11096 відвідувачів онлайн
3 268 69

Порошенко і Гройсман привітали українців із Днем Святої Трійці

Президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітали громадян із Днем Святої Трійці.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.
"Це свято впродовж століть урочисто зустрічають християни з усього світу, бо воно несе у собі ідею повноти благодаті Господньої та духовної єдності, сповнює наше життя високим змістом, приносить радість і вселяє впевненість у серця. Сьогодні, коли ми творимо нову історію нашої держави, приймаємо важливі стратегічні рішення, героїчно захищаємо наші кордони від ворога, нам особливо потрібна ця впевненість. Бажаю всім і кожному Божої милості, підтримки у добрих справах, миру, благополуччя та взаєморозуміння", - йдеться в повідомленні.

"Щиро вітаю з Днем Святої Трійці! У кожному серці хай панує радість і любов, а в нашій державі - мир", - йдеться в привітанні Гройсмана.
День Святої Трійці - одне з головних християнських свят. Його відзначають на 50-й день після Великодня, в 2017 році свято припадає на 4 червня. У православ'ї День Святої Трійці належить до дванадесятих свят, тобто 12 найважливіших після Великодня свят. Свято символізує сходження Святого Духа на апостолів, обіцяне Ісусом Христом перед Вознесінням.
Топ коментарі
+15
Порошенко и Гройсман поздравили украинцев с Днем Святой Троицы - Цензор.НЕТ 3977З Трійцею,мої любі українці!
показати весь коментар
04.06.2017 10:45 Відповісти
+11
Хорошо, что поздравили...
А то, ходили бы не поздравленные...
показати весь коментар
04.06.2017 10:25 Відповісти
+9
Мир перевернулся. Черти поздравляют нас с Тройцей.
показати весь коментар
04.06.2017 11:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хорошо, что поздравили...
А то, ходили бы не поздравленные...
показати весь коментар
04.06.2017 10:25 Відповісти
А где шоколад и соя? Иногда как недотёпа стремись к вершинам!
показати весь коментар
04.06.2017 10:58 Відповісти
Легче верблюду пройти в ушко иголки, чем богатому попасть в рай. ( Но видимо это их совершенно не пугает... Ну вот совершенно...)
показати весь коментар
04.06.2017 10:27 Відповісти
Ну, для евреев, это праздник выхода из Египта с одолженым для праздника у египтян богатством
показати весь коментар
04.06.2017 10:34 Відповісти
Дело не в этом.Олигарх гребет всю жизнь бабки по пути беспощадно расправляясь с людьми.полагая что потом наворованными расплатится за место в раю
показати весь коментар
04.06.2017 10:44 Відповісти
а не розплатиться.
показати весь коментар
04.06.2017 10:50 Відповісти
а они все атеисты, им пофиг.
показати весь коментар
04.06.2017 12:04 Відповісти
дякую. я вас також привітаю з вашим національним святом.
показати весь коментар
04.06.2017 10:28 Відповісти
А они каким боком к провославному празднику?
показати весь коментар
04.06.2017 10:30 Відповісти
ну, позиционируя себя христианином нужно хотябы знать историю и фундамент своих праздников. Они в самом прямом смысле "при чём".
показати весь коментар
04.06.2017 10:36 Відповісти
Точнее Хаг Шавуот или ха-Ацарет
показати весь коментар
04.06.2017 10:44 Відповісти
абсолютно ні "при чём" - з момента розп'яття Іісуса.
показати весь коментар
04.06.2017 10:51 Відповісти
Как уже задолбали эти религиозные праздники с последующим выходным на будний день.
показати весь коментар
04.06.2017 10:35 Відповісти
так хто тобі забороняє - іди працюй.
показати весь коментар
04.06.2017 10:52 Відповісти
"Свято для людей, а не люди до свята" (Іісус Христос)
показати весь коментар
04.06.2017 10:56 Відповісти
Луценко не хватает ,троица как ни как
показати весь коментар
04.06.2017 10:42 Відповісти
ВЕЕР..восточно европейская еврейская республика..
показати весь коментар
04.06.2017 10:42 Відповісти
https://censor.net/user/212656
показати весь коментар
04.06.2017 10:44 Відповісти
Зелена Неділя завжди цей день називався і називається. Охристиянили людей зробивши їх некрофілами, перейменували свята. Ти тазобедрєний суглом святого некрофіла сьогодні цьом-цьом уже?))))
показати весь коментар
04.06.2017 11:18 Відповісти
Порошенко и Гройсман поздравили украинцев с Днем Святой Троицы - Цензор.НЕТ 3977З Трійцею,мої любі українці!
показати весь коментар
04.06.2017 10:45 Відповісти
кацаПсины не православные и их не крестил князь Владимир,они простые монголо-якуты...
показати весь коментар
04.06.2017 10:48 Відповісти
https://censor.net/user/338587 Я тебе открою страшную тайну ,Апостолы ,и Иешуа были Евреи , Причем обрезаные и учились в Хедере И сало не жрали так как соблюдали кашрут
показати весь коментар
04.06.2017 10:48 Відповісти
а я тобі відкрию іншу тайну - перечитай Євангеліє з Посланнями Апостолів, тоді зрозумієш яку бредню постиш.
показати весь коментар
04.06.2017 10:53 Відповісти
Яша,это прекрасно,что ты так досконально разбираешься в пейсатых,НО праздник ПРАВОСЛАВНЫЙ.
И насколько мне известно,евреи не признают Иешуа.
показати весь коментар
04.06.2017 11:03 Відповісти
))) Вони ж не тормоза, нахер їм ставати некрофілами? Вони вживають кошерні страви в тому числі і на духовному рівні. Поважаю євреїв.
показати весь коментар
04.06.2017 11:20 Відповісти
Да-да "поважай",только задумайся почему они вечно гонимые.
показати весь коментар
04.06.2017 11:54 Відповісти
евреи пусть тусуются и командуют у себя в израиле. они тут чужие
показати весь коментар
04.06.2017 17:54 Відповісти
Может сегодня обьявим мораторий на срачи,праздник все таки большой,пусть политики если лицемерят и юродствуют,то на свою голову,сегодня можно обойтись и без комментариев непристойных
Всех без исключения со Святой Троицей!
показати весь коментар
04.06.2017 10:49 Відповісти
Ни одного непристойного коментария не увидел Все люди пристойные и пристойно отвечают Все несказанно рады что обрезаные маланцы нас с о Святой троицейс поздравляют Я понимаю что взамен они хотели бы чтоб мы им дали спокойно нас дограбить и дорозводить И спокойнго удалится в Тель - Авив и липецк Надо бы пообещать Праздник все таки
показати весь коментар
04.06.2017 11:15 Відповісти
))) Більше трьох не збиратися, а то бозя піпіську ням-ням.
показати весь коментар
04.06.2017 11:21 Відповісти
https://censor.net/user/22212 Согласен . Мир
показати весь коментар
04.06.2017 11:04 Відповісти
ещё нет..китайцы не дают весь мир..
показати весь коментар
04.06.2017 11:06 Відповісти
Порошенко и Гройсман поздравили украинцев с Днем Святой Троицы - Цензор.НЕТ 1478
показати весь коментар
04.06.2017 11:23 Відповісти
Мир перевернулся. Черти поздравляют нас с Тройцей.
показати весь коментар
04.06.2017 11:30 Відповісти
Я українець. Але нафіг мені їхні привітання. Для мене краще якби вони кудись зникли.
показати весь коментар
04.06.2017 13:31 Відповісти
Горе горькое по свету шлялось и на нас невзначай набрело.
показати весь коментар
04.06.2017 14:28 Відповісти
А что вы знаете,что это такое???А что есть на что праздновать???
показати весь коментар
04.06.2017 14:33 Відповісти
Ліпше б Україні ніколи було не знати таких "привітальників".........