4912 відвідувачів онлайн

За минулу добу було поранено двох українських воїнів, - штаб АТО

военные военнослужащие ато воины воин муравский

Двох українських військовослужбовців було поранено під час АТО 4 червня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сторінці прес-центру штабу АТО, опублікованому у Фейсбуці.
"За минулу добу внаслідок бойових дій 2 бійців сил АТО було поранено", - йдеться в повідомленні.
Як повідомляли раніше, 3 червня бойовики 58 разів обстріляли позиції сил АТО.
Топ коментарі
+10
Одужуйте,хлопці.
Нехай всі рани швидко загояться.
показати весь коментар
05.06.2017 07:06 Відповісти
+5
Добре що хоч всі живі........
показати весь коментар
05.06.2017 07:02 Відповісти
+4
Добре,що про вполученців такого не скажеш...
показати весь коментар
05.06.2017 07:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добре що хоч всі живі........
показати весь коментар
05.06.2017 07:02 Відповісти
добре, це коли без поранених .вбитих ,та війни і розрухи...
показати весь коментар
05.06.2017 07:04 Відповісти
То вже не просто добре, а - ідеально................ Нажаль останнім часом таке буває - дуже рідко.
показати весь коментар
05.06.2017 07:12 Відповісти
Добре,що про вполученців такого не скажеш...
показати весь коментар
05.06.2017 07:07 Відповісти
Капец, за 3 года ВОВ в 1944 уже почти всю Укрину освободили.
Когда эта торговля закончится?!?!!
показати весь коментар
05.06.2017 07:54 Відповісти
Одужуйте,хлопці.
Нехай всі рани швидко загояться.
показати весь коментар
05.06.2017 07:06 Відповісти
За прошедшие сутки были ранены двое украинских воинов, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 9997
показати весь коментар
05.06.2017 07:35 Відповісти
За прошедшие сутки были ранены двое украинских воинов, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 4295
показати весь коментар
05.06.2017 07:39 Відповісти
За прошедшие сутки были ранены двое украинских воинов, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 219
показати весь коментар
05.06.2017 07:37 Відповісти
За прошедшие сутки были ранены двое украинских воинов, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 214
показати весь коментар
05.06.2017 07:40 Відповісти
по сути и по факту кацаПсины взяли в заложники часть ДАУНбасса,так было на Тамбовщине в 1920-21гг,когда краснопузые шакалы Дзержинского и чЛенина стариков жещин и детей взяли в заложники,чтобы выдали месторасположения и штаб восставших крестьян Тамбовщины.Методы по прошествии почти 100 лет не изменяются у кремлефашистов...
показати весь коментар
05.06.2017 07:44 Відповісти
Дорогие русины-украинцы! Дай Боже скорейшего выздоровления борцам за Независимость и европейское будущее Руси-Украины! Много народов и национальностей поддерживают Вашу борьбу. Мы, литвины-беларусы, молимся за Вас! Слава Руси-Украине!
показати весь коментар
05.06.2017 08:56 Відповісти
Одужання воїнам УКРАЇНИ,та гарного полювання на клятих расіянських окупантів !!!!!
показати весь коментар
05.06.2017 09:50 Відповісти