9088 відвідувачів онлайн
1 643 20

Курченку направили повідомлення про підозру та оголосили його в розшук, - ГПУ

курченко

Бізнесмену Сергію Курченку направили повідомлення про підозру в низці порушень, зокрема, у створенні злочинної організації й ухиленні від податків в особливо великих розмірах.

Як передає Цензор.НЕТ, Сергія Курченка оголосили в розшук, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Зазначається, що прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом створення злочинної організації та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах у ході реалізації 800 тисяч тонн нафтопродуктів у так званій "злочинній схемі Курченка".

Читайте також: У справі Онищенка в розшуку перебуває 9 осіб. Щодо цих осіб будемо ініціювати процедуру заочного засудження, - Холодницький

"У вівторок, 30 травня, прокуратурою Одещини погоджено та направлено повідомлення про підозру колишньому голові спостережної ради групи компаній С. Курченку у вчиненні ряду злочинів, серед яких створення злочинної організації, ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем, легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом тощо", - йдеться в повідомленні ГПУ.

Крім того, склали повідомлення про підозру ще одному фігуранту злочинної організації, причетному до махінацій із паливом.

За даними слідства, ці люди за межами України, в зв'язку з чим їх оголосили в розшук.

Загалом у кримінальному провадженні наразі статус підозрюваних та обвинувачених мають 19 осіб. Серед них колишні керівники ПАТ "Одеський нафтопереробний завод", державні інспектори Одеської митниці, капітани, які здійснювали судозаходи до морських портів з метою маскування фіктивного вивезення нафтопродуктів, колишній керівник підконтрольної компанії та диспетчер цього підприємства.

Також читайте: Колишніх керівників Одеського НПЗ, замішаних у "схемах Курченка", оголошено в розшук, - прокуратура

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління Головного управління Національної поліції в Одеській області.
Топ коментарі
+3
От це так перемога ,на очереди Сталин и Берия ,и будем ждать дела по преступлениям хана Батыя и полчищ печенегов .....
показати весь коментар
30.05.2017 16:24 Відповісти
+1
ВОистину у нас при власти дауны конченые. Ну посадите его еще защечно
показати весь коментар
30.05.2017 16:26 Відповісти
+1
Ага ,счас метнутся искать ...
показати весь коментар
30.05.2017 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От це так перемога ,на очереди Сталин и Берия ,и будем ждать дела по преступлениям хана Батыя и полчищ печенегов .....
показати весь коментар
30.05.2017 16:24 Відповісти
"В данном случае не идет речь, чтобы наказать этих людей, а речь идет лишь о том, чтобы доказать судебным решением, что в действительности был факт геноцида. В случае принятия судом такого решения будет установлено, что в действительности было совершено преступление, геноцид против крымскотатарского народа, это решение имеет юридическую основу. И в последующем граждане имеют право обращаться за возмещением ущерба. Важно в этом уголовном производстве получить конечное решение суда о признании переселения крымскотатарского народа преступлением",

геноцид против крымскотатарского народа, это решение имеет юридическую основу. И в последующем граждане имеют право обращаться за возмещением ущерба.

- Россия - наследница СССР = геноцид против крымскотатарского народа, это решение имеет юридическую основу. И в последующем граждане имеют право обращаться за возмещением ущерба. в Европейский суд по правам человека на россию - наследницу )))
показати весь коментар
30.05.2017 16:51 Відповісти
Очень хорошо ... в Дедушку Мороза,тоже веришь ?
показати весь коментар
30.05.2017 17:04 Відповісти
ЧТОБ ТЕБЯ ПУТИН СПАС!!!
(Украинское народное проклятие).
показати весь коментар
30.05.2017 17:11 Відповісти
😂😂😂😂😂
показати весь коментар
30.05.2017 22:18 Відповісти
😂😂😂😂😂вы сделали мой вечер)))
показати весь коментар
30.05.2017 22:21 Відповісти
Найдут гниду!
показати весь коментар
30.05.2017 16:26 Відповісти
Ага ,счас метнутся искать ...
показати весь коментар
30.05.2017 16:36 Відповісти
Понятное дело, метнуться. Судьба у них такая.
показати весь коментар
30.05.2017 16:52 Відповісти
Ну как тебе порохоботу можно не поверить.

Ведь они уже всех рыгоаналов "понаходили".Курченко направили сообщение о подозрении и объявили его в розыск, - ГПУ - Цензор.НЕТ 1120

У них только получается: предоставлять возможность сбежать и отпускать под залог.
показати весь коментар
30.05.2017 17:15 Відповісти
Ничего, не такое делали, да не сделали.
показати весь коментар
30.05.2017 17:43 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2017 20:33 Відповісти
ВОистину у нас при власти дауны конченые. Ну посадите его еще защечно
показати весь коментар
30.05.2017 16:26 Відповісти
Боже мой! Так, через 10 лет и на Пшонкой с Азировым подадут...
показати весь коментар
30.05.2017 16:30 Відповісти
сообщили по интернету или по телефону? Блин, Петро так пообгрызал интернет, что приходится подбирать браузеры, чтобы найти Цензор. Яндекс весь обрезали.
показати весь коментар
30.05.2017 16:30 Відповісти
Та капец у тебя просто. Три браузера (ИЕ, Хром, Мозила) и все ходят без проблем.
А уж как ты без ********* живешь - ума не приложу.
показати весь коментар
30.05.2017 16:33 Відповісти
ИЕ давно не поддерживается. Есть еще Амиго, но я не пробовал.
показати весь коментар
30.05.2017 17:01 Відповісти
Прям вижу, как дядя Петя тебе в интернет-браузерах настройки сбивает.

Еще раз тебе говорю: ИЕ с 8 по 11, Мозила, Хром - все работает. Кацапкими говно-сервисами брезгую давно. Так что ничего сказать не могу.
показати весь коментар
30.05.2017 17:14 Відповісти
😂🤔😂😂😂😂😂😂
показати весь коментар
30.05.2017 22:20 Відповісти
- Что вы знаете о жизни и о жертвах? Или вы думаете, что если вас выселили из вашего особняка, вы знаете жизнь?! И если у вас реквизировали поддельную китайскую вазу, то это жертва? Жизнь, господа присяжные заседатели, это сложная штука, но, господа присяжные заседатели, эта сложная штука открывается просто, как ящик. Надо только уметь его открыть. Кто не может открыть, тот пропадает.(с)
показати весь коментар
30.05.2017 16:30 Відповісти