5919 відвідувачів онлайн
6 674 30

МОН пропонує надати вишам статус неприбуткових організацій

ковтунец

Виші й наукові установи мають отримати статус неприбуткових організацій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив перший заступник міністра освіти й науки України Володимир Ковтунець.
За його словами, зараз відомство працює над відповідними змінами до законодавства.
Він наголосив, що такі зміни необхідні з кількох причин. Насамперед, мова про відсутність реальної фінансової автономії вишів, помилкової методології фінансування, а також про те, що державні витрати не завжди відповідають якості освітніх послуг.

"Зараз в Україні якість освіти не підтримується в грошовому еквіваленті. Ми фінансуємо установи замість того, щоб фінансувати освітні послуги. Щоби забезпечити справедливий розподіл державних коштів і фінансову автономію вишів, сьогодні необхідно внести низку змін до закону "Про вищу освіту" та Податкового кодексу. Фінансування за розробленою нами формулою та новий статус ВНЗ потребуватиме нового фінансового менеджменту в університетах", - сказав посадовець.

Дивіться також: Доцент на Тернопільщині вимагала від студента 8 тис. грн за захист диплома, - СБУ. ФОТОрепортаж

Нагадаємо, в кінці серпня 2016 року Кабінет Міністрів запустив роботу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Топ коментарі
+11
Ні фіга собі: 20-30 штук гривень на рік з одного студента - хіба це не прибутково?
показати весь коментар
07.06.2017 04:37 Відповісти
+4


По уровню жизни персонала не скажешь, что вузы неприбыльные организации...
показати весь коментар
07.06.2017 06:38 Відповісти
+3
Добавьте сессионные и дипломные поборы. "Образование" самая коррупционная отрасль. Детали и способы взяток отработаны десятилетиями. Не говорю про все ВУЗы, но 85% - точно.
показати весь коментар
07.06.2017 07:18 Відповісти

Завантаження...