10375 відвідувачів онлайн
38 077 121

Омелян про Бальчуна: "Йому точно час іти"

омелян
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі програми HARD із Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи інсайдерську інформацію ведучої про те, що голова ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун готується написати заяву на звільнення.

"Йому точно час іти, бо те все, що було заплановано, наступний етап реформи "Укрзалізниці", все за останній рік провалено. І це суттєвий удар по Україні, по нашому іміджу, по економіці нашої держави", - сказав він.

Гість студії, щоправда зізнався, що не готовий сказати, чи справді є заява на звільнення від голови "Укрзалізниці".
Водночас міністр наголосив на надіях, які не Бальчун виправдав.

Також читайте: Омелян готовий підтримати відставку Бальчуна: "Контракт треба було розірвати вже на другому місяці його роботи"

"Ми очікували, що "Укрзалізниця" за рахунок прозорості, зростання продуктивності, усунення корупції, буде реальним локомотивом української економіки, розмістить додаткові замовлення на українських заводах, а отже, будуть додаткові робочі місця. Цього всього не відбулося - тотальна корупція", - зауважив Омелян.
Також міністр розповів про своє ставлення до іноземців в українській владі.

"Усі ми люди. І не так важливо, чи ти експат, чи українець. Важливі особисті якості. Наприклад я точно не ставив би Наталію Яресько (екс-міністр фінансів 2014-2016 років, - ред.) в один ряд із багатьма іншими, які працювали в Україні упродовж останнього періоду", - розповів Омелян.
Голова Мінінфраструктури підтримав екс-міністра фінансів щодо реструктуризації фінансових зобов'язань України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рішення про продовження контракту з Бальчуном буде ухвалене за результатами його публічного звіту за рік, - Гройсман

"Я не впевнений, що в тих умовах можна було зробити краще. У нас не було жодних коштів - був вибір або дефолту, або реструктуризації. І повірте, дефолт - це було б гірше", - запевнив міністр.
Що ж до іноземців у владі, то міністр додав, що працює з різними людьми із мультикультурного середовища. "Адміністрацію морських портів очолює громадянин балтійської держави, "Укравтодор" - поляк, "Укрпошту" -українець із переважним досвідом роботи у США і навчання там", - пелічив Омелян.
Топ коментарі
+47
Однозначно необходим более покладистый руководитель, который будет более полно учитывать интересы олигархов и не разорять их неподъемными тарифами за перевозку...
показати весь коментар
26.05.2017 08:06 Відповісти
+38
Это тот омелян, что за мартыненко подписывался, вякает.....
показати весь коментар
26.05.2017 08:09 Відповісти
+38
Бальчун має лишитись, він здійснив геройський вчинок, вивів Укрзалізницю зі страшних збитків у 2015 році (більше 17 млрд грн на рік) і тепер Укрзалізниця прибуткова (300 млн грн прибутків і 2 млрд грн витрачено на оновлення рухомого складу)!!!!!!!!! А Омелян це потвора на службі у мафії!
показати весь коментар
26.05.2017 08:47 Відповісти

Завантаження...