7844 відвідувача онлайн
2 772 27

"Укрзалізниця" знову зриває роботу ММК імені Ілліча, - директор Зінченко

Державна монополія "Укрзалізниця" недостатньо забезпечує металургів вантажними складами, що вже другий раз за месяць загрожує зупинкою доменної печі на одному з найбільших в Україні металургійних комбінатів - ММК імені Ілліча.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook директор підприємства Юрій Зінченко.
"Сьогодні нам повідомили, що по Комиш-Зорі (залізнична ділянка Комиш-Зоря - Волноваха, - ред.) цієї доби пропустять тільки 7 вантажних складів за 18 нормативних! У нас залишків сировини на добу роботи, про що ми повідомили залізницю. Питання Правлінню УЗ - нам вдруге за місяць зупиняти доменну піч через те, що УЗ не може нормально спланувати графік робіт?" - заявив Зінченко.
За словами Зінченка, "Укрзалізниця" не вперше демонструє нездатність забезпечити металургів складами, що вкрай несприятливо відбивається на виробничому процесі, який відбувається безперервно. Також, на думку, директора ММК імені Ілліча, "достукатися" до правління монополіста не видається можливим.
"Укрзалізниця" вкотре намагається довести нам, металургам Маріуполя, що клієнтоорієнтованість - це не їхній коник, вони як і раніше на бронепоїзді, але який вже не мчить вперед, а ледве повзе, але при цьому має чудову звукоізоляцію! Настільки хорошу, що наші заклики хоч якось під час планування ремонтів шляху враховувати потреби меткомбінатів, які мають безперервний цикл виробництва, залишаються поза периметром уваги керівництва Укрзалізниці!"- заявив Зінченко.
Також Зінченко висловив сподівання, що доставка сировини на комбінат все-таки не буде зірвана.
"Велике прохання до УЗ - повідомляти нас про планове зниження пропуску в окремій добі мінімум за 10 днів до початку ремонтних робіт, практика роботи "з коліс" є неприпустимою для меткомбінатів!" - резюмував директор заводу.
Топ коментарі
+6
Имени кого?
показати весь коментар
23.05.2017 17:03 Відповісти
+6
Ринат ГУДИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!)))))
показати весь коментар
23.05.2017 17:05 Відповісти
+5
Когда представители гудка чего-то утверждают, то нужно ещё перепроверять так ли это на самом деле.
показати весь коментар
23.05.2017 17:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
морем возите - в чем проблемы?
И вообще чтобы понять что есть проблема - посмотрите на донецк. Там вообще стоят.
показати весь коментар
23.05.2017 17:02 Відповісти
Треба піднімати тарифи УЗ, щоб всі хто може возити машинами переходили на автотранспорт, і тоді звільняться вагони та тепловози для руди та продукції меткомбінатів.
показати весь коментар
23.05.2017 17:24 Відповісти
Точно-точно...а то у нас дороги недостаточно разбиты перегруженными зерновозами, чтобы еще и рудовозами их добить.
показати весь коментар
23.05.2017 17:43 Відповісти
Будуть ремонтувати, в ахметова же ж грошей багато! Не хоче платити більше Укрзалізниці буде ремонтувати дороги.
показати весь коментар
23.05.2017 17:54 Відповісти
Смешно, ага, чтобы Ахметов делать за свой счет что-то, что можно сделать за чужой.
показати весь коментар
23.05.2017 18:03 Відповісти
Так то декомунизация,а не срыв работы
показати весь коментар
23.05.2017 17:02 Відповісти
Имени кого?
показати весь коментар
23.05.2017 17:03 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/25_%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%8F 25 квітня 2016 року на виконання законів про декомунізацію комбінат було "перейменовано" на честь ученого https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2_%D0%97%D0%BE%D1%82_%D0%86%D0%BB%D0%BB%D1%96%D1%87 Зота Ілліча Некрасова .https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%83%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%82_%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_%D0%86%D0%BB%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%B0#cite_note-4 [4] . Через таку махінацію комбінат отримав прізвисько "Комбінат імені не-того-Ілліча"https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%83%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%82_%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_%D0%86%D0%BB%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%B0#cite_note-5 [5]

показати весь коментар
23.05.2017 17:05 Відповісти
Рыжий, совковых работяг за лохов держит, пашут на него, зато имени Ильича....
показати весь коментар
23.05.2017 17:11 Відповісти
Когда представители гудка чего-то утверждают, то нужно ещё перепроверять так ли это на самом деле.
показати весь коментар
23.05.2017 17:04 Відповісти
Ринат ГУДИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!)))))
показати весь коментар
23.05.2017 17:05 Відповісти
Ринат Гуддини
показати весь коментар
23.05.2017 17:19 Відповісти
Что за дебильное название, имени Ильича....,почему не имени Леонидовича..???
показати весь коментар
23.05.2017 17:06 Відповісти
имени "Алексеевича" - как вариант
показати весь коментар
23.05.2017 17:20 Відповісти
Как только предприятие выполнит закон о Декоммунизации, сразу все наладиться.
показати весь коментар
23.05.2017 17:08 Відповісти
Руками балчунов уничтожают остатки экономики Украины!А дебилы ерничают... Ну на то они и дебилы!
показати весь коментар
23.05.2017 17:11 Відповісти
Может ильичатам пора сменить вывеску?
показати весь коментар
23.05.2017 17:11 Відповісти
почему Ильича а не Алексеевича?
показати весь коментар
23.05.2017 17:14 Відповісти
Это ахметки даунецкого заводик так возмущается? Тогда нах.
показати весь коментар
23.05.2017 17:14 Відповісти
"Укрзализныця" вновь срывает работу ММК имени Ильича, - директор Зинченко

"Укрзализныця" простто пытается вас декоммунизировать
показати весь коментар
23.05.2017 17:20 Відповісти
Для противодействию саботажей всех уровней, нужно провести инвентаризацию всех вагонов во всех областях!
1. Оптимизировать работу.
а. Планирование. Принимать заявки на будущие перевозки за месяц.
б. Включить в ЖД перевозки и частные вагоны.
2. Установить приоритеты перевозок и заказчиков.
а. Стратегическим предпритиям
б. Валюту приносящему бизнесу.
с. Все остальные.
3. Штрафовать предприятия срывающие заказы по вагонам.
Есть и другие пункты, ну чем тогда должна заниматься так званная власть. Пусть обращаются ко Мне. Могу выступит в СМИ, у меня есть все реформы по полочкам.
показати весь коментар
23.05.2017 17:20 Відповісти
Да пусть хоть все перекроют на эти поганые заводы. 90 % горожан перекрестятся и вдохнут чистого воздуха. Задолбал ахметовский экоцид. Утром неба не видно из-за выбросов.
показати весь коментар
23.05.2017 17:38 Відповісти
Может нужно сменить названьеце?
Может дело в "Укр-фэншуе"...
показати весь коментар
23.05.2017 17:53 Відповісти
Цензор, що це за ахметівська джинса?
показати весь коментар
23.05.2017 18:01 Відповісти
Имени Ильича????
Мариуполь, этта што?????
показати весь коментар
23.05.2017 19:13 Відповісти
Этта Мариуполь.
показати весь коментар
23.05.2017 20:43 Відповісти