6192 відвідувача онлайн
14 854 22

Порошенко звільнив заступника командувача Нацгвардією Рудницького

рудницкий

Президент України Петро Порошенко звільнив Валерія Рудницького з посади заступника командувача Національної гвардії.

Про це йдеться в указі Президента №147 від 29 травня, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Звільнити Рудницького Валерія Івановича з посади заступника командувача Національної гвардії України і зарахувати його в розпорядження командувача Національної гвардії України", - йдеться в документі.

Рудницький обіймав цю посаду з травня 2014 року і відповідав за напрямок громадської безпеки.
Топ коментарі
+11
українців геть від керування збройними силами! бо коли ********** піде здавати Україну *****, можуть трохи не зрозуміти... а от "аллєрови" та "авакови" - це те, що треба, ці не українці, у них рука не здригнеться стріляти в українців.
показати весь коментар
29.05.2017 12:54 Відповісти
+8
все я к у 1917-20-х роках, згадаймо склад ЧК та особовий склад ЧОН - жиди керують, а вбивають угорці, латиші, китайці, корейці, кацапи, кримінальники певної національності, усілякі котовські-бєнікрікі, та хто завгодно.... не було лише каральних загонів з українців, і зрозуміло чому.
показати весь коментар
29.05.2017 12:58 Відповісти
+7
Наверное не достаточно лояльный к Пэти оказался....., сейчас кого нибудь с винницких назначит, кого нибудь с руководства рошен или бурячного производства...
показати весь коментар
29.05.2017 12:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Підсцикається
показати весь коментар
29.05.2017 12:45 Відповісти
собирается подставить своего,который простилаться перед пецей будет
показати весь коментар
29.05.2017 12:46 Відповісти
что за елка?
показати весь коментар
29.05.2017 12:47 Відповісти
Ну вот, убрали, чтобы Нацгвардию не позорил...
Живет квартире 100 кв.м и ездит на Тойоте Венце. И из налички только зарплата... Совсем замшелый персонаж...
показати весь коментар
29.05.2017 12:53 Відповісти
ну если и вправду он таков, значит не взяточник и честь офицера у него на первом месте, а значит и не замшелый персонаж, а персонаж достойный уважения!
показати весь коментар
29.05.2017 12:56 Відповісти
Дружил с Наливайченко!
показати весь коментар
29.05.2017 12:53 Відповісти
українців геть від керування збройними силами! бо коли ********** піде здавати Україну *****, можуть трохи не зрозуміти... а от "аллєрови" та "авакови" - це те, що треба, ці не українці, у них рука не здригнеться стріляти в українців.
показати весь коментар
29.05.2017 12:54 Відповісти
https://censor.net/user/339046 - так все и есть.... - сочувствуешь украинцам или сам не дай Бог из таких - в топку!
показати весь коментар
29.05.2017 12:57 Відповісти
все я к у 1917-20-х роках, згадаймо склад ЧК та особовий склад ЧОН - жиди керують, а вбивають угорці, латиші, китайці, корейці, кацапи, кримінальники певної національності, усілякі котовські-бєнікрікі, та хто завгодно.... не було лише каральних загонів з українців, і зрозуміло чому.
показати весь коментар
29.05.2017 12:58 Відповісти
"князєви", "аброськіни"... всі командні пости силових структур останнім часом форсовано комплектуються НЕУКРАЇНЦЯМИ (уже не кажу - "по духу", доморощеними запроданцями у нас хоч греблю гати...) НАВІТЬ нацменами (в основному кацапами) ПО ПОХОДЖЕННЮ, а у більшості випадків українофобами і україноненависниками, колишніми "беркутами" і "ображеними" продажними мєнтами.
Але і проти них ітимуть не пацани з дерев"яними щитами. І не на убій...
показати весь коментар
29.05.2017 13:08 Відповісти
Наверное не достаточно лояльный к Пэти оказался....., сейчас кого нибудь с винницких назначит, кого нибудь с руководства рошен или бурячного производства...
показати весь коментар
29.05.2017 12:54 Відповісти
Неплохо будет в гардеробе смотреться-шапки и манто выдавать
показати весь коментар
29.05.2017 12:57 Відповісти
Погано лизав.
показати весь коментар
29.05.2017 12:57 Відповісти
за то как щекотал усами!!!
показати весь коментар
29.05.2017 13:07 Відповісти
До цього ні разу не видів цього хлопа, але чоло у нього еталонної шістки.
показати весь коментар
29.05.2017 18:51 Відповісти
За ум решили взяться ? Так а награждали то за что ? А просто так они себя награждали за подвиги Азова Донбасса и других добровольцев.
показати весь коментар
29.05.2017 13:07 Відповісти
Уволен за убийство азовцами 18-летнего парня в Мариуполе.
показати весь коментар
29.05.2017 13:24 Відповісти
"парня"? НАРКОДИЛЕРОВ зачищали "азовцы", потому что по закону драг-дилеров у нас НЕ САДЯТ, они ВСЕ под "крышей" или ментов, или прокурорских, или эсбеушников. Я не одобряю такие методы, но вполне понимаю. Проблема уже стала катастрофической, и рано или поздно придет к власти свой "президент Родриго Дутерте Роа", и наркоманов с накоторговцами начнут массово убивать. Мы видим начало процесса, вызванное даже не бездействием т.н. "законной власти", а ПРЯМЫМ СОУЧАСТИЕМ этих органов власти (призванных БОРОТЬСЯ!! с наркоманией) в государственном преступлении - массовом распространении наркомании.
показати весь коментар
29.05.2017 13:41 Відповісти
Совершенно верно!
показати весь коментар
29.05.2017 15:09 Відповісти
P.S. Имею в виду, что уволен за то, что командир роты Нацгвардии забивает до смерти 18-летних пацанов. Какая уж там общественная безопасность! А Vladimir 5fe313f3 - по-видимому, обкурился и обкололся, если в Дане Савченко обнаружил "наркодилера". Лечитесь и не пи..те х..ню...
показати весь коментар
29.05.2017 15:13 Відповісти
на якогось сєпара колаборанта чи москаля нове місце зачекалося....
показати весь коментар
29.05.2017 14:31 Відповісти
отвечал за направление общественной безопасности...

Что за хрень в ненужной гвардии? Какая безопасность?
И целый генс-лейтенант....
Как были вы ментами позорными и вонючими, такими и остались.
показати весь коментар
03.06.2017 21:41 Відповісти