12383 відвідувача онлайн
1 502 3

Кабмін удосконалив принципи формування Нацради з питань ОСББ, - Зубко

зубко
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, коментуючи прийняття на засіданні КМУ змін до постанови №201 від 14 березня 2012 року.
За його словами, це рішення викликане реорганізацією Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва та Державного агентства земельних ресурсів України.

"Таким чином можна буде змінити склад зазначеної Національної ради відповідно до чинного законодавства. У той же час ми забезпечимо ефективне функціонування громадського органу, який представляє інтереси членів ОСББ", - зазначив Зубко.

Завантаження...