Бойовики відмовляються йти на передову і масово розривають контракти, - ГУР

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони на сторінці в Facebook.
За даними ГУР, на кінець травня в підрозділах російсько-окупаційних військ зросла кількість бойовиків, які подають рапорти на дострокове розірвання контрактів внаслідок невдоволення низьким рівнем грошового забезпечення та зневажливим ставленням до них з боку командирів (кадрових військовослужбовців ЗС РФ).
"Звільнитися намагаються бойовики ланки "рядовий - сержант", а також "молодші офіцери", в першу чергу ті, які були завербовані з місцевого населення", - йдеться в повідомленні.
За даними розвідки, в "морській піхоті" (Новоазовськ) 15 бойовиків з числа зазначених категорій подали рапорти на звільнення і, чекаючи рішення, відмовляються повертатися на передові позиції або виконувати інші завдання.
А вот её авторы. Харьковские ультрас и их командир "Генерал".
Так что, как говорится, не песней единой они Родину защищают.
Всё, что вы хотели знать о них, но стеснялись спросить