7015 відвідувачів онлайн
6 731 22

В окупованому Севастополі горів популярний торговий центр

У Севастополі 27 травня горів торговий центр "Апельсин", розташований в Гагарінському районі міста.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"Горіли дерев'яні піддони, які перебували на майданчику розвантажувальної рампи поблизу з торговим комплексом. Пожежа охопила 30 кв. метрів. Через те, що дерев'яні коробки були складені аж до самого верху, вогонь швидко перекинувся на вентиляційний канал. Розпочалось горіння обшивки найближчого внутрішнього приміщення будівлі", - йдеться в повідомленні МНС окупантів.
За інформацією прес-служби, для ліквідації пожежі співробітники МНС подали стволи для гасіння з двох боків: з боку вулиці і з внутрішнього приміщення. Паралельно ланками газодимозахисної служби була здійснена розвідка задимлених приміщень на наявність там людей.
Зрештою пожежу вдалося локалізувати. Вогонь не поширився приміщеннями, і великій пожежі в торговому комплексі вдалося запобігти, зазначають у прес-службі.

Дивіться також: Велика пожежа в Полтаві: горіла історична будівля, внесена до реєстру культурного надбання. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+4
В Севастополе горел популярный торговый центр - Цензор.НЕТ 8205
показати весь коментар
27.05.2017 14:10 Відповісти
+3
Украинский сварщик?
показати весь коментар
27.05.2017 14:09 Відповісти
+3
В оккупированном Севастополе горел популярный торговый центр - Цензор.НЕТ 3342
показати весь коментар
27.05.2017 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украинский сварщик?
показати весь коментар
27.05.2017 14:09 Відповісти
В тапках гастарбайтера.
показати весь коментар
27.05.2017 14:14 Відповісти
во кацаня до чего додумалась...коробки из дерева делает,а арматы из картона
показати весь коментар
27.05.2017 14:09 Відповісти
Что сгорит, то не сгниёт!
показати весь коментар
27.05.2017 14:10 Відповісти
В Севастополе горел популярный торговый центр - Цензор.НЕТ 8205
показати весь коментар
27.05.2017 14:10 Відповісти
Кацапский трансвестит, мог бы у кабздона и паричек одолжить
показати весь коментар
27.05.2017 14:17 Відповісти
Нічого, на попелищі виростуть нові дерева, може не апельсини, а осики, щоб в майбутньому було з чого кілки стругати. Кожному упирю по кілку, а інших іуд на осику ногами вниз.
показати весь коментар
27.05.2017 14:14 Відповісти
Да и хер с ним! Гори,гори ясно,чтобы не погасло!
показати весь коментар
27.05.2017 14:15 Відповісти
Петро поїхав, свято закінчилосьВ Севастополе горел популярный торговый центр - Цензор.НЕТ 1745
показати весь коментар
27.05.2017 14:16 Відповісти
ярош бензавозом потушил
показати весь коментар
27.05.2017 14:17 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=B1zz_zMPJRY Гори-гори ясно. Чтобы не погасло. Глянь на небо. Птички летят. Колокольчики звенят. Дети берутся за руки, образуя пары. Пары стоят одна за другой ...
показати весь коментар
27.05.2017 14:19 Відповісти
Что не сгорит, то сгниет.
показати весь коментар
27.05.2017 14:27 Відповісти
Честно говоря при подготовке статьи никто ничерта конечно же не искал,этот апельсин находится в таких ипенях и нет там ничего совершенно интересного,продуктовый (кажется Эко) был при Украине.Сгорел бы и хрен бы с ним.
показати весь коментар
27.05.2017 14:40 Відповісти
Конечно,или ты думаешь что на цензоре пишут те кто не был в Севасе ни разу?Камыши всегда были и будут ИПЕНЯМИ при любой власти,чуть дальше Новус на ПОРе никакого сравнения.Кстати наверное будет большой новостью для тебя,все магазины которые типа стали "другими" это все дочки украинских продуктовых сетей только открытые по законам рф,я выяснил это случайно,Пуд и АТБ это одно и тоже и управляется из Днепра.
показати весь коментар
27.05.2017 16:35 Відповісти
Ну не знаю чем тебя еще удивить ,разве что поставить тумблер на опорах в Херсоне .Как там Фиолент и 7-й км,полигоны еще не сделали?Там же на дачах вроде люди жили.
показати весь коментар
27.05.2017 16:43 Відповісти
В оккупированном Севастополе горел популярный торговый центр - Цензор.НЕТ 3342
показати весь коментар
27.05.2017 14:51 Відповісти
Митинг в Ватостополе. Странно, но что-то не видно триколоров.

В оккупированном Севастополе горел популярный торговый центр - Цензор.НЕТ 747
показати весь коментар
27.05.2017 20:44 Відповісти
ДЕРИБАНЯТ ПАДЛЫ !!!
показати весь коментар
28.05.2017 07:43 Відповісти