Суд виправдав екс-мера Стаханова Борисова, якого звинувачували в сепаратизмі

Суддя Валерій Ковальов не знайшов достатніх доказів провини Борисова в матеріалах, наданих прокуратурою.
Сам Борисов раніше на суді неодноразово говорив, що його справа побудована на роликах в Youtube, сам він ніякого референдуму в Стаханові не організовував, а в Луганськ на з'їзд мерів міст, який організовували тодішній керівник так званої "ЛНР" Валерій Болотов і тодішній депутат від партії регіонів Олег Царьов 6 травня 2014 року, Борисова привезли автоматники.
"Мені сказали, що треба поїхати на цей з'їзд, я сказав, а якщо я відмовлюся? Тоді зайшли двоє людей з автоматами і мене люб'язно провели", - свідчив Борисов.
Затримали тодішнього мера Стаханова в Бердянську в липні 2014 батальйон "Шахтарськ" і нардеп Ляшко. Борисов стверджує, що був у Бердянську у відпустці й організовував там табір для дітей із Луганська. Також Борисов стверджував, що з нього знущалися. Просидів у СІЗО він три роки.
Борисов також є свідком обвинувачення у справі екс-регіонала Єфремова, хоча на суді він зазначив, що з Єфремовим особисто знайомий не був, а знав тільки його як губернатора області, і вказівок йому на проведення "референдуму" 11 травня 2014 той не давав. Також Борисов на суді стверджував, що прокуратура змушувала його дати свідчення проти Єфремова.
разогнать и не думая - болотняк вонючий.
уверен - есть молодые юристы и много кто может и должен строить страну.