8665 відвідувачів онлайн
12 799 23

"Укрзалізниця" має намір запустити 1 серпня поїзд Львів - Краків, - Бальчун

поезд

ПАТ "Укрзалізниця" планує 1 серпня відправити в перший рейс поїзд Львів - Краків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу компанії.
"Працюємо над впровадженням залізничного сполучення з Краковом. Можливо, приймемо пропозицію польських колег і реалізуємо проект за допомогою системи розсувних візків SUW-2000. Зараз вивчаємо варіанти", - повідомив глава "Укрзалізниці" Войцех Бальчун.

За словами Бальчуна, українські залізничники активно працюють над поліпшенням міжнародного сполучення з сусідніми країнами.
Він додав, що безвізовий режим з ЄС відкриває перед ПАТ нові перспективи і "Укрзалізниця" має намір активно освоювати ринок міжнародних залізничних перевезень.
"Після Кракова плануємо зв'язати поїздом Чернівці з Румунією та інші проекти", - сказав він.
Топ коментарі
+4
Укрзалізниця важливіша за міністерство! Тепер потрібно ще потяг через Одесу до Туреччини та Греції, через Болгарію та Румунію, до Італії, до Німеччини! Досить вже їздити цими небезпечними автобусами!
показати весь коментар
23.05.2017 15:58 Відповісти
+3
Для оновлення вагонів треба піднімати ціни на вантажні перевезення УЗ!
показати весь коментар
23.05.2017 15:59 Відповісти
+3
А Омелян против поднятия тарифов на грузовые ж/д перевозки.
Потому что олигархи, которые его назначили министром не хотят отдавать деньги в бюджет, чтоб мы ездили на хороших вагонах.

http://www.dsnews.ua/economics/gosregulyatornaya-sluzhba-zablokirovala-prikaz-o-povyshenii-21022017120000
показати весь коментар
23.05.2017 16:04 Відповісти

Завантаження...