10234 відвідувача онлайн
6 707 35

Унаслідок сутичок у Львівській облраді постраждали 9 правоохоронців

нацкорпус

Після сутичок у Львівській обласній раді по медичну допомогу звернулися 12 осіб.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на міськраду, Наталія Поважук, головний лікар Станції швидкої медичної допомоги, розповіла, що двоє постраждалих направлені у 8-му лікарню Львова, одного пацієнта направили в обласну клінічну лікарню. У всіх пацієнтів травми легкого або середнього ступеня тяжкості.
У свою чергу Василь Обаранець, головний лікар 8-ї лікарні, додав: "По допомогу до нас звернулися дві жінки. Одна з них госпіталізована з легкими опіками. Це львів'янка. За словами потерпілої, на ній загорілася сорочка. Зараз уся необхідна медична допомога надається. Інша жінка з травмою зараз обстежується лікарями. Також по допомогу звернулися 9 працівників правоохоронних органів, їх обстежують у нас у травмпункті".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У Львівську облраду увірвалися націоналісти - ЗМІ. ВIДЕО + ФОТО (оновлено)

Нагадаємо, сьогодні біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації націоналісти проводили акцію з вимогою до депутатів Львівської обласної ради прийняти звернення до Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради про негайне підписання закону "Про амністію в 2016 році". У ході заходу відбулося кілька сутичок із поліцією.
Топ коментарі
+6
Билецкий лучше б в ВР ходил, а не бандитизмом занимался. Клоуны.
показати весь коментар
30.05.2017 20:37 Відповісти
+4
Агрессия РФ в Крыму была. А такой захват с требованиями -- бандитизм. Будут выборы -- победят, будут реализовывать свой манифест.
показати весь коментар
30.05.2017 20:57 Відповісти
+2
а чо там делать, гос. стаж идёт,контора платит, работать не надо, чего б не "подзаработать" ещё на стороне
показати весь коментар
30.05.2017 20:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Билецкий лучше б в ВР ходил, а не бандитизмом занимался. Клоуны.
показати весь коментар
30.05.2017 20:37 Відповісти
https://censor.net/user/95370))) Ну те кто захватил крым, в каком бандитизме ты их назовешь?
показати весь коментар
30.05.2017 20:48 Відповісти
Агрессия РФ в Крыму была. А такой захват с требованиями -- бандитизм. Будут выборы -- победят, будут реализовывать свой манифест.
показати весь коментар
30.05.2017 20:57 Відповісти
https://censor.net/user/95370))) Понятно что агрессия рф была. Так в каком бандитизме, ты назовешь те кто захватил крым? Кроме того рф, пишется с маленькой буквы по таким пустякам ты себя выдаешь, и твои друзья что лайкают тебе!
показати весь коментар
30.05.2017 21:32 Відповісти
РФ занимается терроризмом на госуровне.
показати весь коментар
30.05.2017 22:27 Відповісти
а чо там делать, гос. стаж идёт,контора платит, работать не надо, чего б не "подзаработать" ещё на стороне
показати весь коментар
30.05.2017 20:50 Відповісти
Вследствие столкновений во Львовском облсовете пострадали 9 правоохранителей- мізки залишилися не ушкодженими....
показати весь коментар
30.05.2017 20:37 Відповісти
ЗА БРАКОМ ОНИХ.
показати весь коментар
30.05.2017 21:23 Відповісти
По словам потерпевшей, на ней загорелась рубашка.

========================================
Огонь-баба! Пар перегретый из ушей пошел или сцала кипятком?
показати весь коментар
30.05.2017 20:37 Відповісти
30 травня 2017 року на вимогу очільника Львівської обласної організації Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Руслана Кошулинського та інших представників об'єднаних націоналістичних сил ("Національний корпусом", "Правий сектор", "Сокіл") Львівська обласна рада внесла до порядку денного сесії проект рішення "Про заяву Львівської обласної ради щодо підтримки вимог "Національного маніфесту".

http://svoboda.org.ua/news/events/00115901/


показати весь коментар
30.05.2017 20:38 Відповісти
Без согласия с порошенко ни одно решение не принимается. Идите к нему
показати весь коментар
30.05.2017 20:39 Відповісти
Так місцеві лоботряси ой депутати нащо???
Нехай валять на верх до Порошенка і представляють своїх виборців...
А то як сидіти у владі по вертикалі то все ок, а як їх по тій же вертикалі посилати на верх то краул...
показати весь коментар
30.05.2017 20:43 Відповісти
Им есть что терять боятся .
показати весь коментар
30.05.2017 20:48 Відповісти
https://www.facebook.com/sergiy.sternenko Sergiy Sternenko

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=294592120988529&set=a.103120950135648.1073741828.100013132292793&type=3 32 хв ·
https://www.facebook.com/hashtag/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0?source=feed_text&story_id=294592137655194 #Одеса ! https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81?source=feed_text&story_id=294592137655194 #Анонс Як я вже писав, справжня епопея по кримінальному провадженню щодо подій в центрі Одеси https://www.facebook.com/hashtag/2%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8F?source=feed_text&story_id=294592137655194 #2травня . Малиновський суд, котрий двічі намагався розглянути справу, після свморозпуску колегії передав провадження в Апеляційний суд. Він визначив, що розгляд здійснюватиме Київський районний суд. Але оскільки судді умисно в один день пішли на лікарняні, щоб уникнути розгляду у них, справа повернулась знову в Апеляцію.
На цей раз її відправили на розгляд в суд м. Чорноморськ (кол. Іллічівськ).Підготовче засідання розпочнеться вже завтра, 31 травня, о 10:00.
Адреса: вул. Праці, 4.І, найімовірніше, суд підійматиме питання по мірі запобіжного заходу для тих, хто перебуває в СІЗО. А це безпосередній організатор подій - Долженков, "зелений чоловічок" росіянин Мефьодов, громадянин РФ Сакауов та рецедивіст Корчинський і Романюк.Прошу звернути на це увагу представників громадськосьті та ЗМІ!
Ситуація є дуже серйозною.
Вследствие столкновений во Львовском облсовете пострадали 9 правоохранителей - Цензор.НЕТ 2675
показати весь коментар
30.05.2017 20:43 Відповісти
А зі Львова все і почнеться.........................
показати весь коментар
30.05.2017 20:45 Відповісти
кар кар
показати весь коментар
30.05.2017 21:00 Відповісти
А більше нема звідки починатися, в Києві ліниві аморфні тюлені, а решта України або невеличкі міста або великі ватні.
показати весь коментар
30.05.2017 21:12 Відповісти
я гадаю - з Одеси. На крайняк - з Франківська чи Тернополя, але ажніяк із барижного садомазонемічного Львова.
показати весь коментар
30.05.2017 21:25 Відповісти
Все б ничего НО если нет амнистии то любого!! Добровольца упаси боже застрелившего чела с автоматом или еще с чем Можно привлечь ВЕДЬ ОН НИКТО!!!!Просто по закону о превышению самообороны!!
показати весь коментар
30.05.2017 20:49 Відповісти
что, обязательно надо подчеркнуть националисты? Цензоры, цинкуйте базар.
показати весь коментар
30.05.2017 20:51 Відповісти
Свобода, ПС иа НК - це хто?
показати весь коментар
30.05.2017 21:26 Відповісти
Дії Національного корпусу давно тягнуть на те щоб керівництво цього напів військового і напів кримінального формування були притягнуті до відповідальності. Я вже не говорю за створення вигідних для Путіна картинок безладів і агресії. Я особисто рахую радикальних націоналістів величезною загрозою для встановлення миру і спокою в нашій державі. Вони постійно ініціюють зіткнення і протистояння які викликають тривогу в Європі та усьому цивілізованому світі.
показати весь коментар
30.05.2017 21:01 Відповісти
ну спробуй - притягни. Дивись тіки шоб тебе не протягнули. мордякою по бруківці.
показати весь коментар
30.05.2017 21:27 Відповісти
В любій цивілізованій країні за такі дії була би дуже серйозна кримінальна відповідальність. У 2014 році уже допустили безнаказане захоплення обласних рад в Донецьку і Луганську і відомо чим ці безлади закінчились. Сьогодні аналогічне беззаконня сталось у Львові. Поліція зобов'язана негайно звільнити обласну раду від цих злочинців.
показати весь коментар
30.05.2017 21:45 Відповісти
Забагато на себе береш, ватан. Ваша підтримка 5 %, це в основному обдурені вами люди.
показати весь коментар
30.05.2017 22:35 Відповісти
"Також по допомогу звернулися 9 працівників правоохоронних органів".
Щось слабенькі як марлеві трухани ті мєнти, - ЦЕ рехформа?-
- ЧИ народ дужий!-так тримати!! (бий мусарню, спасай Країну)
показати весь коментар
30.05.2017 21:06 Відповісти
Это точно - если бы в штатах активисты захватили мэрию, то полицейские из них сделали бы фарш!
показати весь коментар
30.05.2017 21:21 Відповісти
а в штатах мерії теж такі корумповані?
показати весь коментар
30.05.2017 21:28 Відповісти
Какие бы не были, а захватывать никто, никогда и не подумает! для этого есть тысяча и один способ мирного обращения, плюс суд! все остальное незаконно и жестко пресекается - вплоть до расстрела захватчиков, если посчитают их за террористов!
показати весь коментар
30.05.2017 21:39 Відповісти
Это не повод для бандитских нападений. Разобраться, кто оргганизовал и проплатил и запаковать лет на пять особо упоротых махателей кулаками.
показати весь коментар
30.05.2017 23:02 Відповісти
....проводили акцию с требованием к депутатам Львовского областного совета принять обращение к Президенту, Кабинету Министров и Верховной Раде о немедленном подписании закона "Об амнистии в 2016 году". зачем обращатся к посредникам,которых блокируют с мусором...,? на прямую лучше и быстрее
показати весь коментар
30.05.2017 21:17 Відповісти
Но опаснее! кому охота получить дубинкой по голове и отсидеть три года в сизо...
показати весь коментар
30.05.2017 21:27 Відповісти
ну от і звернись без пасрєднікофф, савєтчік. А ми вже якось так.
показати весь коментар
30.05.2017 21:29 Відповісти
Так, наскільки був правий Сашко Білий, наскільки він був гуманий до цього барижногго бидла.
показати весь коментар
31.05.2017 11:35 Відповісти