8115 відвідувачів онлайн

Суд дав 7 років водієві, який напідпитку погубив двох людей

дтп
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прокуратуру регіону, в ніч на 8 січня 26-річний житель Слов'янська на Hyundai Elantra в умовах ожеледиці перевищив дозволену швидкість і не впорався з керуванням. Автомобіль винесло на праве узбіччя і вдарило об залізобетонну опору міського освітлення. У підсумку 20- і 26-річна жінки, які перебували в салоні, загинули на місці, а двоє інших пасажирів отримали травми.
Як з'ясували в ході розслідування, чоловік перебував у ту ніч за кермом у стані алкогольного і наркотичного сп'яніння.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": П'яний водій, який врізався в дерево в Харкові, намагався підкупити патрульних 10 тис. гривень. ФОТОрепортаж

Суд визнав водія винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху) і засудив його до 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 2 роки.
Топ коментарі
+2
Клас, а щодо Пашинського тільки через 4 місяці після його стрільби кримінальне проводження відкрили. Реформи правопорядку в дії, мать вашу.....
показати весь коментар
22.05.2017 22:24 Відповісти
+1
Ну не ублюдки в балахонах в тех судах сидят ?
показати весь коментар
22.05.2017 22:45 Відповісти
+1
Капацап, ты как вижу его поклонник, если о них так беспокоишься.
показати весь коментар
22.05.2017 22:51 Відповісти

Завантаження...