3872 відвідувача онлайн
10 164 79

Порошенко візьме участь у відкритті відреставрованих Потьомкінських сходів в Одесі

одесса флаг лестница потемкинская

Президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Одеської області в п'ятницю, 26 травня.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації.
Програма візиту Президента поки що не оприлюднена, однак, як повідомили джерела агентства "Інтерфакс-Україна" в обладміністрації, П. Порошенко візьме участь у відкритті відреставрованих Потьомкінських сходів і розбитого на схилах Приморського бульвару "Стамбульського парку", зустрінеться зі школярами та студентами, а також проінспектує хід робіт з ремонту доріг на півдні Одеської області, аж до Вилкового.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Традиційний "Мегамарш у вишиванках" відбувся в центрі Одеси. ВIДЕО

Як повідомляли, ремонтно-реставраційні роботи Потьомкінських сходів почалися в травні 2016 року. У рамках реконструкції було проведено облаштування нового гідроізоляційного шару в складі конструкції покриття міжмаршевих майданчиків сходів; роботи з гідрофобізації масиву вапняку-черепашнику, використаного в кладці сходів; організацію наскрізної прохідності верхніх тунелів шляхом розбирання існуючої кам'яної закладки в торцевих арках; облаштування тераси з боку північно-західного фасаду сходів. Також було заплановано облицювання сходів морозостійким покриттям із неслизькою поверхнею; облаштування фундаментних плит і посилення арок залізобетонними оболонками в тунелях; відновлювальний ремонт поверхневого шару кам'яної кладки з подальшим оштукатурюванням; заміна ділянок ослаблених фрагментів кладки та окремих каменів і заповнення втрачених фрагментів кладки та окремих каменів, а також інші роботи.

Також читайте: В Одеській області відбудуться міжнародні антитерористичні навчання

Загальна кошторисна вартість ремонту - понад 15 млн грн.
Зведені на Приморському бульварі в Одесі в 1837-1841 роках за проектом архітектора Ф. К. Боффо Потьомкінські сходи востаннє капітально ремонтували в 1933 році. У 2006 році була розроблена проектно-кошторисна документація, проте в зв'язку з відсутністю фінансування роботи не виконували.
Стамбульський парк розташований на схилах Приморського бульвару між будівлею мерії і Потьомкінськими сходами. Рішення про присвоєння зеленій зоні в зазначених межах назви парк "Стамбульський" було прийнято на сесії 21 грудня 2012 року. Роботи зі зведення парку вартістю 1,5 млн дол. профінансувала міська влада Стамбула.
Табір "Вікторія" - муніципальний дитячий табір, в якому щорічно за рахунок коштів міського бюджету Одеси відпочивають близько 5 тис. дітей, у т.ч. діти з багатодітних та малозабезпечених сімей та діти інших пільгових категорій, переможці конкурсів та турнірів, олімпіад і змагань, діти учасників АТО і діти-переселенці.
Топ коментарі
+12
весільний генерал а не президент.
показати весь коментар
25.05.2017 17:45 Відповісти
+9
не, будет как и в фильме за ней бежать. А в коляску можно Насирова в одеяле посадить
показати весь коментар
25.05.2017 17:55 Відповісти
+8
А так же примет участие в открытии и празновании"Потемкинских рэхформ"!!!!
показати весь коментар
25.05.2017 17:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
весільний генерал а не президент.
показати весь коментар
25.05.2017 17:45 Відповісти
В безлюдном месте любуйся собой!
показати весь коментар
25.05.2017 18:10 Відповісти
Порошенко примет участие в открытии отреставрированной Потемкинской лестницы в Одессе - Цензор.НЕТ 1241
показати весь коментар
25.05.2017 18:17 Відповісти
Свадебный генерал?
показати весь коментар
25.05.2017 17:46 Відповісти
А так же примет участие в открытии и празновании"Потемкинских рэхформ"!!!!
показати весь коментар
25.05.2017 17:47 Відповісти
ставлю на то, что не спотыкнется
показати весь коментар
25.05.2017 17:47 Відповісти
Порошенко примет участие в открытии отреставрированной Потемкинской лестницы в Одессе - Цензор.НЕТ 2638
показати весь коментар
25.05.2017 17:49 Відповісти
сюрла посещением Российских Имперских объектов подтвердит колониальность Украины.
показати весь коментар
25.05.2017 17:49 Відповісти
он наверное в коляске прокатится, как в фильме " Броненосец Потемкин"
показати весь коментар
25.05.2017 17:51 Відповісти
не, будет как и в фильме за ней бежать. А в коляску можно Насирова в одеяле посадить
показати весь коментар
25.05.2017 17:55 Відповісти
В Затоке цену для отдыхающих ломят за апартаменты,а живёшь в конуре.
показати весь коментар
25.05.2017 17:51 Відповісти
Не нравится в Затоке, езжай в гулаг Крысм, там скрепно и дешево.
показати весь коментар
25.05.2017 17:54 Відповісти
Вы предлагаете Порошенко повлиять на это?
показати весь коментар
25.05.2017 17:55 Відповісти
Ты ахент крымля!?
показати весь коментар
25.05.2017 17:57 Відповісти
А зачем вы туда ездите? За аналогичные деньги можно спокойно в Болгарию съездить. А если чуть домазать, в Турцию на олинклюзив. Не, я конечно всегда за поддержку отечественного производителя, но в данном случае жлобство и хамство должны быть наказаны.
показати весь коментар
25.05.2017 17:59 Відповісти
событие уровня мэра ...но за неимением других перемог , сойдёт и лесница , ну не общественный же туалет
показати весь коментар
25.05.2017 17:53 Відповісти
прослушала Фрау и сейчас выступает Трамп, вспомнили и войну в Украине и сказали, что задача НАТО поддержать нашу страну. При выступлении 5 минут, вспомнили нас.
показати весь коментар
25.05.2017 17:53 Відповісти
Порошенко примет участие в открытии отреставрированной Потемкинской лестницы в Одессе - Цензор.НЕТ 5387
показати весь коментар
25.05.2017 17:54 Відповісти
не знаю кого больше вы мне сегодня напомнили-то ли Саака с его семейными то ли Сему с его Савченко.
показати весь коментар
25.05.2017 18:01 Відповісти
Порошенко примет участие в открытии отреставрированной Потемкинской лестницы в Одессе - Цензор.НЕТ 4089
показати весь коментар
25.05.2017 18:06 Відповісти
Глава Европарламента назвал подписание безвиза с Украиной началом новой эры
показати весь коментар
25.05.2017 18:04 Відповісти
КУРВА, ПРАЦЮЙ!!!
так и хочется сказать)))
показати весь коментар
25.05.2017 17:54 Відповісти
ой, лучше не надо... он уже и так наработал...
показати весь коментар
25.05.2017 18:01 Відповісти
Провести тайную облаву на депутатов в пятницу.
показати весь коментар
25.05.2017 18:00 Відповісти
Ллллллльююббби ммммои!
показати весь коментар
25.05.2017 18:04 Відповісти
Сегодня это звучит не так.
"Мої піддані! Мій народ!"
показати весь коментар
25.05.2017 18:26 Відповісти
Говорят в завершение Мормелад откроет еще один магазин "Рошен" и даст орден "Ярослава Мудрого" обТруханому. За то что выжил из Одессы Саакашвили.
показати весь коментар
25.05.2017 18:10 Відповісти
Уже весь Мацквабад и подмосковье забиты *Рошенами*
показати весь коментар
25.05.2017 18:16 Відповісти
А що, коло печерського суду немає сходів? Можливо там треба провести якусь акцію...
показати весь коментар
25.05.2017 18:11 Відповісти
показати весь коментар
25.05.2017 18:15 Відповісти
А, когда открытие провала? И сбор средств... чтобы провал не проваливался?
показати весь коментар
25.05.2017 18:15 Відповісти
Ну ты посмотри на этого патриота за мой счёт!
показати весь коментар
25.05.2017 18:18 Відповісти
В Киеве улицы закатывают новым асфальтом, разбиваются парки.... каждый день вижу из окна, как машина-пылесос убирает и без того, вроде, чистое полотно.... В Одессе отремонтировали знаменитую лестницу, сделали парк...

НИЧЕГО ЖЕ, СУКИ НЕ ДЕЛАЮТ! ТОЛЬКО КРАДУТ!
показати весь коментар
25.05.2017 18:18 Відповісти
ну через как-то бабло отмывать надо - шоб народ не майданил... а вы лучше чем за лестницы на пенсионеров, которым жрать и лечится не на что посмотрите.
показати весь коментар
25.05.2017 18:59 Відповісти
В колясочке пусть поскачет по ступенькам, как у эйзенштейна...
показати весь коментар
25.05.2017 18:20 Відповісти
Надо проследить , что бы Президент не поцупил кусок лестницы при Ее открытии . Даже дипломаты в Европе при встрече с Барыгой проверяют карманы до и после встречи с ним . Он хозяйственный . Может почистить .
показати весь коментар
25.05.2017 18:23 Відповісти
у нас его всегда хорошо принимают.вот в Гадю у нас кидаются продуктами,шуфрича бьют)
показати весь коментар
25.05.2017 18:57 Відповісти
Вы, пан президент, лучше в Верховную Раду придите в пятницу после обеда и посмотрите как продуктивно работают наши избранники.
показати весь коментар
25.05.2017 18:24 Відповісти
Опять кацапы будут радостно направо и налево крутить видео, как толпа ему кричит "Брехло" и т.п. Противно. Оно то правда, но зачем давать такой повод кричать об этом свинособакам? Это только люди могут обсуждать.
показати весь коментар
25.05.2017 18:26 Відповісти
Лез по лестнице и упал с драбыны. Когда у нас будут квоту 75% по Украински соблюдать?
показати весь коментар
25.05.2017 18:27 Відповісти
[Что Порошенко «отмечал» 31 августа? Видео - Экономика от Пророка]: Посмотри! https://www.economics-prorok.com/2016/09/31-2.html

Прррродолженийо банкета????

показати весь коментар
25.05.2017 18:31 Відповісти
Экскурс в историю?

Потемкинская лестница, потемкинские деревни...
показати весь коментар
25.05.2017 18:32 Відповісти
Надо вспомнить "Броненосец Потёмкин"...
показати весь коментар
25.05.2017 18:39 Відповісти
анингулис труханова глубоко оценен огромной шоколадкой))))
показати весь коментар
25.05.2017 18:40 Відповісти
Порошенко примет участие в открытии отреставрированной Потемкинской лестницы в Одессе - Цензор.НЕТ 1169
показати весь коментар
25.05.2017 18:49 Відповісти
не плакайте)ничего презу в Одессе не грозит -даже из за того,что миха против него гонит
показати весь коментар
25.05.2017 19:04 Відповісти
Когда остановку общественного транспорта будет открывать!? Под неистовый шум фотокамер? Каску незабудьте на него одеть,а то мало ли шо... Вдруг камень от лестницы отлетит.
показати весь коментар
25.05.2017 19:06 Відповісти
Ну кто бы сомневался, без Пеци просто никак. Он бы так с коррупцией боролся, как пиарится.
показати весь коментар
25.05.2017 19:07 Відповісти
Послезавтра в Бердычеве новый туалет открывают, успеет ли ленточку перерезать?
показати весь коментар
25.05.2017 20:50 Відповісти
А лестницу не переименовали?
показати весь коментар
25.05.2017 23:13 Відповісти
Потемкин руководил присоединением к Российской империи, и первоначальным устройством Таврии и Крыма, и кроме того, носил колорадку
Порошенко примет участие в открытии отреставрированной Потемкинской лестницы в Одессе - Цензор.НЕТ 1299
показати весь коментар
25.05.2017 23:17 Відповісти
Пляяя, и власовскую тряпку!
показати весь коментар
25.05.2017 23:22 Відповісти
Краще б він прийняв участь у повішенні трухлявого лайна...
показати весь коментар
26.05.2017 00:29 Відповісти
Це ще квіточки. Колись було Рецидивіст у нас другий поверх реконструйованого аеровокзалу відкривав.
показати весь коментар
26.05.2017 08:31 Відповісти
Проліть хтось олію на сходи будьте людиною