8322 відвідувача онлайн
5 507 27

Порошенко і Гройсман привітали православних християн із Вознесінням Господнім

религия

Президент України Петро Порошенко привітав православних християн із Вознесінням Господнім.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
"Вітаю зі світлим святом Вознесіння Господнього!" - зазначив він.
До привітань Президента також приєднався прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Щиро вітаю зі світлим святом Вознесіння Господнього! Нехай у ваших серцях і родинах завжди панує любов, злагода і благополуччя", - написав глава уряду.
Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, православні християни святкують Вознесіння Господнє - одне з 12 головних свят. Вознесіння випадає на сороковий день після Великодня.
Топ коментарі
+11
А чого Цензор не розказує про велетенський пшик із піар -акції по затримці корупціонерів.Іх звозили до Києва на вертольотах,за рахунок держави,і вже всіх відпустили.Цікаво, чи назад також вертольотами?
Порохососи,поясніть,це була чергова прививка від наївності?
показати весь коментар
25.05.2017 09:38 Відповісти
+4
НЕЛЬЗЯ ЛИ НОВОСТЬ СЕГОДНЯ СЛУЧИЛОСЬ ЧУДО-- ПЕЦЯ И ГРОЙСЯ К РАДОСТИ МИЛЛИОНОВ УКРАИНЦЕВ ВОЗНЕСЛИСЯ... у АД.....
показати весь коментар
25.05.2017 09:29 Відповісти
+4
порошенко не християнин, християни не грабують власний нарід, не ховають податки в офшорах, не заробляють на війні віддаючи собі військові замовлення на непотрібну техніку, не грабують бюджет, не просувають свій бізнес будучи на посаді, не фальсифікують тендери. порошенко це язичник, брудний та жадібний язичник який вірить тільки в гроші і тому Бог йому не допомагає!
показати весь коментар
25.05.2017 09:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
НЕЛЬЗЯ ЛИ НОВОСТЬ СЕГОДНЯ СЛУЧИЛОСЬ ЧУДО-- ПЕЦЯ И ГРОЙСЯ К РАДОСТИ МИЛЛИОНОВ УКРАИНЦЕВ ВОЗНЕСЛИСЯ... у АД.....
показати весь коментар
25.05.2017 09:29 Відповісти
Шкода,що всі хто знають як керувати країною вже працюють таксистами та перукарями.
показати весь коментар
25.05.2017 09:40 Відповісти
порошенко не християнин, християни не грабують власний нарід, не ховають податки в офшорах, не заробляють на війні віддаючи собі військові замовлення на непотрібну техніку, не грабують бюджет, не просувають свій бізнес будучи на посаді, не фальсифікують тендери. порошенко це язичник, брудний та жадібний язичник який вірить тільки в гроші і тому Бог йому не допомагає!
показати весь коментар
25.05.2017 09:56 Відповісти
и никто про этих обрезаных уродов слова доброго не сказал ))
показати весь коментар
25.05.2017 10:03 Відповісти
Осваивай новые горизонты, но не разбивайся в лепёшку!
показати весь коментар
25.05.2017 10:14 Відповісти
Празднуй петя и грося!
31 мая 2017 года - Шавуот4 июля 2017 года - день памяти геноцида еврейского народа в годы Второй мировой войны
11 июля 2017 года - пост 17 Тамуза
1 августа 2017 года - Пост 9 Ава
7 августа 2017 года - Ту бе-ав или День любви
21 сентября 2017 года - Рош а-Шана, наступает 5778 год от сотворения мира.
24 сентября 2017 года - Пост Гедалии.30 сентября 2017 года - http://vedmochka.net/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0/%D0%B9%D0%BE%D0%BC-%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%BF%D1%83%D1%80.html Йом Кипур, день Искупления
5 октября 2017 года - http://vedmochka.net/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0/%D1%81%D1%83%D0%BA%D0%BA%D0%BE%D1%82-%E2%80%93-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BA%D1%83%D1%89%D0%B5%D0%B9.html ****** - праздник кущей
12 октября 2017 года - Шмини Ацерет
12 октября 2017 года - Симхат Тора
13 декабря 2017 года - Ханука
28 декабря 2017 года - Пост 10 Тевета
показати весь коментар
25.05.2017 10:55 Відповісти
А чого Цензор не розказує про велетенський пшик із піар -акції по затримці корупціонерів.Іх звозили до Києва на вертольотах,за рахунок держави,і вже всіх відпустили.Цікаво, чи назад також вертольотами?
Порохососи,поясніть,це була чергова прививка від наївності?
показати весь коментар
25.05.2017 09:38 Відповісти
Їм обрізання в Київі робили,до свята.
показати весь коментар
25.05.2017 09:41 Відповісти
НАЗАД ОНИ ЧАРТЕРОМ С УКРАИНЫ
НАХ ОТСЮДА...
КАК У ГРИБОЕДОВА--- ЧАРТЕР МНЕ ЧАРТЕР....
показати весь коментар
25.05.2017 09:54 Відповісти
Как гигант мысли не пытайся понравиться!
показати весь коментар
25.05.2017 10:17 Відповісти
Ой-вей,пгавославніє,такі зі святом вас!
показати весь коментар
25.05.2017 09:39 Відповісти
Іуда ніби тільки один був.
показати весь коментар
25.05.2017 09:40 Відповісти
Правасланий у нас Пєтя соєвий барига,обажає,і цілує сугубо расєйських іуд-попів.
показати весь коментар
25.05.2017 09:41 Відповісти
Нічого подібного,не треба бульби тут пускати.
показати весь коментар
25.05.2017 09:44 Відповісти
A takzhe vseh pap s mezhdunarodnym dnem pap!
показати весь коментар
25.05.2017 09:43 Відповісти
//липецкие магнаты будут выдавать патриотические футболки с надписью "рашка" , просто так
показати весь коментар
25.05.2017 09:45 Відповісти
Своих они не поздравляли. Только христиан. 😀😀😀
показати весь коментар
25.05.2017 09:55 Відповісти
Мы в ответ их тоже с какими то "куличиками кошерными" поздравим. Ну там, например, с мифическим "бегством из египетского рабства". Егитяне уже 5 тысяч лет нарадоваться в связи с этим не могут - не верят своему счастью! А нас еще все впереди. И будет им по делам и именам ихним - и "исход", и "вознесение", и "истребление младенцев"...
показати весь коментар
25.05.2017 10:00 Відповісти
Ты был в Египте и видел счастливых египтян? Одолжи денег и съезди в Египет. Там можно мотануться на экскурсию в Израиль. И где счастье - поймёшь, даже если слепой. Правда, если дурной - то ой
показати весь коментар
25.05.2017 13:35 Відповісти
Тебе знакомо что такое "ирония"? Ты сам уже мотанулся поглазеть на "еврейское счастье в Израиле" и "египетское в Египте"? Если ты там где либо обнаружил счастье, то это вероятно под воздействием конопли либо ЛСД.
показати весь коментар
25.05.2017 13:53 Відповісти
как хорошо что мирно сосуществуют разные религии хотя религия опиум для народа но приятно что иудеи поздравляют с праздником християн
показати весь коментар
25.05.2017 10:53 Відповісти
Православных какой церкви они поздравляли: Украинского или московского патриархата??
показати весь коментар
25.05.2017 10:57 Відповісти
Ой грешат ой грешат грих у мих а спасиння в торбу
показати весь коментар
25.05.2017 11:03 Відповісти
А Исусика разпяли не то не мы то рымляне
показати весь коментар
25.05.2017 11:05 Відповісти
Даа..... удивительные у нас правители, и тут мозгов не хватило, что бы поздравить с праздником ВСЕХ христиан. Такое впечатление что христиане бывают только православные Хотя может они и этого не знают.
показати весь коментар
25.05.2017 11:29 Відповісти
Мазл Тов!