4382 відвідувача онлайн

Ми просто заберемо фізично в Ахметова Бурштинську ТЕС, - Семенченко

ахметов тэс бурштынская

Депутат Верховної Ради Семен Семенченко (фракція "Самопоміч"), розповідаючи про блокаду ОРДЛО, заявив, що наступний етап буде більш широкий, ніж блокада і передбачає повернення в держвласність підприємств Ахметова й інших олігархів, де вони не виконують інвестиційних зобов'язань.

Про це він заявив в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".
"Перший етап - ми домоглися легалізації блокади. Зараз готується другий етап. Він почнеться досить скоро. На першому етапі учасники блокади отримали додаткові знання. Так ось, наступний етап буде більш широкий, ніж блокада. Ми створюємо штаб і пропонуємо новий формат об'єднання зусиль для громадянського суспільства. далі ми створюємо завдання з кожного напрямку, добиваємося маленької перемоги, підтягуємо одночасно людей, які бачать, що щось виходить, підсилюємо свою організацію і йдемо далі - до наступної перемоги. Яке ставиться завдання на другому етапі блокади? Наше перше завдання - повернути в держвласність підприємства Ахметова й інших олігархів, де вони не виконують інвестиційних зобов'язань", - заявив Семенченко.

"Наприклад, Бурштинська ТЕС, за допомогою якої експортується електроенергія в Європу. Він не виконує своїх інвестиційних зобов'язань, що є правовою підставою для розірвання договору. Антимонопольний комітет і Фонд держмайна повинні провести перевірки. В результаті боротьби ми обрубаємо багато ниток, які об'єднують Ахметова та Уряд. Я не є оптимістом в плані того, що Грановський, Порошенко, Кононенко й інші не будуть обкрадати це підприємство", - підкреслив нардеп.
Відповідаючи на питання, чи буде Семенченко ініціювати перевірки АМК і ФДМ на цьому підприємстві, нардеп заявив, що Бурштинську ТЕС просто "заберуть". "Ми його (підприємство) заберемо. Просто заберемо фізично. Змусимо уряд забрати його в держвласність", - заявив нардеп.
Семенченко не став уточнювати деталі майбутнього "захоплення", проте зазначив, що це не буде рейдерством. "Це операція юридична, політична і військова, і я не уповноважений вам розповідати подробиці. Скоро буде прес-конференція, яку буде проводити "Штаб блокади" і "Штаб руху", і вони все розкажуть", - резюмував він.

Повну версію інтерв'ю із Семеном Семенченком читайте ТУТ.
Топ коментарі
+36
щеколадные мусора костьми лягут за друга хозяина,но этого не допустят.
показати весь коментар
25.05.2017 16:55 Відповісти
+33
Семенченко говорит правильные вещи.Олигархи Украины все из криминала,никто честно не заработал и копейки,все прихватили задаром все что под руку попадало и сейчас у них все богатства Украины.Они не просто влияют на политику в Украине ,а они фактически управляют ею в своих шкурных интересах. Порошенко сам олигарх,поставлен олигархами и их не трогает.Поэтому люди должны требовать от власти прекращения этого бандитского беспредела и возвращения Украине и народу их собственности через суд над криминальными миллиардерами и особенно над криминальным олигархом и сепаратистом Ахметовым,который уже всех достал ,довел Украину до войны и еще и налоги не платит. Пэтя ему угождает как может и ему и другим - тарифы до небес -это прямая выгода для олигархов и выкачивание из народа последних копеек.После этого планируют по дешевке распродать олигархату всю украинскую землю,потому что все деньги перекачали в карманы олигархата,а у народа фига и за фигу земли не купишь.Скоты.
показати весь коментар
25.05.2017 17:30 Відповісти
+18
Хто прокричить ура! Так і треба!

Але це насправді не ура, а жопа, якщо не сказати більше. Чому при наявності такої великої кількості держ. служб (прокуратура, суди, поліція, СБУ і т.д.), контроль за виконанням інвестиційних обов'язків сепаратиста - Ахметова повинен виконувати Семенченко, чи Грішин, чи як його там?!
Це жопа. Назва є, а ось держави, нажаль, поки що не має. Чи вже не має?!
показати весь коментар
25.05.2017 16:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Не очень оптимистичный ответ.
Если не наказывать тех, кто наносит вред стране, страна обречена.
Тем более, что резали не только в 90-х. Как минимум, один сахарный завод порезали в этом году.
показати весь коментар
26.05.2017 09:11 Відповісти
да уж , , порезали на чер / цвет металл все совкое достояние ,,,, , а семенченко прав , , да и с ахметова не убудет , не. последний его актив ,,,
показати весь коментар
26.05.2017 11:47 Відповісти
Никто ни у кого ничего не заберет, нужно смириться с тем, что система у нас воровская, специально построенная для обслуживания олигархов и им подобных, ее и МВФ поддерживает.
Народ лишь может рассчитывать на повышение тарифов, цен, пенсионного стажа.
показати весь коментар
25.05.2017 17:40 Відповісти
Этот поц еще живой, что ли?
показати весь коментар
25.05.2017 17:42 Відповісти
Чувствую, ближе к зиме Гришин и его шобла начнут блокировать работу ТЭС. Или сразу на атомные замахнутся, если из Кремля соответствующий приказ придет. Тюрьма по Гришину давно плачет.
показати весь коментар
25.05.2017 17:48 Відповісти
Натуральный шариков,совок ***
показати весь коментар
25.05.2017 17:56 Відповісти
Рабочие Бурштынской станции, это ему не перепуганные мусора в Донецкой обл. Они за свое благополучие и стабильную работу быстренько яйца отрежут! А этот сморчок из Львова-Парасюк, побоится даже близко подойти. Западенцы не шутят. Клоуны, начните с бурштыновой мафией, там реальные бабки))))
показати весь коментар
25.05.2017 17:57 Відповісти
Невже?
Данецк - ніхто не ставив раком - 2?
Ну, ну.
показати весь коментар
25.05.2017 18:16 Відповісти
Козломордый, ану марш ***** за поребрик.
показати весь коментар
25.05.2017 22:53 Відповісти
Да, рабочие станции не перепуганные. Вот они, кстати. Ты явно не угадал.
https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/16996317_479169825804504_3864445583272868618_n.jpg?oh=a0a68bed9695bb8f80e15384f2f947ea&oe=59BBC280
показати весь коментар
27.05.2017 00:35 Відповісти
Мы просто заберем физически у Ахметова Бурштынскую ТЭС, - Семенченко - Цензор.НЕТ 6403Фото не встало. Еще раз.
показати весь коментар
27.05.2017 00:36 Відповісти
Взято из facebook страницы Профспілковий комітет Бурштинської ТЕС
показати весь коментар
27.05.2017 00:41 Відповісти
Мы просто заберем физически у Ахметова Бурштынскую ТЭС, - Семенченко - Цензор.НЕТ 1908Мы просто заберем физически у Ахметова Бурштынскую ТЭС, - Семенченко - Цензор.НЕТ 4639
показати весь коментар
25.05.2017 18:07 Відповісти
Гидота.
показати весь коментар
25.05.2017 19:34 Відповісти
Вот это правильно .ахметика и коломойского вонючих сабак в тюрьму и всё национализировать .
показати весь коментар
25.05.2017 18:23 Відповісти
Мы просто заберем физически у Ахметова Бурштынскую ТЭС, - Семенченко Это как грабь награбленное. Какие ушли, такие и пришли. Тоже было и сто лет назад. Чем кончилось? Войной, разрухой, голодом , новой революцией. А законно возвращать не пробовали? Задолбали такие рехворматоры.
показати весь коментар
25.05.2017 18:40 Відповісти
Не путай понятия.
показати весь коментар
25.05.2017 19:35 Відповісти
Народ!!!! Вы верите шо эта морда старается для вашего блага? Ведь понятно .что если заберут у Ахметова -то отдадут какому-то Приветову И именно для нового хозяина и старается =тот зажиревший боров и получает за это хорошие проценты
показати весь коментар
25.05.2017 19:49 Відповісти
твой народ на мацковских болотах
показати весь коментар
26.05.2017 00:22 Відповісти
Надеюсь, что народ понял что из себя представляет Сэмэн.
показати весь коментар
25.05.2017 20:07 Відповісти
Зрозуміли - він реально приводить в жах соєву банду ! ..))
показати весь коментар
25.05.2017 20:52 Відповісти
Самое смешное Что не знаю как Сэмэн И как мы его поняли Но Петручио и те аферисты которые вместе с ним оседлали власть Народ понял хорошо Понял и ждет удобного случая Чтоб линчевать
показати весь коментар
25.05.2017 21:03 Відповісти
Хотілося б в це вірити ... Але ...
Боюся цей народ лінчевати нікого апріорі не здатен ..
показати весь коментар
25.05.2017 21:08 Відповісти
банда - это энэнешки на Цензоре
показати весь коментар
26.05.2017 17:02 Відповісти
"Не выполняет инвестобязательств"

А инвесторы аж прямо в очередь выстроятся за нею, когда отнимет... Учитывая как она ушла из рук предыдущего инвестора...
показати весь коментар
25.05.2017 20:12 Відповісти
Цей гандон штопаний Семенченко продовжує дурити всю Україну. Все що він робить направлено на особисте збагачення і ніяким патріотизмом тут і не пахне. Впевнений що якщо насильницьким шляхом ТЕС відберуть у Ахметова, вона буде передана комусь іншому, а Семен особисто отримає від цього іншого велику винагороду. В цьому вся суть Семенченка.
показати весь коментар
25.05.2017 20:25 Відповісти
А это уже пофиг. Главное Ахмета раскулачить...
показати весь коментар
25.05.2017 21:16 Відповісти
порохняві боти, ваші аргУменти про грапЬ награблєнноє просто смішні, як і ви самі з вашим роботодавцем. Ідій на йух, лшлімазли.
показати весь коментар
25.05.2017 20:49 Відповісти
Без перерозподілу власності всі мантри про зміни в країні - маячня .
Хто цього не розуміє - той ідіот .
показати весь коментар
25.05.2017 20:53 Відповісти
мозги пусть свои для начала в кучу соберет. Может потом дойдет до него, что его действия приведут к расколу страны и оставят без свет целый регион
показати весь коментар
25.05.2017 21:07 Відповісти
рейдерство вне закона, если Семенченко не в курсе. Хватит расшатывать ситуацию. Хочет работать - пусть в раде законопроекты пишет. А не умеет - так пусть валит на все 4 стороны!!!
показати весь коментар
25.05.2017 21:09 Відповісти
Молодець Семенченко - будем сподіватися в нього все вийде !
показати весь коментар
25.05.2017 21:44 Відповісти
А есть ли в Украине антимонопольньій комитет? Наверное оно (комитет ред.) ИЗДОХЛО.
показати весь коментар
25.05.2017 21:56 Відповісти
Семен как Ленин, великий электрик.
Мы просто заберем физически у Ахметова Бурштынскую ТЭС, - Семенченко - Цензор.НЕТ 7907
показати весь коментар
25.05.2017 22:59 Відповісти
Так торгівля з окупантом йде повним ходом. Вантажні вагони шастають туди сюди аж бігом. Яка це блокада на державному рівні,чи на будь-якому іншому? Сприводу націоналізації підприємств олігархів, це було б добре, але я невірю що Семенченко доведе справу до кінця, так само як із блокадою.
показати весь коментар
25.05.2017 23:40 Відповісти
Что, поступила команда опять воду мутить?
показати весь коментар
26.05.2017 00:34 Відповісти
Гришину уточнили задание из москвы
показати весь коментар
26.05.2017 07:24 Відповісти
https://censor.net/user/374608

"Народ!!!! Вы верите шо эта морда старается для вашего блага?"
Нет, Ира!!! Конечно мы только тебе верим !!! Харэ тут троллячить - пойди ты забери и никому не отдавай... А ещё читать научись внимательно... Семён ясно пишет " Я не являюсь оптимистом в плане того, что Грановский, Порошенко, Кононенко и другие не будут обворовывать это предприятие"... НО передача его государству с тем, чтоб хоть что-то начало течь в бюджет - это уже шаг в нужную сторону... А кто может идти быстрее и видит пути - пусть ведёт, а не говнополивом за бабки занимается. Муж твой , Ира, жирный боров, а не Семён. История знает много толстых подвижников добра и тощих сволочей...
показати весь коментар
26.05.2017 10:17 Відповісти
Давайте почнемо з кієвенерго, бо в мене борг вже нікультурний
показати весь коментар
26.05.2017 11:45 Відповісти
Чи здатен хтось в цій країні зупинити цього авантюриста? Чи Гришин та його поплічники, прикриваючись, як завжди, популістськими гаслами, будуть займатися "експроприацією екпропріаторів", як у 1917році?
показати весь коментар
28.05.2017 18:08 Відповісти
Сторінка 2 з 2