9303 відвідувача онлайн
3 947 24

Печерський суд Києва сьогодні продовжить обирати запобіжні заходи затриманим екс-чиновникам Міндоходов

Перше засідання заплановано на 9:30.

Печерський районний суд Києва сьогодні продовжить обирати запобіжні заходи затриманим напередодні колишнім чиновникам Міністерства доходів і зборів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.
Перше засідання заплановано на 9:30, про що кореспондентові повідомили військові прокурори.
"Прокурори вже прибули до будівлі Печерського райсуду столиці. Також вони додали, що сьогодні повинні розглянути питання про запобіжний захід для 10 затриманих напередодні осіб", - повідомляє кореспондент.

Дивіться: Під час обшуку в екс-голови податкової Києва Низенка вилучено близько $1 млн, 250 тис. євро, 2 кг золота, 15 картин і 5 ікон, - Аваков. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+6
вчера кинули пробный шар , отпустили под залог в 1 миллион. Т.к. прошло гладко и без шума и пыли, то сегодня очевидно продолжат и будут отпускать и под меньшие залоги
показати весь коментар
25.05.2017 09:41 Відповісти
+6
Ворье покатали на вертолетах, а теперь отпускают.
показати весь коментар
25.05.2017 10:16 Відповісти
+5
Печерський суд продовжить відпускати затриманих! Виникає питання а чому не можна було викликати всіх повісткою в суд, навіщо було влаштовувати цей карнавал за державні кошти?
показати весь коментар
25.05.2017 09:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Усе хто поделился - неуиноуны)
показати весь коментар
25.05.2017 09:35 Відповісти
Печерський суд продовжить відпускати затриманих! Виникає питання а чому не можна було викликати всіх повісткою в суд, навіщо було влаштовувати цей карнавал за державні кошти?
показати весь коментар
25.05.2017 09:47 Відповісти
То не карнавал, то Юга понты колотил на период своего отчета в Раде
Вопрос твой справедлив - а кто оплатит вертолетные туры?
Хотя, смотрится забавно. Помпезно, как VIP персон прям аж вертолетами, доставить в суд - что бы отпустить под залог
показати весь коментар
25.05.2017 09:58 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=i5pMkRZimFk Я увлекаюся спортивною рыбалкой (Вилли Токарев)
показати весь коментар
25.05.2017 10:31 Відповісти
Жуляны на "ремонт ВПП" закрыты были.
показати весь коментар
25.05.2017 10:36 Відповісти
Це новий спосіб наповнити бюджет. До осені потрібно назбирати "заначку" для пенсіонерів...
показати весь коментар
25.05.2017 12:26 Відповісти
не меру пресечения.... суки в мантиях пойманных зверей из клеток выпускают
показати весь коментар
25.05.2017 09:36 Відповісти
никто не буде сидеть.удивляет другое.каждый день из свиньевого бпп выходят люди .сколько ж их там всего
показати весь коментар
25.05.2017 09:37 Відповісти
Пора бы и судей начинать паковать пачками.
показати весь коментар
25.05.2017 09:41 Відповісти
вчера кинули пробный шар , отпустили под залог в 1 миллион. Т.к. прошло гладко и без шума и пыли, то сегодня очевидно продолжат и будут отпускать и под меньшие залоги
показати весь коментар
25.05.2017 09:41 Відповісти
вчера даже одного отпустили под личное обязательство
показати весь коментар
25.05.2017 09:43 Відповісти
- Человек не должен судиться. Это пошлое занятие. (c)
показати весь коментар
25.05.2017 09:43 Відповісти
Обыски провели у 450, задержали 22. да и то уже начали отпускать под залог, это всё пиар акция чтоб Луценко было о чём гордо заявить вчера в Раде.
показати весь коментар
25.05.2017 09:46 Відповісти
2016 год.
-----
В Китае определили порядок применения смертной казни в отношении коррупционеров. Как постановили Верховный народный суд и Верховная народная прокуратура, отныне высшая мера наказания будет применяться к тем, кто незаконно присвоил или получил взяток на сумму более 460 тысяч долларов, сообщает агентство Синьхуа.
Читайте больше на http://www.politonline.ru/media/22885979.html
показати весь коментар
25.05.2017 09:50 Відповісти
в Украине не осталось бы "элит" и успешных родственников бизнесменов-бизнесвуменов этих "элит" с таким подходом.
показати весь коментар
25.05.2017 09:55 Відповісти
кто под копеечный залог, кто вообще под личное обязательство. очередное юГик-шоу превратилось в фарс для картинки на западное ТВ. борцуны с коррупцией на пару с кривосудием все так же успешно продолжают реформы.
показати весь коментар
25.05.2017 09:53 Відповісти
Печерский суд Киева сегодня продолжит избирать меры пресечения задержанным экс-чиновникам Миндоходов - Цензор.НЕТ 4065
показати весь коментар
25.05.2017 09:53 Відповісти
Полицейский всегда прав??? http://ivanenkosvitlana.patrioty.org.ua/blogs/kiborh-dapu-hennadii-dubrov-sohodni-meni-prysudyly-6-rokiv-viaznytsi-162842.html Сьогодні мені присудили 6 років в'язниці. До апеляції у мене залишились 30 дн волі. Дякую за подарунок на день Добровольця. Кіборг ДАПу Геннадій Дубров розмістив на своїй сорінці у Фейсбуці пост....
показати весь коментар
25.05.2017 09:57 Відповісти
базарный день!)
показати весь коментар
25.05.2017 09:58 Відповісти
Печерский суд нужно переименовать в печерску валютнуюю биржу.Так как то правильнее будет.
показати весь коментар
25.05.2017 09:58 Відповісти
🇺🇦❤️🌻⚔
Мабуть рашка, через своїх гнид, Українців шатунами намагається збурити!!!
Нормальна влада, як у Румунії, до тюрем саджала, а у наша зробила гротеск з крадіями та паханатом!!!!
Що ви собі думаєте, схаменіться!!?
показати весь коментар
25.05.2017 10:00 Відповісти
Дієздатність генерального прокурора Юги Пердуленка !!!
показати весь коментар
25.05.2017 10:14 Відповісти
Короче, если ты обокрал свой народ на миллиарды долларов, то ты торчишь миллион гривен и свободен! Короче 1% от награбленного!
показати весь коментар
25.05.2017 10:14 Відповісти
Ворье покатали на вертолетах, а теперь отпускают.
показати весь коментар
25.05.2017 10:16 Відповісти