5502 відвідувача онлайн
12 657 44

Конфіскований мільярд Януковича зараховано до бюджету. ДОКУМЕНТ

Генеральна прокуратура показала документ, який свідчить про те, що конфісковані в оточення екс-президента Віктора Януковича 1,1 мільярда доларів вже зараховані до держбюджету.

Про це йдеться у відповіді Державної казначейської служби на запит Генпрокуратури, який є в розпорядженні "Української правди", передає Цензор.НЕТ.
"Відповідно до витягу з банку, отриманого казначейством 3 травня, 28 квітня в держбюджет на рахунок в "Ощадбанку" було зараховано 1 117 273 660 доларів на виконання вироку Краматорського суду Донецької області від 28 березня у справі №234/4135/17", - зазначають у казначейській службі.
Крім того, повідомляють там, на рахунок, відкритий в національній валюті під кодом "Конфісковані кошти за рішенням суду за вчинення корупційного правопорушення", 28 квітня 2017 року надійшло 1 093 854 гривні.

Також зазначається, що на казначейському рахунку станом на 27 лютого 2014 року було 108 134 гривні, а станом на 22 травня 2017 року там вже було 46 258 986 287 грн.

Конфіскований мільярд Януковича зараховано до бюджету 01
Топ коментарі
+13
Как "зачислен"? а вот свидетели великой зрады вчера еще говорили что эти деньги и не деньги вовсе а фикция "от югика".... ганьба!!! зрада!!!!
показати весь коментар
25.05.2017 17:41 Відповісти
+12
Конфискованный миллиард Януковича зачислен в бюджет - Цензор.НЕТ 6724
показати весь коментар
25.05.2017 17:45 Відповісти
+6
****, зрада... лютая...
показати весь коментар
25.05.2017 17:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на бланк свой текст наложили?
показати весь коментар
25.05.2017 17:40 Відповісти
Конфискованный миллиард Януковича зачислен в бюджет - Цензор.НЕТ 6724
показати весь коментар
25.05.2017 17:45 Відповісти
Наверное.
Выписка - это деньги откуда - деньги куда.
Откуда деньги?
показати весь коментар
25.05.2017 18:42 Відповісти
****, зрада... лютая...
показати весь коментар
25.05.2017 17:40 Відповісти
Та как раз на эти деньги налоговиков-коррупционеров и катали на вертолетах с охраной....
показати весь коментар
25.05.2017 17:49 Відповісти
Грышка! Ты меня пугаешь.)))
Така зрада, хоть в погреб ховайся.
показати весь коментар
25.05.2017 20:28 Відповісти
Погреб, как погреб, но сало нужно перепрятать...
показати весь коментар
25.05.2017 21:03 Відповісти
Как "зачислен"? а вот свидетели великой зрады вчера еще говорили что эти деньги и не деньги вовсе а фикция "от югика".... ганьба!!! зрада!!!!
показати весь коментар
25.05.2017 17:41 Відповісти
Так то вчерАААААА.... Вчера были по 5, а сЬОдня по 3, но маленькие...
показати весь коментар
25.05.2017 19:52 Відповісти
Заявляли ж про півтора лярди! Знову роздерибанили?
показати весь коментар
25.05.2017 17:42 Відповісти
а поинтересоваться историей вопроса не дано?
показати весь коментар
25.05.2017 18:01 Відповісти
Зрада? Крадуть?
показати весь коментар
25.05.2017 18:33 Відповісти
Коней виводять і лахі виносять...
показати весь коментар
25.05.2017 21:05 Відповісти
Оу-еееееее, грубиян! )))
показати весь коментар
25.05.2017 17:43 Відповісти
Мутили,крутили,болтали - хотели сделать,как с деньгами после распада СССР,которые пропали бесследно и которые так никто и не вернул.(Юля по тысяче вернула).
показати весь коментар
25.05.2017 17:48 Відповісти
Та ти ШО?, а то, що в людей там цілі состоянія були (і могли би жити)- а вернули по тисячі!
І баба йюля молодець?
показати весь коментар
25.05.2017 19:13 Відповісти
Поинтересуйся у родителей.
показати весь коментар
25.05.2017 19:22 Відповісти
поцікавився, сказали: йюлька-варофка.
я і сам знав, батьки- підтвердили!
показати весь коментар
26.05.2017 23:35 Відповісти
Советские деньги, это просто бумажки под которыми нихрена не было. Люди их несли на сберкнижку потому, что не возможно было ни машину новую купить ни за границу поехать мир посмотреть. А на хлеб, молоко-кефир все они не уходили. Деньги были политические, а не экономические, а под конец существования совка в магазинах вообще нихрена небыло, голые полки, зато на сберкнижках у людей куча денег, только это не деньги были, а просто бумажки.
показати весь коментар
25.05.2017 19:57 Відповісти
Мне не вернула!!!
Пока до меня очередь дошла - денежки закончились
А всё лень-матушка. Не захотела с вечера до утра дежурить, чтобы сначала записаться в очередь, а потом ещё ночь, чтобы к вожделенному окошку попасть. Кто так сделал, те получили)))
показати весь коментар
25.05.2017 20:36 Відповісти
Ну хоч щось.........
показати весь коментар
25.05.2017 17:51 Відповісти
Так полтора же изначально было, не?
показати весь коментар
25.05.2017 17:57 Відповісти
Шо ж вони роблят!
Доллар и так уже упал!
Скоро нанятым борзописцам не о чём будет плакаться на ЦЕНЗОРЕ!
показати весь коментар
25.05.2017 18:00 Відповісти
Шо, уже Апять по 8 ?!
показати весь коментар
25.05.2017 19:59 Відповісти
Обратите внимание - значительная часть документов в Украине последних лет почему-то подписана - "ЗАМАМИ"...расклад интересный...
показати весь коментар
25.05.2017 18:01 Відповісти
А фамилиё у чиновника Госказначейства зачетное...
показати весь коментар
25.05.2017 18:03 Відповісти
помню как овощ сбрился в казне было ноль - и никакой зрады небыло, а щас зрада на зраде, при том что ни один през. и близко не подошел к вещам типа снять с депутата неприкосновенность - только обещали когда нибудь потом можеть быть...
показати весь коментар
25.05.2017 18:03 Відповісти
Така Зрада, аж сльози накочуються...
показати весь коментар
25.05.2017 18:11 Відповісти
Тримайте себе в руках, будьласка...
( )
показати весь коментар
25.05.2017 18:28 Відповісти
Ну и чо ? ... Ну и фсее...
Конфискованный миллиард Януковича зачислен в бюджет - Цензор.НЕТ 3639
показати весь коментар
25.05.2017 18:12 Відповісти
http://www.pravda.com.ua/news/2017/05/25/7145004/ Журналісти знайшли лише 3,8 млрд з 10 повернутих, про які звітувала ГПУ | Українська правда
показати весь коментар
25.05.2017 18:23 Відповісти
"В соответствии с выпиской банка, полученной казначейством 3 мая, 28 апреля в госбюджет на счет в "Ощадбанке" было зачислено 1 117 273 660 долларов во исполнение приговора Краматорского суда Донецкой области от 28 марта по делу №234/4135/17", - говорит казначейская служба.

То, что вернули, это хорошо конечно, но что у нас за государство такое, которое позволяет воровать такие суммы денег.
показати весь коментар
25.05.2017 18:24 Відповісти
А был ли мальчик?
показати весь коментар
25.05.2017 18:29 Відповісти
Счастливые (блаженные), кто верит.
показати весь коментар
25.05.2017 18:32 Відповісти
из левого кармана - в правый кто-то переложил )
показати весь коментар
25.05.2017 18:32 Відповісти
Конфискованный миллиард Януковича зачислен в бюджет. ДОКУМЕНТНу что?, за работу, милы друзи! :Конфискованный миллиард Януковича зачислен в бюджет - Цензор.НЕТ 2875
показати весь коментар
25.05.2017 20:01 Відповісти
Было 1,5 потом стали говорить об 1,3 теперь уже 1,1 лярда осталось.))
показати весь коментар
25.05.2017 20:09 Відповісти
О, хорошо) Надо и другие "копилочки" потрясти.
показати весь коментар
25.05.2017 20:27 Відповісти
грубая работа
показати весь коментар
25.05.2017 20:31 Відповісти
Конфискованный миллиард Януковича зачислен в бюджет. ДОКУМЕНТНу что?, за работу, милы друзи! :Конфискованный миллиард Януковича зачислен в бюджет - Цензор.НЕТ 5758
показати весь коментар
25.05.2017 20:39 Відповісти
Еще бы воров от бюджета оградить, пересадить и конфисковать...
Но народ пока что еще не готов стать Хозяином в своей стране.
показати весь коментар
25.05.2017 22:42 Відповісти
А чего "кошти", а не цiнi папери"?
показати весь коментар
25.05.2017 23:06 Відповісти
А що це за документ?. Невже на листах держказначейства так чітко видно текст, а шапка фірмового бланку чомусь затерлась? Та і вихідний номер щось виглядає підозріло. До оформлення цього листа є багато запитань.
показати весь коментар
26.05.2017 08:57 Відповісти
а где печать?