4805 відвідувачів онлайн
2 741 13

Польські солдати в Латвії захищатимуть кордони від імперіалізму РФ, - Мацеревич

польша оборона территориальная

Міністр оборони Антоні Мацеревич взяв участь у церемонії відправлення Першого польського військового контингенту в Латвію. Під час конференції в Бранево глава Міноборони підкреслив, що розміщення польських солдатів у Латвії сприятиме захисту польських кордонів від агресії Росії.

Він також відзначив сприятливі для польської безпеки домовленості, ухвалені на саміті НАТО, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польша.
"Ці солдати під командуванням майора захищатимуть наш кордон і кордон нашого сусіда від російського імперіалізму. Це їхнє завдання: відлякування та оборона", - сказав Антоні Мацеревич.

Під час церемонії в Бранево також підписано протокол про передачу і прийняття компонентів Польського військового контингенту Генеральним штабом Збройних сил Польщі та Оперативним командуванням Збройних сил Польщі.
Топ коментарі
+8
welcome ! u nas tut uzhe "zaval" i kanadci i anglichanje , nemci....sha poljaki esho....voobshem...chem bolshe - tem lutshe !!!
показати весь коментар
29.05.2017 17:18 Відповісти
+3
vy hotite shtob u nas vsja strana v akopah sidela ? v sluchae chevo u nas jestj zemessardze tam na mnogo bolshe narodu chem v armii....da i esli uzh nado budet to mobilizuem vseh kto ne vata.
показати весь коментар
29.05.2017 17:47 Відповісти
+3
Поздравляю соседей! Молодцы поляки!
показати весь коментар
29.05.2017 18:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
welcome ! u nas tut uzhe "zaval" i kanadci i anglichanje , nemci....sha poljaki esho....voobshem...chem bolshe - tem lutshe !!!
показати весь коментар
29.05.2017 17:18 Відповісти
Почему бы вам свою армию не увеличить? За счёт тех грязных денег, что лежат в латвийских банках.
показати весь коментар
29.05.2017 17:44 Відповісти
vy hotite shtob u nas vsja strana v akopah sidela ? v sluchae chevo u nas jestj zemessardze tam na mnogo bolshe narodu chem v armii....da i esli uzh nado budet to mobilizuem vseh kto ne vata.
показати весь коментар
29.05.2017 17:47 Відповісти
Дай Бог! Но наш опыт показывает, что грязные деньги в большом количестве сильно мешают Родину защищать.
показати весь коментар
29.05.2017 18:00 Відповісти
ja ne ochenj to ponimaju o chom vy....esli chestno - popahivaet vatnymi novostjami....kiseljTV opjatj smotrelji ?
показати весь коментар
29.05.2017 18:03 Відповісти
Это в Латвии грязные денги лежат? Это к Украинской прокуратуры Латышы не могли достучится, что-бы решить, что сделать с грязными денги, по-этому и заброли. Как и эстонцы. Найдут грязные денги, и конфискурует.
показати весь коментар
29.05.2017 18:12 Відповісти
Поздравляю соседей! Молодцы поляки!
показати весь коментар
29.05.2017 18:13 Відповісти
это не империализм, а скорее дебилизм
показати весь коментар
29.05.2017 17:49 Відповісти
odno drugomu nemeshaet
показати весь коментар
29.05.2017 18:01 Відповісти
Вы о чем? О том, что поляки приедут в Латвию помочь Латвии (которая, как и Польша входит в НАТО и ЕС, то-есть обе страны друзья и партнеры), это империализм????????
показати весь коментар
29.05.2017 18:15 Відповісти
prochitai statju
показати весь коментар
29.05.2017 18:42 Відповісти
Спасибо. Пропустил слово ,,российский". Ставлю лайк
показати весь коментар
29.05.2017 18:48 Відповісти
Латыши молодцы, не перестаю ими восхищаться, мне нравится как решили "кацапский вопрос"!
показати весь коментар
29.05.2017 22:56 Відповісти