9805 відвідувачів онлайн
1 910 44

Рада може запустити нормальний процес роботи НАЗК, - Петренко

петренко

Народні депутати Верховної Ради України повинні прийняти законопроект, який розблокує роботу Національного агентства з питань запобігання корупції.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив в інтерв'ю міністр юстиції Павло Петренко.

"Думаю, ця ситуація повинна бути вирішена в парламенті. Гірше, коли державний орган не працює. Треба або показати результати роботи, або іншого варіанту як переформатування я не бачу. Думаю, що українські депутати знайдуть правильне рішення. Законопроект у парламенті, ніщо не заважає його проголосувати і запустити нормальний процес роботи НАЗК", - зазначив Петренко.

Читайте також: НАЗК звинуватило міністерства в поганій роботі під час спецперевірки корупціонерів

Він сказав, що вже подано велику кількість електронних декларацій, які НАЗК зобов'язане перевірити.

"Державні службовці не можуть бути заручниками того, що хтось не виконує свою роботу. Не може бути вічна перевірка декларацій. Єдиний легальний вихід на сьогодні, щоб розблокувати роботу НАЗК, це або прийняття закону, або щоб члени НАЗК почали працювати, а не займалися сварками і перекиданням відповідальності один на одного", - підкреслив міністр юстиції.

Також читайте: ГПУ і НАБУ повинні порушити проти депутата Дерев'янка справу за відмивання грошей, - Дроздик

Як повідомляв Цензор.НЕТ, член НАЗК Руслан Рябошапка повідомив, що подав заяву про відставку. Потім додав, що може повернутися до НАЗК, однак лише за умови, що там він працюватиме з професіоналами.
Топ коментарі
+7
Уже и так все запущено...
показати весь коментар
10.06.2017 10:06 Відповісти
+7
*******...
показати весь коментар
10.06.2017 10:23 Відповісти
+7
*******))
показати весь коментар
10.06.2017 10:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уже и так все запущено...
показати весь коментар
10.06.2017 10:06 Відповісти
Ага, пчёлы против мёда. Знает, что его хозяевам это не выгодно и всё равно врёт.

Кстати, этот "министр" уже закончил регистрировать клоны партии Саакашвили?
показати весь коментар
10.06.2017 10:07 Відповісти
Радіо Свобода онлайн: Розкішні Автомобілі Служби безпеки України | СХЕМИ

https://www.youtube.com/watch?v=V19tYY6ufYE

Це дуже важко досліджувати - потенційно незаконну діяльність посадових осіб Служби безпеки України, частково через зрозумілі причини, пов'язані з самим статусом досліджуваного органу, а почасти через перешкоди, штучно створених системою.

Так, наприклад, служба безпеки України класифікувала декларації про доходи та майно всіх своїх співробітників, в тому числі керівництва. Проте, спосіб життя співробітників Служби безпеки України не відповідає їх посадовим окладам, які піднімають багато питань.
На цей раз ми зосередилися на одному з ключових відділів Служби безпеки України, який покликаний захищати інтереси держави в сфері економічної безпеки. Останнім часом цей відділ отримав багато претензій від підприємств.

Підприємці скаржаться, що співробітники цього відділу бойового бізнесу використовують у своїх інтересах. Valeriya Yegoshyna досліджувала доходи співробітників економічного відділу Служби безпеки України на прикладі їх автомобілів.
Програма «Схеми» - спільний проект Радіо Свобода та Першого публічного ТВ-каналів України.
показати весь коментар
10.06.2017 11:06 Відповісти
Так ви там в Раді, хоч 1000 законопроект прийміть, нічого не змінитися. А якщо Петренко за три роки тільки це і надумав, то гнати цього мислителя з уряду потрібно, разом з іншими балоболамі.
показати весь коментар
10.06.2017 10:08 Відповісти
Рада может запустить нормальный процесс работы НАПК, - Петренко - Цензор.НЕТ 1992
показати весь коментар
10.06.2017 10:08 Відповісти
Рада ничего не в состоянии "запустить"...
Куда бы запустить эту "раду"?...
показати весь коментар
10.06.2017 10:09 Відповісти
В пекло!!!
показати весь коментар
10.06.2017 10:10 Відповісти
Эти суки и там выживут, нечисть жеж!!!
показати весь коментар
10.06.2017 10:11 Відповісти
Обранців статки я дивився нині….
Твою дивізію!.. Як розумом сприйняти,
що в найзлиденнішій, воюючій країні
від жиру бісяться «народні депутати?!

Як зрозуміти їхнє «депутатство»,
коли народ «субсидію» жебраче,
а в них - мільйони за іконостасом,
та у америках з іспаніями дачі?!

Питаю в себе, а чи не до сраки
Їм, можновладцям, люди ті убогі?!
В яких нема автомобільних парків,
ні, навіть, «фаберже» нема, з «ван-гогом»…

До сраки, певно… Хоч і рвуть на грудях
сорочки від «Версаче», та «Габбано»,
Мовляв - терпіть! Всі жити краще будем!
Лишень забудьте про свої «майдани»!..

Гортаю сторінки… Ляшко… Балога…
Згадав рядки БГ.. Борис! Так ось ці «діти»,
які вже сходять з розуму , від того,
що від життя їм нІчого хотіти!..
показати весь коментар
10.06.2017 10:09 Відповісти
Рада может запустить нормальный процесс работы НАПК, - Петренко - Цензор.НЕТ 2085
показати весь коментар
10.06.2017 10:10 Відповісти
*****
показати весь коментар
10.06.2017 10:19 Відповісти
*******...
показати весь коментар
10.06.2017 10:23 Відповісти
*******))
показати весь коментар
10.06.2017 10:24 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2017 10:25 Відповісти
*****!
показати весь коментар
10.06.2017 10:27 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2017 10:29 Відповісти
*******)
показати весь коментар
10.06.2017 10:30 Відповісти
МлллляяяяАААААА!!!!!
показати весь коментар
10.06.2017 10:32 Відповісти
*******,рассмешили
показати весь коментар
10.06.2017 10:30 Відповісти
Хроники Нади: надя в тюрьме-надя объявила голодовку-надя объявила сухую голодовку-жизнь нади висит на волоске-надя скушала корочку хлеба-но процесс необратим и надина жизнь висит на волоске-потому что процесс необратим-надя схомячила яблочко-но жизнь и здоровье нади под угрозой-потому что процесс необратим и она уже не жилец.... надя прилетела на президенстком самолете и сразу-же насрала украинцам в душу-но она больна и ей можно.. и т.д ит. п.
показати весь коментар
10.06.2017 10:30 Відповісти
надя-хроник!
показати весь коментар
10.06.2017 10:38 Відповісти
говорят берёменная
показати весь коментар
10.06.2017 13:44 Відповісти
чем только?!
показати весь коментар
10.06.2017 20:14 Відповісти
рада може ,а влада не може , бо не має ні бажання ні доброї волі боротися с корупцією
показати весь коментар
10.06.2017 10:11 Відповісти
а зачем раде (да и т.н. "пороху" ) нормальная работа напк?
показати весь коментар
10.06.2017 10:14 Відповісти
"Багато тих, хто зараз декларував, приписали собі кеш вдома, думаючи, що це нульова декларація, що це потім їм дозволить уникнути перевірки. Але ключова позиція - це підвести риску, того що вони робили 25 років. І далі поясни, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші. Народ і суспільство має це знати" (Петро Олексійович Порошенко)

Когда я вижу эту новую жизнь, эти сдвиги, мне не хочется улыбаться, мне хочется молиться! («строгий гражданин» "Золотой телёнок" И. Ильфа и Е. Петрова)

Чув учора у «Новинах»,
за останні дві доби,
прилетіли в Україну
«сизокрилі голуби».

ПтАшок виявив навколо,
й пригрозив їх знищить вщент,
головний наш орнітолог
Український президент.

В нас, мовляв, є заборона
на пташиний вид оцей!
Я, лишень, одним воронам
не клюватиму очей!

Ті дзьоби і опустили…
Й щоб не лізти на рожон,
сизокрилі порішили
записатись до ворон.

От тепер усе в ажурі!
І радіє президент,
що в воронячій, у шкурі
весь пташиний контингент!

Все б і добре!... Тільки точить
президента жаба, блін…
Нікому клювати очі!
Бо ж усі такі, як він!

😀😀😀😀😈😈😈😈

.
показати весь коментар
10.06.2017 10:14 Відповісти
Рада может всё, только ни хрена не делает)
показати весь коментар
10.06.2017 10:16 Відповісти
Отака ху...ня, малята!

https://twitter.com/History_Ukraine History Ukraine‏ @History_Ukraine https://twitter.com/History_Ukraine/status/873284015347961856 10 ч.10 часов назад
https://twitter.com/hashtag/%D0%A6%D0%B5%D0%B9%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C?src=hash #ЦейДень 10.6.1911 - народився Петро Вескляров, телевізійний казкар Дід Панас, легендарний ведучий програми "На добраніч, діти!"
показати весь коментар
10.06.2017 10:20 Відповісти
Вот так сравнишь, Румынскую мадам с нашими,а потом думашь,зачем сравнивал?Только,шоб ще раз доказать себе,яки наши никчемы?!
показати весь коментар
10.06.2017 10:26 Відповісти
Рада может запустить нормальный процесс работы НАПК, - Петренко - Цензор.НЕТ 3680
показати весь коментар
10.06.2017 10:28 Відповісти
Ужасы срюського мира
показати весь коментар
10.06.2017 10:33 Відповісти
https://twitter.com/KrimRt RoksolanaToday&Крым‏ @KrimRt

Севастополь Бар на улице Рабочей
Блин,хунта! Спаси русский язык от России
Сил нет смотреть,что лапти с ним делают...

Рада может запустить нормальный процесс работы НАПК, - Петренко - Цензор.НЕТ 4736
показати весь коментар
10.06.2017 10:31 Відповісти
Гоблинам не нужен русский в Крыму - чеченский учить нужно !
показати весь коментар
10.06.2017 10:35 Відповісти
Отэто челюсть рускоговорящую вывернуло)))))
показати весь коментар
10.06.2017 10:39 Відповісти
В ачко вам казлам ракету вставить и запустить .
показати весь коментар
10.06.2017 10:38 Відповісти
Товар ищи Петренко на дурня косить , так як НАЗК і створили для боротьби з політичними опонентами і робота цієї контори в цьому напряму йде аж гай шумить. До того ж сам товар ищи міністр подає приклад як боротись з конкурентами - особисто створив клон партії Саакашвілі , і сам його зареєстрував.
показати весь коментар
10.06.2017 10:48 Відповісти
Саак сам створив клон і чималеньку суму віддав вайдеру , щоби попіаритись !
показати весь коментар
10.06.2017 11:09 Відповісти
Мінстець вже переплюнув своїх вчителів з Ольгіно . Але так має бути , учень досягає більше ніж вчитель.
показати весь коментар
10.06.2017 11:29 Відповісти
Иди лесом тролль и не пудри тут мозги нормальным людям !
показати весь коментар
10.06.2017 13:02 Відповісти
Це мінстець -то нормальний , який створений фсбшниками з Ольгіно. Ахаха. Оруел очевидно не здогадувався , що його написане втілиться в життя один до одного. Мінстець втілив., з Ольгіно на пару.
показати весь коментар
10.06.2017 13:28 Відповісти
"... Рада может запустить ..." К сожалению не может, и не будет. Ибо это все "33 дети лейтенанта Шмидта" и уже 26 лет. Пудрить мозги так долго, даже "дети" так не могли. Все это? Полный ступор. Ни вперед ни назад. Пора слазить. С такими чувырлами? Ничего не будет, кроме еще + 26 лет "запускания".
показати весь коментар
10.06.2017 15:35 Відповісти