12929 відвідувачів онлайн
1 415 19

Фінансування програми "Доступні ліки" буде збільшено на 250 млн гривень, - Гройсман

лекарства аптеки доступные

Кабмін планує в липні розширити асортимент препаратів програми "Доступні ліки", яка діє на медикаменти від серцево-судинних захворювань, діабету II типу і бронхіальної астми. Фінансування самої програми буде збільшено на 250 млн грн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
Прем'єр зазначив, що програма "Доступні ліки" працює вже 2 місяці.
Так, за словами Гройсмана, за цей час близько 1 млн українців уже скористалися можливістю отримати необхідні ліки, а участь у програмі беруть понад 5000.

Також читайте: Перелік препаратів за програмою "Доступні ліки" буде розширено до 1 липня, - Розенко

"Ми тримаємо руку на пульсі, аналізуємо та вносимо необхідні корективи. Нещодавно ми ухвалили рішення про збільшення фінансування програми на 250 млн гривень, а вже в липні ми розширимо перелік ліків, які доступні за програмою. Збільшення тривалості та якості життя українців - наш пріоритет!" - написав він.

Як повідомляли, з 1 квітня в Україні стартувала програма "Доступні ліки", яка дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою.
Топ коментарі
+3
Доступные лекарства для доступных людей, простые украинцы в эту категорию не входят.
показати весь коментар
30.05.2017 08:55 Відповісти
+3
Прикольно. Финансирование программы доступные лекарства есть - вон даже увеличивается. А вот самих доступных лекарств нет.
показати весь коментар
30.05.2017 09:10 Відповісти
+2
Или аж на 7 гривен на каждого человека! Хай винницкий заочник себе на них чесоточную мазь в аптеке купит
показати весь коментар
30.05.2017 08:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так дуйте к рыгам , в чем проблема,
показати весь коментар
30.05.2017 08:41 Відповісти
В спам, свинья!
показати весь коментар
30.05.2017 08:55 Відповісти
Заблокировали одноклассников целого поколения людей! НИГДЕ и НИКОГДА такого не было. Мы живем в резервации.

Не будет одноклассников,
Не станет одноклассниц.
Но, этим не вернуть границ и цен.
Исчезло много праздников,
Померк Майдана глянец…
И ничего не дали нам взамен.

Контакты разрываются.
И вот, мы не ВКонтакте.
Меняем шило мы на… пустоту.
Ну, а кому не нравится -
Так вы себе представьте,
Что просто стали в очередь не ту.

Не будет больше Яндекса -
Видать, не станет пробок.
Таков порядок следствия-причин.
Наш Президент прославится,
Тем, что умом не робок.
А мы зимой зубами постучим...
(полностью стих: http://chtoikak.vsego.net/stihi/112-ukraine/1496-proshchajte-odnoklassniki Прощайте одноклассники )
показати весь коментар
30.05.2017 09:16 Відповісти
Семь лет мак не родил - и голода не было.
показати весь коментар
30.05.2017 11:31 Відповісти
гнойсман, ромчику насирову рецептик выхлопочи. а то болезный в Америку собрался.
показати весь коментар
30.05.2017 08:40 Відповісти
А че их искать, иди в аптеку и получай.
показати весь коментар
30.05.2017 08:42 Відповісти
- Даже курица, вышедшая из кухни в гостиничный двор, почувствовала прилив сил и попыталась взлететь. (c)
показати весь коментар
30.05.2017 09:09 Відповісти
нужна ли мертвому припарка?
показати весь коментар
30.05.2017 08:45 Відповісти
Или аж на 7 гривен на каждого человека! Хай винницкий заочник себе на них чесоточную мазь в аптеке купит
показати весь коментар
30.05.2017 08:46 Відповісти
А компенсация за неиспользованные лекарства будет?
показати весь коментар
30.05.2017 08:49 Відповісти
Трохи не в тему
Дорн нашел оригинальный способ избежать срыва концерта в Одессе
13 часов назад
Популярный украинский певец Иван Дорн, концерт которого в Одессе пригрозили сорвать активисты «Правого сектора», решил отменить выступление.
.
показати весь коментар
30.05.2017 08:54 Відповісти
Доступные лекарства для доступных людей, простые украинцы в эту категорию не входят.
показати весь коментар
30.05.2017 08:55 Відповісти
Гнойсман,Горобец ты наш пейсатый ,что ж ты так брешеш и даже уже не краснеешь,видать сказывается опыт винницкого базара,где ты Людям впаривал кости по цене парной мякоти,к примеру у нас в Ужгороде за месяц выбрали годичную норму этих лекарств по рецептах выдаваемых поликлиниками,теперь чтобы получить бесплатный рецепт нужно ложится в стационар,ну а теперь твоя гнусная ложь по газу,где вы якобы отменили абонплату,передаю дословно текст с пришедшей квитанции---- До структури роздрібної(кінцевої) ціни газу входить:його вартість як товару-4849,00 грн,торгівельна націнка НАК *Нафтогазу України* в розмірі 93,00 грн(это ты гнида Гнойсмановская так абонплату замаскировал),торгівельна націнка постачальників-123,55 грн(опять та же абонплата).З урахуваннямтранспортних витрат у розмірі 732,70 грн.(какая транспортировка,откуда,куда?) та ПДВ-1159,65 грн.,(какое млять ПДВ?),кінцева ціна для побутових споживачів з 1 квітня 2017 року становить 6957,90 грн, за 1000 куб.м газу,с чем вас Народ и поздравляю,и всё это согласно постанови кабміну від 22 березня 2017 року №187,тобой гнида воровская Гнойся изданная,ох скоро будет вам весело
показати весь коментар
30.05.2017 09:05 Відповісти
Прикольно. Финансирование программы доступные лекарства есть - вон даже увеличивается. А вот самих доступных лекарств нет.
показати весь коментар
30.05.2017 09:10 Відповісти
Еще 250 миллионов украдут из кармана пенсионеров((( Та когда они уже нажрутся???
показати весь коментар
30.05.2017 09:13 Відповісти
Нигуя себе!!! Это ж аж по 10 коп на пенсионера...