9222 відвідувача онлайн

Порошенко вимагає публічного звіту правоохоронців щодо розслідування вбивства Шеремета

шеремет
Про це Глава держави сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ з нагоди їхнього професійного свята, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ім'я Шеремета внесли на Меморіал журналістів у Вашингтоні

Президент зазначив, що нині робота журналістів у багатьох сенсах є незахищеною. Зокрема, підтвердженням цьому є вбивство Павла Шеремета. "Мені так само болить, як і більшості з вас. Я так само з вами і вимагаю публічного звіту правоохоронних органів про розслідування вбивства Павла", - зазначив Петро Порошенко.
Президент також повідомив, що, як і обіцяв на прес-конференції, провів зустріч з представниками ЗМІ та керівництвом слідства. "Була дуже важлива інформація, яку поки що не можна розповсюджувати. Але я переконаний, що ширше коло людей має знати подробиці за виключенням тих питань, які є таємницею слідства", - сказав він.

Також читайте: У нас усе добре, - Грицак виключає помилки СБУ в ході розслідування вбивства журналіста Шеремета

Глава держави додав: "Наголошую, що ми маємо все зробити для того, щоб у цій справі, як і в інших справах утиску журналістів, нападів і, не дай Боже, вбивств, обов'язково виконавці і замовники понесли відповідальність".

Як повідомлялося, 20 липня, вранці в результаті вибуху машини загинув відомий журналістПавло Шеремет. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію як умисне вбивство. У свою чергу, глава Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що розслідування загибелі Шеремета буде для неї справою честі. А прокурор Києва Говда взяв під особистий контроль розслідування вбивства. Мінінформполітики має намір ініціювати створення Міжвідомчої робочої групи з розслідування загибелі журналіста Шеремета.


Очевидці розповідають, вибух стався, коли Шеремет зупинився, щоб виїхати на головну дорогу. І відзначають велику силу вибуху: "Деталі аж сюди долетіли".

У ході наради керівників силових відомств України з главою держави була створена спеціальна оперативна група для розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета на чолі з главою Нацполіції Хатією Деканоідзе. До розслідування Україна попросила приєднатися експертів ФБР і Europol. Зокрема, СБУ буде працювати над версією, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація ситуації в Україні. У свою чергу Генпрокурор Луценко запропонував використовувати рамки металошукачів на всіх масових акціях: "Убивство Шеремета може дійсно бути частиною якогось великого плану". Порошенко закликав правоохоронців провести розслідування якомога прозоріше й оперативніше: "Прошу не виключати жодної версії. Ми не дамо нікому відкрити другий фронт всередині країни". Також глава держави доручив надати охорону керівнику-засновнику "Української правди" Олені Притули.

За словами радника голови СБУ Юрія Тандіта, у справі про вбивство Шеремета розглядаються шість версій.

Шеремет був похований у Мінську.

Павло Шеремет - уродженець Білорусі. Він працював на телебаченні в Білорусі і Росії, в 1990-2000-х роках - завідувач білоруським бюро, а також керівник відділу спеціальних інформаційних проектів ОРТ, потім - "Першого каналу". Протягом останніх п'яти років жив у Києві, працював в інтернет-виданні "Українська правда", був ведучим на радіо "Вести". Також Шеремет був одним із засновників "Білоруського партизана".

У липні 1997 року, під час зйомки репортажу про ситуацію на білорусько-литовському кордоні, був заарештований співробітниками силових структур Білорусі за звинуваченням нібито в незаконному перетині державного кордону, в отриманні грошей від закордонних спецслужб і в незаконній журналістської діяльності. Був засуджений до двох років позбавлення волі умовно і до одного року іспитового строку, провівши у в'язниці в цілому три місяці.

Топ коментарі
+10
Требует? а что дальше?...
показати весь коментар
06.06.2017 19:44 Відповісти
+10
Тільки по Шеремету? А по Княжичах, а по пашинському, а по побиттю ветеранів АТО в Дніпрі 9-го травня?
показати весь коментар
06.06.2017 19:48 Відповісти
+6
Пете Порошенко пора сухарики сушить а не чего-то там требовать ....
показати весь коментар
06.06.2017 19:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Требует? а что дальше?...
показати весь коментар
06.06.2017 19:44 Відповісти
Хоче перевірити чи вже вийшли слідчі на самого пєтю як замовника.
показати весь коментар
06.06.2017 19:46 Відповісти
Мабуть вже слідчі накопали докази проти СБУ, тому терміново треба їх публічно відшмагати і розігнати, щоб на реальних вбивць не дай Бог не вийшли! Призначити нових слідчих, побільше і погірше, щоб не знайшли навіть того що лежить на поверхні! Якщо була наружка СБУ то де її матеріали і чому наружка не помітила кіллерів які готували замах і як наружка не відстежила вбивць, може наружка працювала на вбивць за гроші? Всі ці одеські СБУшники випадково чергуючі біля місця закладання вибухівки можуть виявитись зовсім невипадковими, а прикриттям на випадок нештатної ситуації. Досі СБУ не пояснило що робили їх співробітники з Одеси біля будинку Шеремету! А це викликає певні підозри та асоціації зі справою Гонгадзе!
показати весь коментар
06.06.2017 19:57 Відповісти
где ты такой классный бред берёшь...?
показати весь коментар
06.06.2017 21:38 Відповісти
Ой, на...шо та мова???
показати весь коментар
06.06.2017 19:45 Відповісти
Появился наконец
показати весь коментар
06.06.2017 19:46 Відповісти
Який вимогливий президент, нікому спуску не дає, особливо своїм любим друзям.
показати весь коментар
06.06.2017 19:47 Відповісти
Публичный отчет по фейсбуку!
показати весь коментар
06.06.2017 19:48 Відповісти
Тільки по Шеремету? А по Княжичах, а по пашинському, а по побиттю ветеранів АТО в Дніпрі 9-го травня?
показати весь коментар
06.06.2017 19:48 Відповісти
Нету никаких результатов.Были бы авакян бы уже на каждом углу вещал.
показати весь коментар
06.06.2017 19:50 Відповісти
Что-то сегодня президентская жидовско-питарастическое большинство и радикольно-продажные извращенцы разошлись в Раде. Дебилы, да вам против Тимохи срать и срать еще пол жизни и не факт что вы что-то против нее сможете сделать!
показати весь коментар
06.06.2017 19:51 Відповісти
Если это правда то я обоими руками ЗА, Со времен Скоропадского Украина нуждается в умном, патриотичном и проевропейском диктаторе.. Одобряю все действия Порроха направленные на уничтожение про-кремлевской оппозиции во главе з косатой лярвой и жопподблокм.. Народ ждет сильных и решительных действий по установлению проевропейской диктатуры..
показати весь коментар
06.06.2017 20:06 Відповісти
Порошенко требует публичного отчета правоохранителей по расследованию убийства Шеремета - Цензор.НЕТ 675
показати весь коментар
06.06.2017 20:28 Відповісти
Пете Порошенко пора сухарики сушить а не чего-то там требовать ....
показати весь коментар
06.06.2017 19:56 Відповісти
терорись порох - чем тероризирует ценами на торты)))
показати весь коментар
06.06.2017 19:59 Відповісти
порошенко много чего говорит, готовится к выборам ...
показати весь коментар
06.06.2017 20:00 Відповісти
Порошенко требует публичного отчета правоохранителей по расследованию убийства Шеремета - Цензор.НЕТ 3519
показати весь коментар
06.06.2017 20:08 Відповісти
с языка снял !
показати весь коментар
06.06.2017 20:16 Відповісти
Да прекрасно знает он кто Шеремета укокошил,вот и дрочит Авакова
показати весь коментар
06.06.2017 20:20 Відповісти
Аби той "не борзєл" аж занадто ? ..))
показати весь коментар
06.06.2017 20:54 Відповісти
Да забудьте уже. За 4 года хоть одно громкое убийство было расскрыто етими половыми органами?
показати весь коментар
06.06.2017 20:19 Відповісти
- Ну , не шмогли ...
показати весь коментар
06.06.2017 20:20 Відповісти
ОКУЕВА заменит 100 жирных сбушников
показати весь коментар
06.06.2017 20:24 Відповісти
Нічого - трохи повимагає ... і заспокоїться ...))
показати весь коментар
06.06.2017 20:51 Відповісти
Колись бачив фото з шереметом, що позував на фоні стенду партії зубр.
показати весь коментар
06.06.2017 21:00 Відповісти
Повоняет и успоится. Так вроде шкиряк говорил?
показати весь коментар
06.06.2017 21:53 Відповісти
Наш президент может и на контроль взять, предложить парламенту кадровые решения, если захочет.Он асе может но не хочет. Значит не требуется обнародовать тему про Шеремета. Не время.
показати весь коментар
07.06.2017 08:46 Відповісти
Порошенко требует публичного отчета правоохранителей --хто у кого требует? хоча вже не актуальено, день журналіста позаду, до наступного свята... і чому тільки по Шеремету?...
показати весь коментар
07.06.2017 10:12 Відповісти
нацисты будут расследовать,бред.
показати весь коментар
07.06.2017 11:25 Відповісти