10305 відвідувачів онлайн

Російські силовики підкинули наркотики активістові Євромайдану Коломійцю, - дружина політв'язня

Дружина українського політв'язня Андрія Коломійця Галина заявила, що її чоловікові російські силовики підкинули наркотики.

Про це Галина Коломієць розповіла в інтерв'ю Крим.Реалії, інформує Цензор.НЕТ.

"На третій день (після обшуку - ред.) його вивезли в Травневий район (в Росії - ред.). Вивезли на поле, на зупинку. Як тільки ця машина від'їхала, під'їхала інша. Його посадили, відвезли в поліцію Майського, і понеслося - поїхали - "знайшли" наркотики", - сказала Коломієць.
За її словами, все це мало схоже на правду. "У будь-якому випадку, в Нальчику в мене живуть дві сестри. Він би не ночував на лавці, він у якоїсь із моїх сестер переночував би. А тут вони його чарівним чином відпускають, і він вирішує поспати на лавочці, вночі потрапляє на поле, нариває наркотиків і з пакетом сідає до таксиста. Зробили з нього дурника", - зазначила жінка.
Українського активіста Євромайдану Андрія Коломійця в анексованому Росією Криму 10 червня 2016 року засудили до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Українця затримали на території Кабардино-Балкарії в травні 2015 року з підозрою у зберіганні наркотиків. Після затримання українця привезли в окупований Крим і звинуватили в нібито замаху на вбивство двох кримських беркутівців. З доказів обвинувачення, за словами адвоката, є лише дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми цих беркутівців.
27 жовтня 2016 року так званий Верховний суд Криму залишив у силі вирок "Київського районного суду Сімферополя" щодо українця Андрія Коломійця.
У квітні 2017 року Андрій Коломієць подав скаргу до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). У ньому ув'язнений оскаржує порушення, які допустила Росія під час його засудження, а також порушення його права на справедливе судочинство і права громадян на мирні зібрання.
Російська правозахисна організація "Меморіал" вважає політв'язнем Андрія Коломійця і вимагає його негайного звільнення.
Топ коментарі
+10
Мрази путинские.
показати весь коментар
09.06.2017 20:58 Відповісти
+10
Всі знають що москалі такі, так якого біса під час війни туди їздити? Щоб дати роботу нашим консулам та іншим їх рятувати? Якщо в голові пусто і вони туди їдуть, то хай сами на себе й потім собі ж жаліються. А то під час війни вони мотаються у ворога. От хай за свою дурість сами й відповідають.
показати весь коментар
09.06.2017 21:08 Відповісти
+5
Здесь и писать нечего... это россия... когда им надо будет, они тебя сделают и "наркобароном" и "террористом" и "разведчиком" и "агенто цру" .... это все россия... туда ехать, ты рискуешь остаться там сгнить на всю жизнь, а точнее какую всю жизнь.. захотят ликвидировать, пропадешь просто без вести... или запишут умер от туберкулеза в тюрьме и все.... ЭТО РОССИЯ... все как в старые давние времена еще когда цари ихние были... страшная страна. ничего не изменилось...
показати весь коментар
09.06.2017 21:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мрази путинские.
показати весь коментар
09.06.2017 20:58 Відповісти
Брудні істоти ті кацапи...
показати весь коментар
09.06.2017 21:02 Відповісти
Российские силовики подбросили наркотики Коломойскому, - жена политзаключенного......- Так было бы лучше ))
показати весь коментар
09.06.2017 21:06 Відповісти
Кому лучше? а если тебе подбросят, кому-то тоже лучше будет?
показати весь коментар
09.06.2017 21:09 Відповісти
Всі знають що москалі такі, так якого біса під час війни туди їздити? Щоб дати роботу нашим консулам та іншим їх рятувати? Якщо в голові пусто і вони туди їдуть, то хай сами на себе й потім собі ж жаліються. А то під час війни вони мотаються у ворога. От хай за свою дурість сами й відповідають.
показати весь коментар
09.06.2017 21:08 Відповісти
Вся система рашистская должна будет ответить, как когда-то Берия.
показати весь коментар
09.06.2017 21:12 Відповісти
С девочками не гуляют верные путинцы, типа тебя, потому что верховное ***** любит целовать в животик мальчиков.
показати весь коментар
09.06.2017 21:24 Відповісти
Значит пьют и курят, и с девочками гуляют?
показати весь коментар
09.06.2017 21:51 Відповісти
Здесь и писать нечего... это россия... когда им надо будет, они тебя сделают и "наркобароном" и "террористом" и "разведчиком" и "агенто цру" .... это все россия... туда ехать, ты рискуешь остаться там сгнить на всю жизнь, а точнее какую всю жизнь.. захотят ликвидировать, пропадешь просто без вести... или запишут умер от туберкулеза в тюрьме и все.... ЭТО РОССИЯ... все как в старые давние времена еще когда цари ихние были... страшная страна. ничего не изменилось...
показати весь коментар
09.06.2017 21:29 Відповісти
Скорее - страшная территория. Страной империю назвать трудно.
показати весь коментар
11.06.2017 23:20 Відповісти
Онучка колишнього генсека ЦК КПРС Микити Хрущова загинула під колесами електрички в Москві

Юлія Хрущова впала на колії, начебто перечепившись. Втім, є версія і про самогубство жінки. Їй було 77 років.Через кiлька рокiв таке будуть писати за внукiв фюрера Путина,тому що за все забудуть як i за Нiкiту.
показати весь коментар
09.06.2017 21:50 Відповісти
тут ось ще отака тема:
Бойца MMA Мурада Амриева привезли из Белоруссии в Россию
https://meduza.io/news/2017/06/08/boytsa-mma-murada-amrieva-uvezli-iz-rovd-dobrusha

у нас чомусь ця тема не набула розголосу, а хлопець (чеченець до речі) реально в небезпеці... з 2014 року переховувався в Україні від кадиркіних поліцаїв, за той час завоював титул чемпіона в одній з версій ММА під прапором України!!! днями поїхав до мацкви продовжувати шенген (з громадянства кацапського не вийшов), де його заарештували... Мураду загрожує смерть!
показати весь коментар
09.06.2017 22:33 Відповісти
СБУшникам нужно поучиться у кацапов тому как нужно разбираться с врагами (а для кацапов украинцы исконные враги), а то у нас сепары и кацапские агенты в открытую ведут пропаганду и подрывную деятельность, а сбушные импотенты только руками разводят, мы мол ничего сделать не можем. они не нарушают закон. Когда у власти есть реальное желание бороться с сепаратистами и вражеской агентурой. то шансов у них нет никаких - все будут сидеть по сфабрикованным делам, а новых идиотов найти кацапам будет уже значительно труднее.
показати весь коментар
09.06.2017 22:51 Відповісти
Це все сценарій Фсб
показати весь коментар
10.06.2017 00:42 Відповісти
А рошеновская падла против визового режима с парашей - порошенко липедский патриот
показати весь коментар
10.06.2017 08:51 Відповісти
А зачем он попёрся на территорию паРаши,думал,что его с оркестром встречать будут?
показати весь коментар
10.06.2017 09:19 Відповісти