"Укрзалізниця" має намір запустити 1 серпня поїзд Львів - Краків, - Бальчун

ПАТ "Укрзалізниця" планує 1 серпня відправити в перший рейс поїзд Львів - Краків.
"Працюємо над впровадженням залізничного сполучення з Краковом. Можливо, приймемо пропозицію польських колег і реалізуємо проект за допомогою системи розсувних візків SUW-2000. Зараз вивчаємо варіанти", - повідомив глава "Укрзалізниці" Войцех Бальчун.
За словами Бальчуна, українські залізничники активно працюють над поліпшенням міжнародного сполучення з сусідніми країнами.
Він додав, що безвізовий режим з ЄС відкриває перед ПАТ нові перспективи і "Укрзалізниця" має намір активно освоювати ринок міжнародних залізничних перевезень.
"Після Кракова плануємо зв'язати поїздом Чернівці з Румунією та інші проекти", - сказав він.
Потому что олигархи, которые его назначили министром не хотят отдавать деньги в бюджет, чтоб мы ездили на хороших вагонах.
http://www.dsnews.ua/economics/gosregulyatornaya-sluzhba-zablokirovala-prikaz-o-povyshenii-21022017120000