10216 відвідувачів онлайн
1 241 10

Місія ОБСЄ зафіксувала 114 вибухів на Донбасі 1 червня

обсе

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співпраці в Європі зафіксувала 114 вибухів у зоні проведення АТО 1 червня.

Про це йдеться у звіті місії, оприлюдненому в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"У Донецькій області СММ зафіксувала зменшення порушень припинення вогню, включаючи 111 вибухів, порівняно з попереднім звітним періодом (124 вибухи). Близько 80% цих порушень були зареєстровані до півночі 31 травня - 1 червня", - сказано в ньому. Також місія зафіксувала 3 вибухи в Луганській області.
ОБСЄ стежила за повідомленнями про жертви серед мирних жителів в Авдіївці.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Минулого тижня в зоні АТО поранено 9 цивільних осіб, - ОБСЄ

СММ продовжила контролювати процес розведення сил та озброєння у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському, проте свобода пересування місії була обмежена на всіх 3 ділянках.
Крім того, місія на слух зафіксувала 3 постріли з вогнепальної зброї біля Станиці Луганської.

Також читайте: Бойовики обстріляли Мар'їнку з 82 мм мінометів, поранено 2 мирних жителів
Топ коментарі
+1
Это перемирие такое? Или опять - соблюдает только ВСУ?
показати весь коментар
02.06.2017 19:31 Відповісти
+1
та пэтя дурак. Пусть открывает 42 млн фронтов против всех украинцев. Гыг не считается
показати весь коментар
02.06.2017 19:53 Відповісти

Завантаження...