3989 відвідувачів онлайн
2 508 26

Парламентські комітети в основному підтримали законопроекти щодо медреформи

вр рада

Комітети Верховної Ради з питань соціальної політики підтримали законопроекти щодо медичної реформи і рекомендували прийняти в першому читанні.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк, повідомляє Цензор.НЕТ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Сироїд про медреформу: "Це початок виходу української системи охорони здоров'я з колапсу". ВIДЕО

"Дуже важкий день. Але результат є: успішно пройшли комітети", - повідомив Ковтонюк.
Проект Закону № 6327 (Про державні фінансові гарантії забезпечення населення необхідною медичною допомогою, лікарськими засобами та послугами системи громадського здоров'я) Комітет Соціальної політики розглянув та рекомендував до прийняття у першому читанні.
Також Проект Закону № 6329 (Про внесення змін до Бюджетного кодексу України стосовно удосконалення законодавства України щодо фінансування охорони здоров'я) рекомендував до прийняття у першому читанні Бюджетний Комітет.

Також читайте: Березенко: Голосів за ухвалення медреформи в Раді достатньо

"Комітет охорони здоров'я також розглядав урядові законопроекти. І не підтримав їх. Хоча сказав, що реформи підтримує, - зазначив заступник міністра і додав - "Завтра в зал на перше читання!".
Водночас Комітет ВР з питань охорони здоров'я не лише не підтримав урядові законопроекти щодо реформи але і відправив їх на доопрацювання. Парламентарі вирішили звернутися до Регламентного Комітету ВР з питанням, чому інші комітети, а не профільний визначені як основні при розгляді даних документів.
Топ коментарі
+3
главная реформа ввести расстрельную статью для чиновников . после первой тысячи коррупция пропадёт .
показати весь коментар
07.06.2017 22:54 Відповісти
+3
переживаешь за трамадольщиков? в доле,или на игле?
показати весь коментар
07.06.2017 22:55 Відповісти
+2
Своими "реформами" эти "реформаторы" с
чемоданами долларов под кроватью, окончательно добьют Украину и расчленят её на
мелкие части...
показати весь коментар
07.06.2017 22:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Своими "реформами" эти "реформаторы" с
чемоданами долларов под кроватью, окончательно добьют Украину и расчленят её на
мелкие части...
показати весь коментар
07.06.2017 22:52 Відповісти
переживаешь за трамадольщиков? в доле,или на игле?
показати весь коментар
07.06.2017 22:55 Відповісти
Тверезомислячі люди думають , як дожити до смерті у випадку, не дай Боже, антиконституційного перевороту а-ля Супрун...
показати весь коментар
07.06.2017 23:00 Відповісти
тебе ,чтоб дожить.трамадол требуется?
показати весь коментар
07.06.2017 23:05 Відповісти
Гиг, ти нормальна людина, не неси *****...
показати весь коментар
07.06.2017 23:08 Відповісти
не ругайся , не люблю .
показати весь коментар
07.06.2017 23:10 Відповісти
Я тебе також
показати весь коментар
07.06.2017 23:11 Відповісти
прикольный у тебя язычёк .А говоришь не любишь . .
показати весь коментар
07.06.2017 23:14 Відповісти
Навіть не дивись в мою сторону, краще про Паніна подумай
показати весь коментар
07.06.2017 23:16 Відповісти
https://twitter.com/Lndcalling недруги за бугром‏ @Lndcalling https://twitter.com/Lndcalling/status/872544140344643584 16 мин.16 минут назад

"Скучно, девочки - это мы уже все видели" -заявил Путин после посещения душа на подлодке
показати весь коментар
07.06.2017 23:22 Відповісти
Это к чему ?
показати весь коментар
07.06.2017 23:30 Відповісти
одна из причин неконтролированного обращения наркотического препарата Трамадол заключается в несовершенстве действующего законодательства Украины, что и используют фирмы, которые занимаются оптовой торговлей лекарственными препаратами. Если производитель препарата или аптека, которая его реализует, должны отчитываться государственным контролирующим органам об обращении Трамадола , то оптовым фирмам удается обойти такую отчетность.
в несовершенстве действующего законодательства Украины, а кто в Украине НЕСОВЕРШЕНСТВИМ занят рада от принятия законов, необходимых для реформы здравоохранения, проиграют "фармацевтическая и аптечная мафия", взяточники в медучреждениях и фармацевтические лоббисты.
показати весь коментар
07.06.2017 23:31 Відповісти
Нюнюню....Пора сваливать....
показати весь коментар
07.06.2017 22:52 Відповісти
главная реформа ввести расстрельную статью для чиновников . после первой тысячи коррупция пропадёт .
показати весь коментар
07.06.2017 22:54 Відповісти
О тут я з тобою цілком згідний, можеш навіть себе не лайкати...
показати весь коментар
07.06.2017 23:02 Відповісти
а он может и лайкать - ну как себе любимому и не лайкнуть...
а вот расстрелами не можно побороть коррупцию...\есть один способ - но он не гуманный...\
показати весь коментар
07.06.2017 23:11 Відповісти
у китайцев спроси.после какого миллиона расстрелов прекращается коррупция
показати весь коментар
07.06.2017 23:06 Відповісти
10 тысяч уже шлёпнули .Так и населения у них побольше .
показати весь коментар
07.06.2017 23:09 Відповісти
Результатом "революции Супрун в
здравоохранении" будет такой же результат, как и "революция
достоинства" от Парашенки...
показати весь коментар
07.06.2017 23:01 Відповісти
последний абзац говорит о многом.
показати весь коментар
07.06.2017 23:01 Відповісти
...він вселяє надію.
показати весь коментар
07.06.2017 23:03 Відповісти
возможно.
показати весь коментар
07.06.2017 23:05 Відповісти
Запретить
законодательно любому представителю власти и депутатам лечиться за границей... Только
в «реформированных» поликлиниках… И ни каких «феофаний»…
показати весь коментар
07.06.2017 23:11 Відповісти
Собирайте люди деньги на похороны. Если еще есть из чего собирать, после реформы будем дохнуть как мухи от гриппа и насморка. Денег на лечение и лекарства реформой не предусмотрено... идем в Европу...
показати весь коментар
08.06.2017 00:10 Відповісти
Ця медреформа узаконює плату за медичні послуги. Тепер держава виділяє на кожного громадянина на рік аж цілих 217 грн. За все інше доведеться платити. При цьому хабарі ніхто не відміняв, а якість медичних послуг ніхто не обіцяв покращити. Ця реформа призведе до того, що мільйони громадян будуть позбавлені медичних послуг. Особливо постраждають люди з тяжкими хворобами. Їм доведеться шукати гроші на лікування.
показати весь коментар
08.06.2017 00:12 Відповісти