5062 відвідувача онлайн
2 525 27

Метою Грузії є членство в НАТО, - глава МЗС Джанелідзе

джанелидзе

Метою Грузії є повноцінне членство в Північноатлантичному альянсі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив міністр закордонних справ Грузії Михаїл Джанелідзе, виступаючи перед учасниками засідання політичного комітету Парламентської асамблеї НАТО.

За його словами, надання Грузії Плану дій щодо членства (ПДЧ) або вступ в НАТО "не спрямовані проти Росії". "Наш вступ до НАТО - це наша безпека. Це суверенний вибір Грузії - бути частиною вільного світу, з яким маємо спільні цінності. Це не направлено на те, щоб викликати роздратування у кого-небудь, а направлено на створення стабільності та безпеки не лише в Грузії, але в регіоні в цілому", - підкреслив глава МЗС.

Читайте також: Саміт НАТО підтвердив єдність позиції щодо Росії, - Бюро нацбезпеки Польщі

Як повідомив журналістам голова Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі, в резолюції, яка буде прийнята 29 травня, буде міститися рекомендація надати Грузії ПДЧ.
Топ коментарі
+8
Военные базы НАТО в Грузии и Украине пойдут только на пользу.
показати весь коментар
28.05.2017 23:32 Відповісти
+7
Вам пора на форум по мельдонию...
показати весь коментар
28.05.2017 23:19 Відповісти
+7
Первые два слова Вашего предложения мне особо нравятся.
показати весь коментар
28.05.2017 23:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодцы, грузины.
Гибрибные отношения.
В одном заявлении - раша завжди наша, в другом - НАТО нам очень надо.
показати весь коментар
28.05.2017 23:14 Відповісти
Вам пора на форум по мельдонию...
показати весь коментар
28.05.2017 23:19 Відповісти
кацап решил блеснуть остроумием.
убого...
показати весь коментар
28.05.2017 23:21 Відповісти
Но поскользнулся и не блеснул.
показати весь коментар
28.05.2017 23:31 Відповісти
умом его не понять...
показати весь коментар
28.05.2017 23:31 Відповісти
вата.у тебя так горелая щетина воняет.
показати весь коментар
28.05.2017 23:21 Відповісти
Почему у путенцев говно, член и жопа основа любого предложения?
показати весь коментар
28.05.2017 23:26 Відповісти
Меж тем в Грузии уже зарплата врача и водителя скорой помощи, почти сравнялась со средней зарплатой Новосибирска.
показати весь коментар
28.05.2017 23:39 Відповісти
Какие грустные *****. И у того, что слева и у того, что справа.А у того, что посредине, как будет это не смешно, тоже грустное лицо https://mobile.twitter.com/Anakoyher/status/868916207004549121/photo/1 Целью Грузии является членство в НАТО, - глава МИД Джанелидзе - Цензор.НЕТ 7368
показати весь коментар
29.05.2017 00:33 Відповісти
Целью Грузии является членство в НАТО, - глава МИД Джанелидзе - Цензор.НЕТ 1173
показати весь коментар
29.05.2017 01:25 Відповісти
...грузины в НАТО... ...ну, разве что вместо Турции... -- как безвиз Украине...*)
показати весь коментар
28.05.2017 23:25 Відповісти
да не мироточь ты так - вместо парашкенции всеравно китай будет)
показати весь коментар
29.05.2017 03:53 Відповісти
Кацапье сдохнет,но не даст Грузинам и Украинцам попасть в Нато.Одна надежда,это развал параши или в собственной ненависти захлебнутся.
показати весь коментар
28.05.2017 23:27 Відповісти
Первые два слова Вашего предложения мне особо нравятся.
показати весь коментар
28.05.2017 23:32 Відповісти
Да был бы идеальный вариант
показати весь коментар
28.05.2017 23:34 Відповісти
сдохнет
показати весь коментар
29.05.2017 00:20 Відповісти
О чём Вьі? Себе б помогли обьединением в рух Михо!Своя клуня-ничто;Коалиция-всё!Но такого уже не будет после травли Савченко-гопотники пускай годик-другой ещё побатрачат,крьісятничая,да детей битьіх оттаскивая от крьісоловки барьіжни,а там,как фортуна повернёт-простят их или не простят за эгоцентризм.A kацапье-обмелеет!
показати весь коментар
29.05.2017 01:53 Відповісти
Военные базы НАТО в Грузии и Украине пойдут только на пользу.
показати весь коментар
28.05.2017 23:32 Відповісти
а акционер Газпрома не против ?
показати весь коментар
28.05.2017 23:34 Відповісти
газпром уже не тот видимо
показати весь коментар
29.05.2017 03:54 Відповісти
Это правильно!
А х@йла, как говаривал Лесь - "хай скосо3/14здить його нiкчемне тiло смертельная гагрена!"...
показати весь коментар
29.05.2017 00:09 Відповісти
Слабо верится, у Грузии такая же власть как и нас,если не хуже.
показати весь коментар
29.05.2017 00:27 Відповісти
давно хотят... с 2002.. а РФ не хочет...
показати весь коментар
29.05.2017 00:56 Відповісти
Чітко і зрозуміло))
показати весь коментар
29.05.2017 01:27 Відповісти
НУЖНО ГРУЗИИ И ПРО И ЯДЕРНОЕ ОРУЖИЕ !!!
показати весь коментар
29.05.2017 04:24 Відповісти