Київ розробив електронну систему Єдиного реєстру зареєстрованих у місті жителів

"Досі в Києві не було Єдиного реєстру жителів, зареєстрованих у місті. Зараз він розроблений і запущений, таким чином спрощена процедура реєстрації городян. Її вдалося скоротити з 1 місяця до 5-10 хвилин", - повідомив він.
Крім того, Назаров зазначив, що місто поступово відмовляється від програмних продуктів російських розробок.
"Уже минулого року ми зрозуміли, які загрози несе впровадження російських програмних продуктів для діяльності КМДА. Вже тоді почали перехід на вітчизняний програмний продукт і зараз ми впровадили систему в 10 керуючих компаніях, у КП "ГІОЦ", департаменті інформаційно-комунікаційних технологій та департаменті фінансового аудиту та контролю", - підкреслив він.
Крім того, департамент створив систему консолідації фінзвітності, зокрема для комунальних підприємств.
Топ коментарі
+2 Окрошко
показати весь коментар
25.05.2017 18:08 Відповісти Посилання +1 Nino
показати весь коментар
25.05.2017 16:54 Відповісти Посилання +1 (unknown) #277009
показати весь коментар
25.05.2017 17:07 Відповісти Посилання