11178 відвідувачів онлайн
7 142 16

Охматдит очолить лікар із Коломиї Ірина Садов'як, - МОЗ

минздрав
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.
"Новим головним лікарем головної дитячої лікарні України "Охматдит" стала лікар із Коломиї Ірина Садов'як", - ідеться у повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Відкриття пускового, першого корпусу діагностичного центру в "Охматдиті" заплановано на 2017 рік, - Супрун

Садов'як протягом 14 років працює головним лікарем Коломийської районної центральної лікарні.
Топ коментарі
+2
Для мене головний лікар - це зажравшийся завгосп.
показати весь коментар
31.05.2017 21:53 Відповісти

Завантаження...