10785 відвідувачів онлайн
5 174 11

Київ розробив електронну систему Єдиного реєстру зареєстрованих у місті жителів

киев
Про це на засіданні Київської міської ради повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Досі в Києві не було Єдиного реєстру жителів, зареєстрованих у місті. Зараз він розроблений і запущений, таким чином спрощена процедура реєстрації городян. Її вдалося скоротити з 1 місяця до 5-10 хвилин", - повідомив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Києві податківці викрили підприємців, які не заплатили понад 14,7 мільйона гривень ПДВ

Крім того, Назаров зазначив, що місто поступово відмовляється від програмних продуктів російських розробок.
"Уже минулого року ми зрозуміли, які загрози несе впровадження російських програмних продуктів для діяльності КМДА. Вже тоді почали перехід на вітчизняний програмний продукт і зараз ми впровадили систему в 10 керуючих компаніях, у КП "ГІОЦ", департаменті інформаційно-комунікаційних технологій та департаменті фінансового аудиту та контролю", - підкреслив він.
Крім того, департамент створив систему консолідації фінзвітності, зокрема для комунальних підприємств.
Топ коментарі
+2
Я жду базу на диске.
показати весь коментар
25.05.2017 18:08 Відповісти
+1
Вообще дивно, что в 21 веке, совковый атавизм прописки есть, а этой базы данных нет.
показати весь коментар
25.05.2017 16:54 Відповісти
+1
Я дико извиняюсь,а причем тут патроный завод,к реестру жителей?
показати весь коментар
25.05.2017 17:07 Відповісти

Завантаження...