Активісти намагалися зірвати концерт Білик в Одесі. Виникла бійка - є затримані

Учора ввечері Білик приїхала в Малиновський район Одеси, на вулицю Космонавтів, де відбувалося шоу з нагоди відкриття ресторану "Park Leo". До розважального закладу приїхали також кілька десятків проукраїнських активістів. Вони заявили, що протестують проти виступу Білик, оскільки у 2015 році вона виступала в окупованому Криму, а також часто гастролює на території РФ, будучи при цьому народною артисткою України.
Також читайте: Михалкову, Говорухіну, Бабкіній, Задорнову, Алфьоровій, Паніну і Ярмольнику заборонено в'їзд в Україну, - СБУ. ДОКУМЕНТ
Активісти здійснили кілька спроб прорватися на територію ресторану, навколо якого - металева огорожа, а біля входу й по периметру - подвійний кордон поліції, а також - багато охорони. Кілька протестувальників почали через огорожу на територію ресторану кидати курячі яйця. Поліція перешкодила.
Між активістами й правоохоронцями сталося кілька сутичок. Кількох активістів затримали й помістили в автобус поліції. Зокрема, у цей автобус втягли відомого активіста, колишнього лідера місцевого "Правого сектора" Сергія Стерненка.
Коли він вийшов з автобуса, у нього вже було розбите обличчя. Він стверджує, що його били поліцейські. Активіст зазначив, що у 2014 році він був учасником Євромайдану і виступав проти нападів на правоохоронців. "Зараз я про це дуже шкодую!" - акцентував Стерненко.
Активісти вийшли на проїжджу частину і намагалися на знак протесту перекрити рух транспорту. На місці перебувало керівництво Малиновського відділу поліції Одеси, а також радник начальника ГУ НП в області.
Почему подчинённые Авакова всегда выступают на стороне сепаратистов и нарушают закон?
по сути власть в лице Авакова преступная, раз она не только не выполняет закон привлечении к ответственности лиц, незаконно вьехвших в оккупированный Крым, а наоборот защищает их?
Законы не действуют для авакова и др. шоколадных воров?