5271 відвідувач онлайн
3 865 42

Обстріл житлового сектора Красногорівки: пошкоджено будівлю лікарні - персонал евакуйовують

аброськин

Інформація про пошкодження і постраждалих уточнюється.

Вранці бойовики почали обстріл Красногорівки, пошкоджено будівлю лікарні, інформує Цензор.НЕТ. Про це повідомив начальник поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.
"О 6:40 бойовики почали розстріл міста. Є інформація про пошкодження будівлі міської лікарні. Кілька снарядів впало в житловому секторі (в районі заводу). Інформація про пошкодження і постраждалих уточнюється. На місці працює слідча група поліції Мар'їнки. На 7:45 обстріл триває, співробітники поліції під безперервним обстрілом почали евакуацію персоналу лікарні і хворих терапевтичного відділення. Переважно це люди похилого віку", - написав він.

Аброськін зазначив, що інформація про пошкодження і постраждалих уточнюється.
На місці працює слідча група поліції Мар'їнки.
Топ коментарі
+7
Петро продовжує пишатися відведеною від лінії розмежування важкою зброєю та неухильним дотриманням режиму припинення вогню...
показати весь коментар
28.05.2017 09:05 Відповісти
+7
Пока агрессор бомбит больницы, в Украине идет бойка торговля российским автопромом а на вырученные деньги агрессор модернизирует армию. Я уже давно призываю Верховную зРаду и Президента олигарха Порошенко запретить ввозить в Украину авто марки из РФ такие как ВАЗ УАЗ и ГАЗ. Камаз и др. А так же ввести в агрессором визовый режим.
показати весь коментар
28.05.2017 09:15 Відповісти
+6
Аброськин, это ж твои и голубана люди стреляют
показати весь коментар
28.05.2017 09:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Миротворчество Минского плана не помогает ? А сказали что других вариантов нет ? Как же так ?
показати весь коментар
28.05.2017 09:02 Відповісти
Сепарская морда вылезла на экраны,а где же Голубан?
показати весь коментар
28.05.2017 09:02 Відповісти
Я помітив- ти пишеш виключно в темах про загиблих чи поранених українських Воїнах.
Наводить на роздуми.
показати весь коментар
28.05.2017 09:13 Відповісти
Мне накакать на твои роздумы,как и на роздумы всей вашей бригады из минжопализунов.
показати весь коментар
28.05.2017 09:19 Відповісти
Згадуючи що ти БЮТовець з Горлівки, я мимоволі думаю про Героя України Рибака. І згадую що він загинув, захищаючи Україну, а ти сидиш на допомогу біженцям в Краматорську.
показати весь коментар
28.05.2017 21:22 Відповісти
Миротворчество Минского плана не помогает ? А сказали что других вариантов нет ? Как же так ? Так и будет полиция вести статистику разрушений ? Или за ум возьмется ?
показати весь коментар
28.05.2017 09:03 Відповісти
Що пропонуєш?
показати весь коментар
28.05.2017 10:14 Відповісти
Петро продовжує пишатися відведеною від лінії розмежування важкою зброєю та неухильним дотриманням режиму припинення вогню...
показати весь коментар
28.05.2017 09:05 Відповісти
Аброськин, это ж твои и голубана люди стреляют
показати весь коментар
28.05.2017 09:07 Відповісти
показати весь коментар
28.05.2017 09:21 Відповісти
Мабуть ми їм мало бпезкоштовної електроенергії та води дали...
показати весь коментар
28.05.2017 09:08 Відповісти
Сколько еще нашему правительству надо смертей нашего народа чтоб они насрали на Минские договоренности и начали ОСВОБОЖДАТЬ землю Украины?Если бы погиб хоть один сын членов правительства то уже давным-давно страна была бы освобожденной.
А может убивать их сыновей здесь в тылу чтоб востанавить равновесие?
показати весь коментар
28.05.2017 09:10 Відповісти
А хто припинить війну? Назви ім'я. І не просто визнає кацапським Крим та Донбас, не гарантує Кремлю невступ України до НАТО та Євросоюзу, а реально так прийде, і поведе українців в наступ, швидко і безкровно давши нам перемогу в цій війні?
показати весь коментар
28.05.2017 09:12 Відповісти
https://twitter.com/hashtag/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0?src=hash #Красногоровка , ул. Толстого 4, последствия обстрела утром 28/05/17
Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 8251
показати весь коментар
28.05.2017 09:12 Відповісти
Не пойму,ты хвастаешься достижениями твоей республики?
показати весь коментар
28.05.2017 09:15 Відповісти
Не отвлекайся, шахтер, а то раствор застынет
показати весь коментар
28.05.2017 09:25 Відповісти
Да я сейчас строю,то что ваши граждане разрушают.
показати весь коментар
28.05.2017 09:32 Відповісти
Не преувеличивай - на большее чем месить раствор шахтеры не способны.
показати весь коментар
28.05.2017 09:34 Відповісти
Я хоть раствор месить могу,а ты все каку месишь,при чем в своих же штанах.
показати весь коментар
28.05.2017 09:39 Відповісти
Якщо це ранок, то судячи по тіням стріляли з південної сторони.
показати весь коментар
28.05.2017 10:18 Відповісти
https://twitter.com/hashtag/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0?src=hash #Красногоровка , школа №2, последствия обстрела утром 28/05/17

Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 8214
показати весь коментар
28.05.2017 09:13 Відповісти
Бойовики,кажете?! З російських мінометів та Градів?!
показати весь коментар
28.05.2017 09:17 Відповісти
Ну,й, нащо ,ви,це, зробили. Вбогі ?
показати весь коментар
28.05.2017 09:46 Відповісти
https://twitter.com/hashtag/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0?src=hash #Красногоровка , больница, последствия обстрела утром 28/05/17Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 1577 Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 5248
показати весь коментар
28.05.2017 09:14 Відповісти
Пока агрессор бомбит больницы, в Украине идет бойка торговля российским автопромом а на вырученные деньги агрессор модернизирует армию. Я уже давно призываю Верховную зРаду и Президента олигарха Порошенко запретить ввозить в Украину авто марки из РФ такие как ВАЗ УАЗ и ГАЗ. Камаз и др. А так же ввести в агрессором визовый режим.
показати весь коментар
28.05.2017 09:15 Відповісти
І навіщо Україні зараз Москвозаробітчанський Майдан?
показати весь коментар
28.05.2017 09:19 Відповісти
Смуглые парни автосалона по ул.Скляренко в Киеве с большим размахом продают ватникам "шедевры" автопрома засрашки . Оживленное движение автотранспорта по этой улице - все это лицезреют и молчат (наверное не знают , куда пожаловаться и что от них зависит)
показати весь коментар
28.05.2017 09:44 Відповісти
Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 207Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 675Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 5321
показати весь коментар
28.05.2017 09:21 Відповісти
Припинити війну в Україні як не дивно може тільки сама війна і не безкровно.Та тільки тепер наші воїни помирають нізащо,тільки кладуть свої життя за примарні домовленості на папері яким можна підтертися так як і із Будапештським меморандумом та гарантами безпеки нашої країни які як на Україну так і на українців насрали.
Так при визволені країни помруть і наші воїни але помруть за визволення а не так як помирають тепер безцільно і як мішені в кацапському тирі.
показати весь коментар
28.05.2017 09:21 Відповісти
Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 7906
показати весь коментар
28.05.2017 09:23 Відповісти
https://www.google.com.ua/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjnuqan-pHUAhUhM5oKHdtMC-IQjhwIBQ&url=http%3A%2F%2*****.com%2Fview%2Frffg&psig=AFQjCNHrQEuYc3Jt7t2uy2jKPQ5MDZ-DAg&ust=1496039149644244 Были демоны, но они самоликвидировались

Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - персонал эвакуируют - Цензор.НЕТ 5449
показати весь коментар
28.05.2017 09:26 Відповісти
http://ren.tv/novosti/2017-05-26/nachalnik-podmoskovnogo-upravleniya-rosgvardii-obyavlen-v-rozysk Начальник подмосковного управления Росгвардии объявлен в розыск

Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - Цензор.НЕТ 7778

Лаушкин не являлся по повесткам на допрос и покинул страну.
Начальник подмосковного управления Росгвардии генерал-майор Алексей Лаушкин объявлен в оперативный розыск.

По данным РЕН ТВ, следователи СК на протяжении полутора месяцев пытались допросить Лаушкина в рамках уголовного дела полковника Захарченко. Однако он не являлся по повесткам, его местонахождение было неизвестно. Оперативным путем ФСБ РФ установило, что Лаушкин скрылся на территории Грузии у близких родственников. После этого следователь вынес постановление о принудительном приводе генерала на допрос. Исполнение постановления было возложено на сотрудников ФСБ.
Теперь при пересечении границы генерал будет задержан и доставлен к инициатору розыска - следователям.
Вопросы к Лаушкину у следствия возникли после показаний свидетелей, которые указывали на генерала как на посредника в получении взяток на общую сумму в $800 тысяч полковником Захарченко от известного московского ресторатора. Ранее адвокат полковника МВД Дмитрия Захарченко заявлял, что взятка, в которой уличили его клиента, была получена "при посредничестве сотрудника ФСБ Сенина и генерала МВД Лаушкина".
Отметим, что в прошлом году генерал-майор Алексей Лаушкин был переведен из МВД в управление Росгвардии по Московской области.
Напомним, что Дмитрия Захарченко арестовали по обвинению в препятствовании правосудию и производству предварительного расследования, злоупотреблении должностными полномочиями и получении взятки.
показати весь коментар
28.05.2017 09:25 Відповісти
https://twitter.com/CrimeaUA1 КРЫМский бандеровец‏ @CrimeaUA1 https://twitter.com/CrimeaUA1/status/868565701245710337 10 ч.10 часов назад
Крым. Симферополь. Оккупанты пообещали снести ТЦ «Куб» на пл. Куйбышева из-за "небезопасной обстановки с точки зрения антитеррора".

Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - персонал эвакуируют - Цензор.НЕТ 8328
показати весь коментар
28.05.2017 09:29 Відповісти
Да,уж ...
показати весь коментар
28.05.2017 09:41 Відповісти
Обстрел жилого сектора Красногоровки: повреждено здание больницы - персонал эвакуируют - Цензор.НЕТ 8104
показати весь коментар
28.05.2017 09:32 Відповісти
Пора красногоровцам ставать к пушкам и давать ответку агрессорам,уничтожающим их родной город.
показати весь коментар
28.05.2017 10:05 Відповісти
АБСТРЕЛЫ ПРЕКРАТЯТСЯ КОГДА РЛТРОХ РЕРЕСТАНЕТ СПОНСИРОВАПТЬ ВОЙНУ!!!!!!!!!
показати весь коментар
28.05.2017 10:21 Відповісти
РЛТРОХ це нове погоняло Х"йла? Коли воно виникло? Я щось пропустив?
показати весь коментар
28.05.2017 10:24 Відповісти
Проглядається нова тактика, яку запропонував хтось із головних сепарів, типу ми будемо лупашити по прифронтовим містечкам, поки місцеві не вийдуть на вулиці і не почнуть вимагати, щоб українська армія пішла геть.
У певному сенсі це навіть добре, бо з їхнього боку це жест відчаю.
показати весь коментар
28.05.2017 10:22 Відповісти
Давно пора вернуть украинскую артиллерию на передовую, и реагировать как Израиль когда их обстреливает "сектор Газа".
показати весь коментар
28.05.2017 10:26 Відповісти
о...снова спикер сепарский на цензоре слово поимел....