10520 відвідувачів онлайн
3 049 28

"Миру, злагоди і процвітання!" - Порошенко привітав Грузію з Днем незалежності

порошенко иконка

Президент України Петро Порошенко привітав Грузію з Днем незалежності.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба голови держави.

"Прийміть щирі вітання з нагоди Дня незалежності Грузії. Значні успіхи, досягнуті у реформуванні країни, послідовна діяльність у рамках європейської та євроатлантичної інтеграції, а також сталий розвиток дружніх відносин із державами світу сприяють зростанню авторитету Грузії на міжнародній арені.

Ми вдячні за непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та внесок у боротьбу українського народу проти російської навали. У свою чергу, Україна постійно виступає на боці Грузії у відстоюванні незалежності та невизнанні її окупованих територій", - йдеться в тексте вітання.


Читайте також: 63% громадян Грузії вважають Росію найбільшою загрозою, - опитування

Порошенко зазначив, що Україну і Грузію об'єднують дружні та стратегічно важливі партнерські відносини, що склалися за роки незалежності.

"Упевнений, що наша зустріч у рамках мого запланованого візиту до Грузії надасть суттєвий імпульс подальшому зміцненню діалогу на усіх рівнях та інтенсифікації багатогранної взаємодії між обома державами.

Користуючись нагодою, бажаю Вам, пане Президенте, доброго здоров'я і нових успіхів у відповідальній державницькій діяльності, а грузинському народові - миру, злагоди і процвітання", - додав Президент.
Топ коментарі
+21
"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 8744мои поздравления Грузия !
показати весь коментар
26.05.2017 10:23 Відповісти
+8
Приєднуюся до всіх хороших побажаннь . Щасливого і прцвітаючого життя тобі - Братня Грузія !!! Приємно мати в друзях такий Народ як Ви ! Процвітай під сонцем Грузія моя.....
показати весь коментар
26.05.2017 10:19 Відповісти
+8
Процветай Грузия!
показати весь коментар
26.05.2017 10:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все загибается под добрый голосок ... тарифы повышаются под очень добрый голосок ...
показати весь коментар
26.05.2017 10:12 Відповісти
а интересно,михо поздравил грузию?или он ща не ее гражданин
показати весь коментар
26.05.2017 10:17 Відповісти
зі святом браття- ********** смерть"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 2138
показати весь коментар
26.05.2017 11:50 Відповісти
тему читал,кацаплянин?
показати весь коментар
26.05.2017 10:17 Відповісти
на какое число ты новый майдан перенёс...? - ато вдруг не все знают...
показати весь коментар
26.05.2017 10:21 Відповісти
Тужишь за проффессором, болезный?
О времена были, да! Греча, продуктовые пакеты, бело-голубые кульки, зонтики, шарфики на халяву...Не то шо щас...
показати весь коментар
26.05.2017 10:32 Відповісти
Отчет в Спортлото, позвони к ним!
показати весь коментар
26.05.2017 11:04 Відповісти
Приєднуюся до всіх хороших побажаннь . Щасливого і прцвітаючого життя тобі - Братня Грузія !!! Приємно мати в друзях такий Народ як Ви ! Процвітай під сонцем Грузія моя.....
показати весь коментар
26.05.2017 10:19 Відповісти
Грузия одной их первых показала кацаПсинам кукиш в апреле 1989 года,крысы кремлевские мочили их сапёрным и лопатами, "черемухой" травили,тогда погибло 19 человек...Вечная им Память..,травмировано было около 4 000 человек..
показати весь коментар
26.05.2017 10:20 Відповісти
В Киеве намечается грандиозное мероприятия на 18 июня
"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 4655
показати весь коментар
26.05.2017 10:23 Відповісти
Збираєшся прийняти участь?
показати весь коментар
26.05.2017 10:26 Відповісти
Я там просто впізнав кілька порохососів,що шляються на Цензорі
показати весь коментар
26.05.2017 10:28 Відповісти
Реклама для братвы
показати весь коментар
26.05.2017 10:29 Відповісти
А ты у нас из каких сосов?
показати весь коментар
26.05.2017 11:05 Відповісти
"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 8744мои поздравления Грузия !
показати весь коментар
26.05.2017 10:23 Відповісти
Процветай Грузия!
показати весь коментар
26.05.2017 10:27 Відповісти
"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 3302
показати весь коментар
26.05.2017 11:51 Відповісти
Данило Галицький 1c1ee858, а чей флаг на фотке? Уж не армянский?
показати весь коментар
26.05.2017 10:28 Відповісти
Кстати трагические события в Тбилиси 9 апреля 1989 года расследовал типа демократ А.Собчак,убитый позже путлерскими КГБистами,за то что много знал о Путлере и его шайке убийц..
показати весь коментар
26.05.2017 10:33 Відповісти
Молодые годы мои как поют соловьий пташечка радостно поет
показати весь коментар
26.05.2017 10:36 Відповісти
К большому сожалению Пэця тебя никто не поздравляет, но будем надеется, что передачи тебе будут передавать регулярно!
показати весь коментар
26.05.2017 11:09 Відповісти
Из брехливой пасти шикаладного вора, коррупционера и подонка это звучит как издевательство и насмешка.
показати весь коментар
26.05.2017 12:02 Відповісти
გილოცავთ! ბელორუსის სიყვარულით!

Фестиваль грузинской кухни «Тбилисоба» прошел 27 августа 2016 г. в Минске, http://nn.by/?c=ar&i=176140 :
"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 582"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 6805"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 2366"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 6228"Мира, согласия и процветания!", - Порошенко поздравил Грузию с Днем независимости - Цензор.НЕТ 6534
показати весь коментар
26.05.2017 13:24 Відповісти
с праздником Грузия и грузинский народ
Желаю вам вернуть все свои земли отжатые россиюшкай и репарации получать в Бюджет грузинский
показати весь коментар
26.05.2017 14:03 Відповісти
"Мира, согласия и процветания!--это всё у них есть!!! Петро,не примазывайся к Мишиным достижениям))) А так конечно--браво Грузия!!!
показати весь коментар
26.05.2017 16:30 Відповісти
Счастья вам, мира и единства, братья грузины !!!
показати весь коментар
26.05.2017 17:41 Відповісти