментар
22.05.2017 22:51 Відповісти Посилання